Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE
Odbiór osobisty w dniach 1-16.10 jest do godziny 16:00

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Kosmetyki do pielęgnacji dla Niej

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • ...
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • 6
  • |
  • 7
  • |
  • 8
  • |
  • ...
  • |
  • 10
Nivea Men Fresh Sensation antyperspirant spray 250ml
szt

Nivea Men Fresh Sensation antyperspirant spray 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Versace Dylan Purple Pour Femme perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic 200ml
szt

Versace Dylan Purple Pour Femme perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic 200ml

Cena: 86,39 zł 95,99 zł
( 1 ml = 0,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 82,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Mystic Oud odżywczy balsam do ciała i rąk 300ml
szt

APIS Mystic Oud odżywczy balsam do ciała i rąk 300ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LIERAC Lift Integral ujędrniający krem na dzień wkład 50ml
szt

LIERAC Lift Integral ujędrniający krem na dzień wkład 50ml

Cena: 159,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Lift Integral regenerujący krem na noc wkład wymienny - 50ml
szt

LIERAC Lift Integral regenerujący krem na noc wkład wymienny - 50ml

Cena: 147,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLARINS Total EYE Contour GEL produkt kosmetyczny 20 ml
szt

CLARINS Total EYE Contour GEL produkt kosmetyczny 20 ml

Cena: 134,99 zł 149,99 zł
( 1 ml = 6,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 134,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLARINS Moisture RICH BODY Lotion WITH SHEA Butter DRY SKIN balsam do ciała 200 ml
szt

CLARINS Moisture RICH BODY Lotion WITH SHEA Butter DRY SKIN balsam do ciała 200 ml

Cena: 141,29 zł 156,99 zł
( 1 ml = 0,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 141,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
MONTIBELLO Colour Correction Stop Yellow Shampoo szampon neutralizujący żółte odcienie włosów 300ml
szt

MONTIBELLO Colour Correction Stop Yellow Shampoo szampon neutralizujący żółte odcienie włosów 300ml

Cena: 42,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLARINS Beauty Flash PEEL produkt kosmetyczny 50 ml
szt

CLARINS Beauty Flash PEEL produkt kosmetyczny 50 ml

Cena: 136,79 zł 151,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 136,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Fresh Sensation antyperspirant spray 250ml
szt

Nivea Fresh Sensation antyperspirant spray 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLARINS Hydra Essentiel DAY Cream TP krem pielęgnacyjny 50 ml
szt

CLARINS Hydra Essentiel DAY Cream TP krem pielęgnacyjny 50 ml

Cena: 146,69 zł 162,99 zł
( 1 ml = 2,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 146,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Bed Head Hard Head Hairspray mocno utrwalający lakier do włosów 385ml
szt

Bed Head Hard Head Hairspray mocno utrwalający lakier do włosów 385ml

Cena: 62,99 zł
( 1 ml = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer The Wet Detangler Mini szczotka do włosów Wisteria Leaf
szt

Tangle Teezer The Wet Detangler Mini szczotka do włosów Wisteria Leaf

Cena: 44,99 zł
( 1 szt = 44,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Slim Extreme 4D Scalpel turbo reduktor cellulitu ekstremalna terapia 7 dni 250ml
szt

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel turbo reduktor cellulitu ekstremalna terapia 7 dni 250ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light lekki szybkoschnący lakier do włosów 500ml
szt

Wella Professionals Eimi Mistify Me Light lekki szybkoschnący lakier do włosów 500ml

Cena: 48,59 zł 53,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 51,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 400ml
szt

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 400ml

Cena: 70,19 zł 77,99 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 67,85 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Clear Scalp Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 250ml
szt

Wella Professionals SP Clear Scalp Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 250ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,70 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals Eimi Grip Cream elastyczny krem do stylizacji włosów o silnym utrwaleniu 75ml
szt

Wella Professionals Eimi Grip Cream elastyczny krem do stylizacji włosów o silnym utrwaleniu 75ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 31,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Volumize Shampoo szampon nadający włosom objętość 250ml
szt

Wella Professionals SP Volumize Shampoo szampon nadający włosom objętość 250ml

Cena: 27,89 zł 30,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PACO RABANNE Olympea DEO Spray dezodorant 150 ml
szt

PACO RABANNE Olympea DEO Spray dezodorant 150 ml

Cena: 125,09 zł 138,99 zł
( 1 ml = 0,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 105,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Sun Touch brązujący balsam do ciała 400ml
szt

Nivea Sun Touch brązujący balsam do ciała 400ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer The Original Mini szczotka do włosów Tropicana Green
szt

Tangle Teezer The Original Mini szczotka do włosów Tropicana Green

Cena: 38,99 zł
( 1 szt = 38,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer The Original Mini szczotka do włosów Pink Rainbow Unicorn
szt

Tangle Teezer The Original Mini szczotka do włosów Pink Rainbow Unicorn

Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer The Original szczotka do włosów Lilac
szt

Tangle Teezer The Original szczotka do włosów Lilac

Cena: 49,99 zł
( 1 szt = 49,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Matrix Food For Soft intensywnie nawilżający szampon do włosów 300ml
szt

Matrix Food For Soft intensywnie nawilżający szampon do włosów 300ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Matrix Food For Soft intensywnie nawilżająca odżywka do włosów 300ml
szt

Matrix Food For Soft intensywnie nawilżająca odżywka do włosów 300ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 41,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment intensywna kuracja wzmacniająca włosy 155ml
szt

OLAPLEX No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment intensywna kuracja wzmacniająca włosy 155ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Cellular Expert Lift krem anti-age na noc 50ml
szt

Nivea Cellular Expert Lift krem anti-age na noc 50ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 1,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Slim Extreme 4D intensywnie wyszczuplające serum remodelujące 250ml
szt

Slim Extreme 4D intensywnie wyszczuplające serum remodelujące 250ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Paco Rabanne Fame balsam do ciała 200ml
szt

Paco Rabanne Fame balsam do ciała 200ml

Cena: 107,99 zł 119,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 103,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS AML Complex kwas 30% azelainowy migdałowy mlekowy 30ml
szt

APIS AML Complex kwas 30% azelainowy migdałowy mlekowy 30ml

Cena: 68,72 zł 78,99 zł
( 1 ml = 2,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 66,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Paco Rabanne Olympea balsam do ciała 200ml
szt

Paco Rabanne Olympea balsam do ciała 200ml

Cena: 104,39 zł 115,99 zł
( 1 ml = 0,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem 300ml
szt

APIS Oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym węglem 300ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 31,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Acne-Stop maska algowa dla cery trądzikowej z bambusem zieloną herbatą i czarnym błotem z Morza Martwego 100g
szt

APIS Acne-Stop maska algowa dla cery trądzikowej z bambusem zieloną herbatą i czarnym błotem z Morza Martwego 100g

Cena: 30,59 zł 35,99 zł
( 1 g = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska z SNAP-8™ peptide 200ml
szt

APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska z SNAP-8™ peptide 200ml

Cena: 56,09 zł 65,99 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 59,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Acne-Stop maska oczyszczająca z czarnym błotem z Morza Martwego i zieloną herbatą 200ml
szt

APIS Acne-Stop maska oczyszczająca z czarnym błotem z Morza Martwego i zieloną herbatą 200ml

Cena: 58,28 zł 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Azelaic Terapis kwas azelainowy 30% 30ml
szt

APIS Azelaic Terapis kwas azelainowy 30% 30ml

Cena: 54,80 zł 62,99 zł
( 1 ml = 1,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 51,32 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant sztyft 75ml
szt

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant sztyft 75ml

Cena: 92,69 zł 102,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 92,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Api-Podo żel zmiękczający do stóp z mocznikiem 30% 100ml
szt

APIS Api-Podo żel zmiękczający do stóp z mocznikiem 30% 100ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Dermasoft żel intensywnie łagodzący 200ml
szt

APIS Dermasoft żel intensywnie łagodzący 200ml

Cena: 54,80 zł 62,99 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PURITO Centella Unscented Recovery Cream bezzapachowy krem regenerujący na bazie wąkroty azjatyckiej 50ml
szt

PURITO Centella Unscented Recovery Cream bezzapachowy krem regenerujący na bazie wąkroty azjatyckiej 50ml

Cena: 96,29 zł 106,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 90,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Arbuzowe Orzeźwienie aromatyczna sól do kąpieli z ekstraktem z arbuza i melona 650g
szt

APIS Arbuzowe Orzeźwienie aromatyczna sól do kąpieli z ekstraktem z arbuza i melona 650g

Cena: 27,83 zł 31,99 zł
( 1 g = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 31,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Soft krem intensywnie nawilżający 300ml
szt

Nivea Soft krem intensywnie nawilżający 300ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tigi Bed Head Manipulator pasta modelująca do włosów 57g
szt

Tigi Bed Head Manipulator pasta modelująca do włosów 57g

Cena: 54,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
KLORANE Ultra Delikatny Szampon z owsem do codziennego stosowania - 400ml
szt

KLORANE Ultra Delikatny Szampon z owsem do codziennego stosowania - 400ml

Cena: 65,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
KLORANE ODŻYWIENIE Szampon odżywczy i rozświetlający z mango - 200ml
szt

KLORANE ODŻYWIENIE Szampon odżywczy i rozświetlający z mango - 200ml

Cena: 38,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Ziaja GdanSkin olejowy peeling do ciała z kruszonymi muszlami 300ml
szt

Ziaja GdanSkin olejowy peeling do ciała z kruszonymi muszlami 300ml

Cena: 26,09 zł 29,99 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 24,35 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Sweet Pea
szt

Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Sweet Pea

Cena: 61,99 zł
( 1 szt = 61,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Tickled Pink
szt

Tangle Teezer Easy Dry & Go Vented Hairbrush wentylowana szczotka do włosów Tickled Pink

Cena: 64,99 zł
( 1 szt = 64,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer The Wet Detangling Fine & Fragile Hairbrush szczotka do włosów Pink
szt

Tangle Teezer The Wet Detangling Fine & Fragile Hairbrush szczotka do włosów Pink

Cena: 50,99 zł
( 1 szt = 50,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • ...
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • 6
  • |
  • 7
  • |
  • 8
  • |
  • ...
  • |
  • 10
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium