Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Zdrowie

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
Noble Health Kolagen + Witamina C i Biotyna w proszku suplement diety w proszku 100g
szt

Noble Health Kolagen + Witamina C i Biotyna w proszku suplement diety w proszku 100g

Cena: 58,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne Clinical White Stain Protector wybielająca pasta do zębów 75ml
szt

Sensodyne Clinical White Stain Protector wybielająca pasta do zębów 75ml

Cena: 28,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs OmegaMe kwasy tłuszczowe suplement diety 60 kapsułek
szt

HealthLabs OmegaMe kwasy tłuszczowe suplement diety 60 kapsułek

Cena: 133,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Noble Health Kolagen + witamina C w proszku suplement diety 100g
szt

Noble Health Kolagen + witamina C w proszku suplement diety 100g

Cena: 58,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne Fluoride pasta do zębów z fluorkiem 75ml
szt

Sensodyne Fluoride pasta do zębów z fluorkiem 75ml

Cena: 21,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Unimil Contact Ultra ultracienkie nawilżane prezerwatywy 3szt.
szt

Unimil Contact Ultra ultracienkie nawilżane prezerwatywy 3szt.

Cena: 3,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne ProSzkliwo pasta do zębów z fluorkiem delikatne wybielanie 75ml
szt

Sensodyne ProSzkliwo pasta do zębów z fluorkiem delikatne wybielanie 75ml

Cena: 21,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy krem mocujący do protez zębowych 70g
szt

Corega Super Mocny Delikatnie Miętowy krem mocujący do protez zębowych 70g

Cena: 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne ProSzkliwo pasta do zębów codzienna ochrona 75ml
szt

Sensodyne ProSzkliwo pasta do zębów codzienna ochrona 75ml

Cena: 21,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Durex Sensual XL super cienkie prezerwatywy powiększone 3szt
szt

Durex Sensual XL super cienkie prezerwatywy powiększone 3szt

Cena: 16,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Durex Sensual Slim prezerwatywy lateksowe 10szt
szt

Durex Sensual Slim prezerwatywy lateksowe 10szt

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Durex Sensual super cienkie prezerwatywy lateksowe 10szt
szt

Durex Sensual super cienkie prezerwatywy lateksowe 10szt

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Durex Sensual super cienkie prezerwatywy lateksowe 3szt
szt

Durex Sensual super cienkie prezerwatywy lateksowe 3szt

Cena: 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Ultra Clean pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł 75ml
szt

Parodontax Ultra Clean pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł 75ml

Cena: 16,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VITABIOTICS Hairfollic Him suplement diety wspierający zdrowe włosy - 30 tabletek
szt

VITABIOTICS Hairfollic Him suplement diety wspierający zdrowe włosy - 30 tabletek

Cena: 102,99 zł
( 1 szt = 3,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne Proszkliwo Junior pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75ml
szt

Sensodyne Proszkliwo Junior pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat 75ml

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne Proszkliwo pasta do zębów dla dzieci 0-6 lat 50ml
szt

Sensodyne Proszkliwo pasta do zębów dla dzieci 0-6 lat 50ml

Cena: 17,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs SmartMe suplement diety poprawiający kondycję skóry Malina 250ml
szt

HealthLabs SmartMe suplement diety poprawiający kondycję skóry Malina 250ml

Cena: 122,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs SmartMe suplement diety poprawiający kondycję skóry 250ml
szt

HealthLabs SmartMe suplement diety poprawiający kondycję skóry 250ml

Cena: 122,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Fluoride Toothpaste pasta do zębów 75ml
szt

Parodontax Fluoride Toothpaste pasta do zębów 75ml

Cena: 16,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Complete Protection Herbal pasta do zębów 75ml
szt

Parodontax Complete Protection Herbal pasta do zębów 75ml

Cena: 21,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Centrum Man multiwitaminy dla mężczyzn suplement diety 90 tabletek
szt

Centrum Man multiwitaminy dla mężczyzn suplement diety 90 tabletek

Cena: 70,99 zł
( 1 szt = 0,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Centrum Silver Man 50+ multiwitaminy dla mężczyzn suplement diety 30 tabletek
szt

Centrum Silver Man 50+ multiwitaminy dla mężczyzn suplement diety 30 tabletek

Cena: 30,99 zł
( 1 szt = 1,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Balance On odżywka kondycjonująca do łodygi włosa 200ml
szt

HealthLabs Balance On odżywka kondycjonująca do łodygi włosa 200ml

Cena: 102,99 zł
( 1 ml = 0,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Balance On trychoszampon nawilżający z prebiotykami 250ml
szt

HealthLabs Balance On trychoszampon nawilżający z prebiotykami 250ml

Cena: 81,99 zł
( 1 ml = 0,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs MyKids Zinc cynk dla dzieci w żelkach 60 żelek
szt

HealthLabs MyKids Zinc cynk dla dzieci w żelkach 60 żelek

Cena: 71,99 zł
( 1 szt = 1,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs GoodyMe błonnik funkcjonalny dla uczucia sytości suplement diety 30 saszetek
szt

HealthLabs GoodyMe błonnik funkcjonalny dla uczucia sytości suplement diety 30 saszetek

Cena: 153,99 zł
( 1 szt = 5,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Unimil Skyn Naturally Endless lubrykant na bazie wody 80ml
szt

Unimil Skyn Naturally Endless lubrykant na bazie wody 80ml

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Complete Protection Extra Fresh pasta do zębów z fluorkiem 75ml
szt

Parodontax Complete Protection Extra Fresh pasta do zębów z fluorkiem 75ml

Cena: 21,99 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs ProbioticMe IBS suplement diety 30 kapsułek
szt

HealthLabs ProbioticMe IBS suplement diety 30 kapsułek

Cena: 133,99 zł
( 1 szt = 4,47 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs GlowMe suplement diety Ananas + Mango 30 saszetek
szt

HealthLabs GlowMe suplement diety Ananas + Mango 30 saszetek

Cena: 205,99 zł
( 1 szt = 6,87 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Zestaw VegeMe codzienne wsparcie i uzupełnienie diety roślinnej VegeMe Day 30 kapsułek + VegeMe Night 30 kapsułek
szt

HealthLabs Zestaw VegeMe codzienne wsparcie i uzupełnienie diety roślinnej VegeMe Day 30 kapsułek + VegeMe Night 30 kapsułek

Cena: 94,75 zł 102,99 zł
( 1 szt = 3,16 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,60 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Parodontax Whitening Toothpaste wybielająca pasta do zębów 75ml
szt

Parodontax Whitening Toothpaste wybielająca pasta do zębów 75ml

Cena: 16,99 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Solve On serum regulujące z laktoferyną 30ml
szt

HealthLabs Solve On serum regulujące z laktoferyną 30ml

Cena: 184,99 zł
( 1 ml = 6,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Solve On krem naprawczy z ceramidami 50ml
szt

HealthLabs Solve On krem naprawczy z ceramidami 50ml

Cena: 143,99 zł
( 1 ml = 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs OmegaMe Vege kwasy tłuszczowe Omega 3 DHA z alg morskich z witaminą D3 suplement diety 60 kapsułek
szt

HealthLabs OmegaMe Vege kwasy tłuszczowe Omega 3 DHA z alg morskich z witaminą D3 suplement diety 60 kapsułek

Cena: 143,99 zł
( 1 szt = 2,40 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URGO URGOSTRIPS Samoprzylepne Paski Do Zamykania Ran 100 x 6 mm - 10 szt.
szt

URGO URGOSTRIPS Samoprzylepne Paski Do Zamykania Ran 100 x 6 mm - 10 szt.

Cena: 16,49 zł
( 1 szt = 1,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Solve On AcneSerum do twarzy AHA 5% 30ml
szt

HealthLabs Solve On AcneSerum do twarzy AHA 5% 30ml

Cena: 126,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs SlimMe formuła termogeniczna wspierająca proces odchudzania suplement diety 60 kapsułek
szt

HealthLabs SlimMe formuła termogeniczna wspierająca proces odchudzania suplement diety 60 kapsułek

Cena: 149,99 zł
( 1 szt = 2,50 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Herbal Fresh Toothpaste pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł Imbir & Mięta & Eukaliptus 75ml
szt

Parodontax Herbal Fresh Toothpaste pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł Imbir & Mięta & Eukaliptus 75ml

Cena: 17,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Complete Protection Whitening pasta do zębów 75ml
szt

Parodontax Complete Protection Whitening pasta do zębów 75ml

Cena: 21,99 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Interdental szczoteczka do zębów Extra Soft
szt

Parodontax Interdental szczoteczka do zębów Extra Soft

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Parodontax Expert Clean Toothbrush szczoteczka do zębów Extra Soft
szt

Parodontax Expert Clean Toothbrush szczoteczka do zębów Extra Soft

Cena: 18,99 zł
( 1 szt = 18,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Durex Mutual Pleasure prezerwatywy z wypustkami 3 szt prążki opóźniające
szt

Durex Mutual Pleasure prezerwatywy z wypustkami 3 szt prążki opóźniające

Cena: 16,99 zł
( 1 szt = 5,66 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HEALTH LABS Glow On płynne Serum Złuszczające - 100ml
szt

HEALTH LABS Glow On płynne Serum Złuszczające - 100ml

Cena: 184,99 zł
( 1 ml = 1,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Glow On rozświetlający krem pod oczy 15ml
szt

HealthLabs Glow On rozświetlający krem pod oczy 15ml

Cena: 174,99 zł
( 1 ml = 11,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sensodyne Repair & Protect szczoteczka do zębów Soft 1szt
szt

Sensodyne Repair & Protect szczoteczka do zębów Soft 1szt

Cena: 20,99 zł
( 1 szt = 20,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Glow On maska regenerująco-nawilżająca 50ml
szt

HealthLabs Glow On maska regenerująco-nawilżająca 50ml

Cena: 164,99 zł
( 1 ml = 3,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Glow On maska liftingująco-wygładzająca 50ml
szt

HealthLabs Glow On maska liftingująco-wygładzająca 50ml

Cena: 164,99 zł
( 1 ml = 3,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OPTIMA NATURA N-Active Oil olejek eteryczny Energia - 20ml
szt

OPTIMA NATURA N-Active Oil olejek eteryczny Energia - 20ml

Cena: 42,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium