Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

LA ROCHE POSAY -15%

Promocja trwa do 11.10.2026r.

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Krem Dla Bardzo Zniszczonych Dłoni - 50 ml
szt

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Krem Dla Bardzo Zniszczonych Dłoni - 50 ml

Cena: 39,52 zł 46,49 zł
( 1 ml = 0,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,12 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Tonik Zwężający Pory - 200 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Tonik Zwężający Pory - 200 ml

Cena: 61,62 zł 72,49 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 72,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +M Krem Przeciw Niedoskonałościom - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO +M Krem Przeciw Niedoskonałościom - 40ml

Cena: 58,22 zł 68,49 zł
( 1 ml = 1,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 49,72 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY REDERMIC Retinol Intensywna Przeciwzmarszczkowa Kuracja Pielęgnacyjna - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY REDERMIC Retinol Intensywna Przeciwzmarszczkowa Kuracja Pielęgnacyjna - 30ml

Cena: 150,44 zł 176,99 zł
( 1 ml = 5,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 150,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY NUTRITIC Intensywna Pielęgnacja Odżywczo-Regenerująca Dla Skóry Suchej - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY NUTRITIC Intensywna Pielęgnacja Odżywczo-Regenerująca Dla Skóry Suchej - 50ml

Cena: 90,94 zł 106,99 zł
( 1 ml = 1,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 90,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Kerium DS Kojąca Kuracja Przeciw Łuszczeniu - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Kerium DS Kojąca Kuracja Przeciw Łuszczeniu - 40ml

Cena: 77,34 zł 90,99 zł
( 1 ml = 1,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 77,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Duo+M Unifiant Krem Koloryzujący O Działaniu Przeciwtrądzikowym - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Duo+M Unifiant Krem Koloryzujący O Działaniu Przeciwtrądzikowym - 40ml

Cena: 80,74 zł 94,99 zł
( 1 ml = 2,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon Żel z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym Łupież Tłusty  - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon Żel z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym Łupież Tłusty - 200ml

Cena: 77,34 zł 90,99 zł
( 1 ml = 0,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon - Kuracja z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon - Kuracja z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym - 200ml

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
( 1 ml = 0,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Egzema Med Cream Krem na Ezgemę - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Egzema Med Cream Krem na Ezgemę - 30ml

Cena: 88,39 zł 103,99 zł
( 1 ml = 2,95 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 88,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Pod Oczy - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Pod Oczy - 15ml

Cena: 107,94 zł 126,99 zł
( 1 ml = 7,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Levres regenerujący balsam do ust - 7.5ml
szt

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Levres regenerujący balsam do ust - 7.5ml

Cena: 28,47 zł 33,49 zł
( 1 ml = 3,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C12 Serum Rozjaśniające - 30 ml
szt

LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C12 Serum Rozjaśniające - 30 ml

Cena: 181,04 zł 212,99 zł
( 1 ml = 6,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 181,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Do Twarzy - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Do Twarzy - 40ml

Cena: 121,54 zł 142,99 zł
( 1 ml = 3,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 140,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Lipikar Oil AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów - 1000ml
szt

LA ROCHE-POSAY Lipikar Oil AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów - 1000ml

Cena: 80,74 zł 94,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 LA ROCHE-POSAY MELA B3 Mikro-Peelingujący Żel Oczyszczający Do Twarzy Na Przebarwienia - 200 ml
szt

LA ROCHE-POSAY MELA B3 Mikro-Peelingujący Żel Oczyszczający Do Twarzy Na Przebarwienia - 200 ml

Cena: 77,34 zł 90,99 zł
( 1 ml = 0,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 77,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Żel Do Mycia Twarzy i Ciała - 400 ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Żel Do Mycia Twarzy i Ciała - 400 ml

Cena: 43,77 zł 51,49 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,77 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY MELA B3 Krem Przeciw Przebarwieniom Na Dzień SPF30 - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY MELA B3 Krem Przeciw Przebarwieniom Na Dzień SPF30 - 40 ml

Cena: 130,89 zł 153,99 zł
( 1 ml = 3,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 130,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 LA ROCHE-POSAY MELA B3 Skoncentrowane Serum Przeciw Przebarwieniom - 30 ml
szt

LA ROCHE-POSAY MELA B3 Skoncentrowane Serum Przeciw Przebarwieniom - 30 ml

Cena: 182,74 zł 214,99 zł
( 1 ml = 6,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 182,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar Zestaw Żel Do Mycia - 400 ml + Skoncentrowane Serum - 30ml
zestaw

LA ROCHE-POSAY Effaclar Zestaw Żel Do Mycia - 400 ml + Skoncentrowane Serum - 30ml

Cena: 239,99 zł
( 1 ml = 0,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Physiological oczyszczająca pianka do twarzy - 150ml
szt

LA ROCHE-POSAY Physiological oczyszczająca pianka do twarzy - 150ml

Cena: 61,62 zł 72,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,32 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY KERIUM Szampon Oczyszczający Ekstremalnie Delikatny - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY KERIUM Szampon Oczyszczający Ekstremalnie Delikatny - 400ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
La Roche Posay Cicaplast Baume B5+ kojący balsam regenerujący 40ml
szt

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+ kojący balsam regenerujący 40ml

Cena: 37,39 zł 43,99 zł
( 1 ml = 0,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 37,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Oczyszczający Żel Do Skóry Tłustej i Wrażliwej Refill -  400 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Oczyszczający Żel Do Skóry Tłustej i Wrażliwej Refill - 400 ml

Cena: 65,02 zł 76,49 zł
( 1 ml = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 65,02 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 LA ROCHE-POSAY CICAPLAST B5 Intensywnie Regenerujące Serum Do Twarzy - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST B5 Intensywnie Regenerujące Serum Do Twarzy - 30ml

Cena: 154,69 zł 181,99 zł
( 1 ml = 5,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 154,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR OIL AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów REFILL - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR OIL AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów REFILL - 400ml

Cena: 61,62 zł 72,49 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 61,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Kojący Tonik Z Fizjologicznym pH Skóra Wrażliwa - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Kojący Tonik Z Fizjologicznym pH Skóra Wrażliwa - 200ml

Cena: 72,07 zł 84,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 72,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Płyn Micelarny Dla Wrażliwej Skóry Twarzy I Okolic Oczu - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Płyn Micelarny Dla Wrażliwej Skóry Twarzy I Okolic Oczu - 400ml

Cena: 69,27 zł 81,49 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Redermic R Retinol przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z retinolem - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY Redermic R Retinol przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z retinolem - 15ml

Cena: 126,64 zł 148,99 zł
( 1 ml = 8,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 126,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 10% Mleczko Do Ciała - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Lait Urea 10% Mleczko Do Ciała - 400ml

Cena: 83,29 zł 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 83,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ROSALIAC AR SPF30 Kojący Krem Nawilżający Na Dzień - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ROSALIAC AR SPF30 Kojący Krem Nawilżający Na Dzień - 50ml

Cena: 95,19 zł 111,99 zł
( 1 ml = 1,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Rosaliac AR Krem Przeciw Zaczerwienieniom - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Rosaliac AR Krem Przeciw Zaczerwienieniom - 40 ml

Cena: 105,39 zł 123,99 zł
( 1 ml = 2,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 123,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Dermoallegro Krem Na Noc - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Dermoallegro Krem Na Noc - 40 ml

Cena: 87,54 zł 102,99 zł
( 1 ml = 2,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 87,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY RETINOL B3 Skoncentrowane Serum Przeciwzmarszczkowe - 30 ml
szt

LA ROCHE-POSAY RETINOL B3 Skoncentrowane Serum Przeciwzmarszczkowe - 30 ml

Cena: 181,04 zł 212,99 zł
( 1 ml = 6,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 181,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Płyn Micelarny Dla Wrażliwej I Reaktywnej Skóry Twarzy - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Płyn Micelarny Dla Wrażliwej I Reaktywnej Skóry Twarzy - 400ml

Cena: 65,02 zł 76,49 zł
( 1 ml = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 65,02 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Eau Thermale Woda Termalna - 150ml
szt

LA ROCHE-POSAY Eau Thermale Woda Termalna - 150ml

Cena: 45,47 zł 53,49 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY CICAPLAST GEL B5 Żel Wspierający Regenerację Naskórka - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST GEL B5 Żel Wspierający Regenerację Naskórka - 40ml

Cena: 70,12 zł 82,49 zł
( 1 ml = 1,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 70,12 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Lipikar Oil AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów - 750ml
szt

LA ROCHE-POSAY Lipikar Oil AP+ Olejek Myjący Uzupełniający Poziom Lipidów - 750ml

Cena: 80,74 zł 94,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 80,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Kojący i Ochronny Żel Myjący Do Twarzy i Ciała- 750ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Kojący i Ochronny Żel Myjący Do Twarzy i Ciała- 750ml

Cena: 79,04 zł 92,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Woda Micelarna Ultra Skóra Tłusta - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Woda Micelarna Ultra Skóra Tłusta - 400ml

Cena: 67,82 zł 79,79 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,42 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H Iso-Biome Kojący Krem Myjący - 390ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H Iso-Biome Kojący Krem Myjący - 390ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
( 1 ml = 0,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar H ISO-Biome Krem Nawilżający - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY Effaclar H ISO-Biome Krem Nawilżający - 40ml

Cena: 75,47 zł 88,79 zł
( 1 ml = 1,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 76,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY CICAPLAST BAUME BALSAM B5+ Silnie Regenerujący Balsam Kojący - 100ml
szt

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST BAUME BALSAM B5+ Silnie Regenerujący Balsam Kojący - 100ml

Cena: 54,82 zł 64,49 zł
( 1 ml = 0,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 54,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA Intensywnie Nawilżający Krem Pod Oczy Przeciw Oznakom Zmęczenia - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA Intensywnie Nawilżający Krem Pod Oczy Przeciw Oznakom Zmęczenia - 15ml

Cena: 68,42 zł 80,49 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,42 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 Serum Przeciwzmarszczkowe Do Skóry Okolic Oczu - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 Serum Przeciwzmarszczkowe Do Skóry Okolic Oczu - 15ml

Cena: 117,29 zł 137,99 zł
( 1 ml = 7,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro-Peeling Oczyszczający Żel - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro-Peeling Oczyszczający Żel - 400ml

Cena: 72,67 zł 85,49 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 72,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Pure Vitamin C Light Intensywnie Nawilżająca i Ujędrniająca Pielęgnacja Przeciwzmarszczkowa - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY Pure Vitamin C Light Intensywnie Nawilżająca i Ujędrniająca Pielęgnacja Przeciwzmarszczkowa - 40ml

Cena: 140,24 zł 164,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 140,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C Intensywnie Nawilżająca Pielęgnacja Przeciwzmarszczkowa Pod Oczy - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY PURE VITAMIN C Intensywnie Nawilżająca Pielęgnacja Przeciwzmarszczkowa Pod Oczy - 15ml

Cena: 117,29 zł 137,99 zł
( 1 ml = 7,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,50 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Krem Regenerujący o bogatej konsystencji - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Krem Regenerujący o bogatej konsystencji - 40 ml

Cena: 87,54 zł 102,99 zł
( 1 ml = 2,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 87,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3

La Roche-Posay w promocji – dermokosmetyki do skóry wrażliwej 15% taniej

Odkryj dermokosmetyki La Roche-Posay w promocji w Drogerii Dr Zdrowie. Promocja obejmuje wybrane produkty marki 15% taniej, w tym kosmetyki do oczyszczania, nawilżania i regeneracji skóry, pielęgnacji niedoskonałości oraz ochrony przeciwsłonecznej. Dostępne formuły odpowiadają na potrzeby skóry wrażliwej, suchej, atopowej, naczyniowej, tłustej, trądzikowej i skłonnej do przebarwień.

La Roche-Posay to francuska marka dermokosmetyczna, której produkty są tworzone z myślą o różnych problemach i typach skóry. W jej ofercie znajdują się rozpoznawalne linie Effaclar, Cicaplast, Lipikar, Toleriane, Hyalu B5, Mela B3 oraz Anthelios.

Effaclar – pielęgnacja skóry tłustej i z niedoskonałościami

Linia Effaclar jest przeznaczona do pielęgnacji cery mieszanej, tłustej, trądzikowej i skłonnej do zaskórników. Obejmuje produkty oczyszczające, toniki, sera oraz kremy pomagające ograniczyć nadmiar sebum i poprawić wygląd porów, nierównej struktury oraz śladów po niedoskonałościach.

Podstawą rutyny może być delikatny żel oczyszczający, a jej uzupełnieniem odpowiednio dobrany krem lub serum. Kosmetyki zawierające kwasy złuszczające należy wprowadzać stopniowo i stosować zgodnie z instrukcją producenta. W ciągu dnia konieczna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Dermokosmetyki Effaclar wspierają pielęgnację skóry problematycznej, ale nie zastępują leczenia dermatologicznego. Przy bolesnych, nasilonych lub długo utrzymujących się zmianach należy skonsultować się ze specjalistą.

Cicaplast – wsparcie bariery ochronnej skóry

Cicaplast to linia przeznaczona do pielęgnacji podrażnionej, przesuszonej i wymagającej regeneracji skóry. Balsamy, kremy oraz produkty do ust pomagają ograniczyć uczucie dyskomfortu, szorstkości i napięcia.

Cicaplast Baume B5 może być stosowany miejscowo na przesuszone obszary twarzy i ciała zgodnie z przeznaczeniem konkretnego wariantu. Produkt nie powinien być nakładany na otwarte, zakażone lub sączące się rany. Przy utrzymującym się podrażnieniu konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Lipikar do skóry suchej i atopowej

Linia Lipikar odpowiada potrzebom skóry suchej, bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do atopii. Obejmuje preparaty do mycia oraz balsamy i kremy pomagające uzupełnić lipidy, zmniejszyć uczucie napięcia i wspierać barierę hydrolipidową.

Delikatny olejek lub syndet do mycia można połączyć z balsamem nakładanym bezpośrednio po kąpieli. Regularne stosowanie emolientów pomaga ograniczyć przesuszenie, lecz nie zastępuje terapii zaleconej w przypadku atopowego zapalenia skóry.

Toleriane – minimalistyczna pielęgnacja skóry wrażliwej

Kosmetyki Toleriane są przeznaczone do skóry wrażliwej, reaktywnej i podatnej na dyskomfort. W zależności od produktu pomagają delikatnie oczyszczać, nawilżać i wspierać osłabioną barierę ochronną.

Przy bardzo reaktywnej cerze najlepiej budować prostą rutynę składającą się z delikatnego produktu myjącego, kremu oraz ochrony SPF. Nowe kosmetyki wprowadzaj pojedynczo, aby łatwiej ocenić reakcję skóry.

Hyalu B5 i pielęgnacja oznak starzenia

Linia Hyalu B5 jest ukierunkowana na intensywne nawilżenie i poprawę wyglądu skóry z widocznymi liniami oraz utratą elastyczności. Serum lub krem nakładaj po oczyszczeniu twarzy, a rano zabezpiecz skórę kosmetykiem przeciwsłonecznym.

Produkty przeciwzmarszczkowe mogą poprawiać nawilżenie, jędrność i gładkość cery, ale nie zatrzymują naturalnego procesu starzenia. Najlepsze rezultaty przynosi regularna, dobrze tolerowana pielęgnacja połączona z codzienną ochroną UV.

Mela B3 na przebarwienia

Kosmetyki Mela B3 pomagają pielęgnować skórę z przebarwieniami, nierównym kolorytem i śladami po niedoskonałościach. Skuteczna rutyna powinna obejmować łagodne oczyszczanie, serum lub krem rozjaśniający oraz codzienną ochronę przeciwsłoneczną.

Przebarwienia wymagają systematyczności. Podczas stosowania kosmetyków aktywnych unikaj nadmiernego złuszczania i obserwuj tolerancję skóry. Zmiany barwnikowe o nieregularnym kształcie lub wyglądzie powinien ocenić dermatolog.

Anthelios – ochrona przeciwsłoneczna twarzy i ciała

Linia Anthelios obejmuje fluidy, kremy, spraye i inne produkty przeciwsłoneczne dopasowane do różnych typów skóry. Dostępne są lekkie formuły do twarzy, warianty matujące dla skóry tłustej, kosmetyki nawilżające oraz preparaty do ciała i dla dzieci.

Filtr należy nakładać obficie przed ekspozycją na słońce i regularnie ponawiać aplikację, szczególnie po kąpieli, spoceniu się lub wytarciu ręcznikiem. Zbyt mała ilość produktu znacząco zmniejsza poziom ochrony.

Żaden kosmetyk przeciwsłoneczny nie zapewnia ochrony całkowitej. W godzinach intensywnego nasłonecznienia warto korzystać również z cienia, odzieży ochronnej, nakrycia głowy i okularów przeciwsłonecznych.

Jak wybrać kosmetyk La Roche-Posay?

  • Do cery tłustej i z niedoskonałościami wybierz Effaclar.

  • Przy podrażnieniu i osłabionej barierze sprawdź Cicaplast.

  • Do suchej, bardzo suchej i atopowej skóry wybierz Lipikar.

  • Przy cerze wrażliwej i reaktywnej sięgnij po Toleriane.

  • Dla intensywnego nawilżenia sprawdź Hyalu B5.

  • Na nierówny koloryt i przebarwienia wybierz Mela B3.

  • Do ochrony przeciwsłonecznej twarzy i ciała zastosuj Anthelios.

Kup La Roche-Posay 15% taniej w Drogerii Dr Zdrowie

Sprawdź dermokosmetyki La Roche-Posay w promocji 15% taniej w Drogerii Dr Zdrowie. Promocja obejmuje wybrane produkty do twarzy i ciała, kosmetyki oczyszczające, kremy, sera oraz ochronę SPF. Aktualną cenę, pojemność, dostępność i przeznaczenie znajdziesz przy każdym produkcie.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie produkty La Roche-Posay obejmuje promocja?

Promocja obejmuje wybrane dermokosmetyki do oczyszczania i pielęgnacji twarzy oraz ciała, produkty do skóry problematycznej i ochronę przeciwsłoneczną.

Co wybrać do skóry z niedoskonałościami?

Do pielęgnacji skóry tłustej i skłonnej do niedoskonałości przeznaczona jest linia Effaclar. Dobierz łagodny produkt myjący oraz krem lub serum odpowiadające aktualnym potrzebom cery.

Czym różnią się Cicaplast i Lipikar?

Cicaplast służy przede wszystkim do miejscowej pielęgnacji skóry podrażnionej i wymagającej regeneracji. Lipikar jest przeznaczony do regularnego mycia i nawilżania skóry suchej, bardzo suchej oraz skłonnej do atopii.

Czy La Roche-Posay ma kosmetyki do skóry wrażliwej?

Tak. Do skóry wrażliwej i reaktywnej przeznaczona jest między innymi linia Toleriane. Produkty należy zawsze dobierać do indywidualnej tolerancji cery.

Jak stosować Anthelios SPF 50+?

Kosmetyk nakładaj obficie przed wyjściem na słońce i ponawiaj aplikację w ciągu dnia, szczególnie po kąpieli, spoceniu się albo wycieraniu skóry.

Gdzie kupić La Roche-Posay w promocji?

Dermokosmetyki La Roche-Posay 15% taniej kupisz online w Drogerii Dr Zdrowie. Aktualne ceny i dostępne warianty znajdują się przy poszczególnych produktach.

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium