Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Kremy do twarzy redukujące zaczerwienienia

Ta kategoria skupia produkty łagodzące dla skóry z tendencją do rumienia. Jeśli szukasz rozwiązania na codzienny dyskomfort i widoczne zaczerwienienia, wybierz krem redukujący zaczerwienienia, który wycisza, nawilża i wspiera barierę ochronną.

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
TOŁPA GREEN Wzmacniający krem redukujący zaczerwienienia 50 ml
szt

TOŁPA GREEN Wzmacniający krem redukujący zaczerwienienia 50 ml

Cena: 28,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
IWOSTIN CAPILLIN Ujędrniający krem na naczynkka SPF20 - 50 ml
szt

IWOSTIN CAPILLIN Ujędrniający krem na naczynkka SPF20 - 50 ml

Cena: 56,99 zł 59,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 0,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN ROSACIN Łagodzący krem na dzień SPF15 - 50 ml
szt

IWOSTIN ROSACIN Łagodzący krem na dzień SPF15 - 50 ml

Cena: 56,99 zł 59,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 0,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN CAPILLIN Krem Intensywnie Redukujący Zaczerwienienia SPF20 – 50ml
szt

IWOSTIN CAPILLIN Krem Intensywnie Redukujący Zaczerwienienia SPF20 – 50ml

Cena: 54,14 zł 56,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 0,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BANDI More than Calm Korygujący krem wzmacniajacy SPF 50+ z redukcją zaczerwienień 50 ml
szt

BANDI More than Calm Korygujący krem wzmacniajacy SPF 50+ z redukcją zaczerwienień 50 ml

Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
TRANSPARENT LAB Mineral Redness Control CC Cream, Krem koloryzujący SPF50 redukujący zaczerwienienia - 45 ml
szt

TRANSPARENT LAB Mineral Redness Control CC Cream, Krem koloryzujący SPF50 redukujący zaczerwienienia - 45 ml

Cena: 93,49 zł 109,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 93,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
TOŁPA DERMO FACE ROSACAL. Wzmacniający krem łagodzący na dzień SPF10 - 40 ml
szt

TOŁPA DERMO FACE ROSACAL. Wzmacniający krem łagodzący na dzień SPF10 - 40 ml

Cena: 21,50 zł 43,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,80 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA DAILY BALANCE CREAM Całodzienny lekki krem do twarzy zwężający pory 75 ml
szt

VEOLI BOTANICA DAILY BALANCE CREAM Całodzienny lekki krem do twarzy zwężający pory 75 ml

Cena: 79,67 zł 99,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA DAILY CALMING CREAM Całodzienny lekki krem kojący do twarzy 75 ml
szt

VEOLI BOTANICA DAILY CALMING CREAM Całodzienny lekki krem kojący do twarzy 75 ml

Cena: 79,67 zł 99,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LYNIA okluzyjny krem komedolityczny z azeloglicyną i olejem konopnym 50 ml
szt

LYNIA okluzyjny krem komedolityczny z azeloglicyną i olejem konopnym 50 ml

Cena: 73,86 zł 86,89 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LYNIA Krem łagodzący 50 ml
szt

LYNIA Krem łagodzący 50 ml

Cena: 70,46 zł 82,89 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 66,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LYNIA Ujędrniająco-łagodzący krem v-reduce z witaminami B12, F - 30 ml
szt

LYNIA Ujędrniająco-łagodzący krem v-reduce z witaminami B12, F - 30 ml

Cena: 97,66 zł 114,89 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 91,91 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST ANTI-REDNESS & PIGMENTATION LIGHT krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 30 ml
szt

ALTRUIST ANTI-REDNESS & PIGMENTATION LIGHT krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 30 ml

Cena: 62,05 zł 73,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,05 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SESDERMA FERULAC krem-żel 50 ml
szt

SESDERMA FERULAC krem-żel 50 ml

Cena: 229,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS T AZELOACNE Krem z 20% kwasem azelainowym do dermopielęgnacji skóry trądzikowej i z przebarwieniami - 25ml
szt

PHARMACERIS T AZELOACNE Krem z 20% kwasem azelainowym do dermopielęgnacji skóry trądzikowej i z przebarwieniami - 25ml

Cena: 40,94 zł 45,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN CAPILLIN Regenerujący Krem Wzmacniający Naczynka Na Noc – 50ml
szt

IWOSTIN CAPILLIN Regenerujący Krem Wzmacniający Naczynka Na Noc – 50ml

Cena: 52,24 zł 54,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Transparent Lab Bakuchiol Firming Cream - ujędrniający krem do twarzy z bakuchiolem - 50ml
szt

Transparent Lab Bakuchiol Firming Cream - ujędrniający krem do twarzy z bakuchiolem - 50ml

Cena: 78,20 zł 92,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 78,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
TOŁPA Dermo Face Physio łagodzący krem-komfort lekki - 40ml
szt

TOŁPA Dermo Face Physio łagodzący krem-komfort lekki - 40ml

Cena: 21,75 zł 43,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BANDI Medical Expert anti rouge Kremowa kuracja na naczynka - 50 ml
szt

BANDI Medical Expert anti rouge Kremowa kuracja na naczynka - 50 ml

Cena: 69,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BANDI Medical Expert anti rouge CC Korektor na naczynka - 50 ml
szt

BANDI Medical Expert anti rouge CC Korektor na naczynka - 50 ml

Cena: 64,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BANDI Medical Expert anti irritate Lekki krem S.O.S. wzmacniający barierę hydrolipidową - 50ml
szt

BANDI Medical Expert anti irritate Lekki krem S.O.S. wzmacniający barierę hydrolipidową - 50ml

Cena: 85,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BANDI PROFESSIONAL Veno Care Krem redukujący zaczerwienienia - 50ml
szt

BANDI PROFESSIONAL Veno Care Krem redukujący zaczerwienienia - 50ml

Cena: 47,20 zł 59,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 47,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BANDI PROFESSIONAL Veno Care Krem - żel redukujący zaczerwienienia - 50ml
szt

BANDI PROFESSIONAL Veno Care Krem - żel redukujący zaczerwienienia - 50ml

Cena: 55,20 zł 69,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BANDI PROFESSIONAL PRO Care Krem z kwasem traneksamowym i azeloglicyną - 50ml
szt

BANDI PROFESSIONAL PRO Care Krem z kwasem traneksamowym i azeloglicyną - 50ml

Cena: 63,20 zł 79,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LIERAC PROTOCOLE Redness Maska korygująca zaczerwienienia skóry - 75ml
szt

LIERAC PROTOCOLE Redness Maska korygująca zaczerwienienia skóry - 75ml

Cena: 69,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Medity+ Trądzik Różowaty krem naprawczy na noc - 50ml
szt

Medity+ Trądzik Różowaty krem naprawczy na noc - 50ml

Cena: 37,49 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA Skin Clinic Professional Witamina P Krem Wzmacniająco-Kojący - 40ml
szt

BIELENDA Skin Clinic Professional Witamina P Krem Wzmacniająco-Kojący - 40ml

Cena: 38,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Odżywczy Krem Rewitalizujący - 50ml
szt

AVENE EAU THERMALE Odżywczy Krem Rewitalizujący - 50ml

Cena: 105,59 zł 131,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 99,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE Roseliane Riche Bogaty Krem Do Cery Wrażliwej - 40ml
szt

URIAGE Roseliane Riche Bogaty Krem Do Cery Wrażliwej - 40ml

Cena: 113,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Uriage Roseliane Krem CC SPF50+ Do Cery Wrażliwej - 40ml
szt

Uriage Roseliane Krem CC SPF50+ Do Cery Wrażliwej - 40ml

Cena: 116,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Roseliane Krem SPF30 Do Cery Wrażliwej - 40ml
szt

URIAGE Roseliane Krem SPF30 Do Cery Wrażliwej - 40ml

Cena: 78,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE ROSELIANE Krem Do Cery Wrażliwej Redukujący Zaczerwienienia - 40ml
szt

URIAGE ROSELIANE Krem Do Cery Wrażliwej Redukujący Zaczerwienienia - 40ml

Cena: 53,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Redness Relief Wzmacniająco-łagodzący krem do twarzy 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Redness Relief Wzmacniająco-łagodzący krem do twarzy 50 ml

Cena: 85,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
IWOSTIN SOLECRIN CAPILLIN Krem Ochronno-Łagodzący SPF50+ - 50ml
szt

IWOSTIN SOLECRIN CAPILLIN Krem Ochronno-Łagodzący SPF50+ - 50ml

Cena: 55,79 zł 61,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 55,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
DERMEDIC CICATOPY Ultrakojący Krem Naprawczy - 40ml
szt

DERMEDIC CICATOPY Ultrakojący Krem Naprawczy - 40ml

Cena: 54,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE ANTIROUGEURS SPF50+ Koncentrat Nawilżająco-Ochronny - 30ml
szt

AVENE EAU THERMALE ANTIROUGEURS SPF50+ Koncentrat Nawilżająco-Ochronny - 30ml

Cena: 111,19 zł 138,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 111,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIODERMA SENSIBIO AR+ CREAM Kojąco-Nawilżający Krem Redukujący Zaczerwienienia - 40ml
szt

BIODERMA SENSIBIO AR+ CREAM Kojąco-Nawilżający Krem Redukujący Zaczerwienienia - 40ml

Cena: 100,99 zł
( 1 ml = 2,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SYLVECO DERMO Krem Wzmacniający na Dzień SPF50+ - Skóra Naczynkowa - 50ml
szt

SYLVECO DERMO Krem Wzmacniający na Dzień SPF50+ - Skóra Naczynkowa - 50ml

Cena: 49,49 zł
( 1 ml = 0,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DUCRAY KELUAL DS Krem Kojący Przeciw Podrażnieniom I Zaczerwienieniom - 40ml
szt

DUCRAY KELUAL DS Krem Kojący Przeciw Podrażnieniom I Zaczerwienieniom - 40ml

Cena: 70,49 zł
( 1 ml = 1,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
IWOSTIN PURRITIN Aktywny Krem Redukujący Niedoskonałości - 40ml
szt

IWOSTIN PURRITIN Aktywny Krem Redukujący Niedoskonałości - 40ml

Cena: 50,34 zł 52,99 zł
( 1 ml = 1,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 50,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Normalizująco-matujący krem do twarzy 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Normalizująco-matujący krem do twarzy 50 ml

Cena: 118,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS W MELA-PROTECT Nawilżająco-Ochronny Krem Na Dzień Rozjaśniający Przebarwienia SPF 50+ 50ml
szt

PHARMACERIS W MELA-PROTECT Nawilżająco-Ochronny Krem Na Dzień Rozjaśniający Przebarwienia SPF 50+ 50ml

Cena: 65,24 zł 72,49 zł
( 1 ml = 1,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml
szt

AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml

Cena: 63,59 zł 79,49 zł
( 1 ml = 2,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml

Cena: 209,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AVÈNE EAU THERMALE ANTIROUGEURS ROSAMED Koncentrat Na Utrwalone Zaczerwienienia Skóry Wrażliwej - 30ml
szt

AVÈNE EAU THERMALE ANTIROUGEURS ROSAMED Koncentrat Na Utrwalone Zaczerwienienia Skóry Wrażliwej - 30ml

Cena: 105,59 zł 131,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 105,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
DERMEDIC SUNBRELLA  Ultralekki Krem Ochronny SPF50+ Dla Skóry Naczyniowej i Nadreaktywnej - 40ml
szt

DERMEDIC SUNBRELLA Ultralekki Krem Ochronny SPF50+ Dla Skóry Naczyniowej i Nadreaktywnej - 40ml

Cena: 54,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ROSALIAC AR SPF30 Kojący Krem Nawilżający Na Dzień - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE ROSALIAC AR SPF30 Kojący Krem Nawilżający Na Dzień - 50ml

Cena: 111,99 zł
( 1 ml = 2,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Rosaliac AR Krem Przeciw Zaczerwienieniom - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Rosaliac AR Krem Przeciw Zaczerwienieniom - 40 ml

Cena: 123,99 zł
( 1 ml = 3,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2

Krem redukujący zaczerwienienia — spokojniejsza cera na co dzień

Formuły z tej grupy pomagają ukoić skórę reaktywną, w tym naczynkową, wrażliwą i łatwo podrażnioną. Zadaniem kremu jest złagodzenie pieczenia i ściągnięcia, zmniejszenie widoczności zaczerwienień oraz wsparcie regeneracji. To dobry wybór przy cienkiej skórze z prześwitującą siatką naczyń, po ekspozycji na wiatr lub po domowych zabiegach złuszczających (z zachowaniem zaleceń producenta).

Dla kogo krem redukujący zaczerwienienia i na jakie sytuacje

  • cera naczynkowa z utrwalonym rumieniem lub nagłymi napływami ciepła,

  • skóra wrażliwa, podatna na podrażnienia po myciu i goleniu,

  • okresy przesuszenia w sezonie grzewczym oraz po zmianach pogody.

Jakie kremy redukujące zaczerwienienia znajdziesz w tej kategorii

  • Kremy redukujące zaczerwienienie nawilżające i kojące – codzienna baza pielęgnacji na dzień i na noc.

  • Kremy na naczynka z filtrem SPF – ochrona przed promieniowaniem, ważna przy skłonności do zaczerwienień.

  • Kremy na zaczerwienienia z pigmentem (np. tonujące/CC) – optyczne zrównanie kolorytu i subtelne maskowanie rumienia.

  • Kremy nocne regenerujące – gęstsze formuły do stosowania po wieczornym oczyszczaniu.

Składniki kremów na redukcje zaczerwienień, na które warto zwrócić uwagę

W recepturach często pojawiają się ekstrakty i związki znane ze wspierania naczyń oraz łagodzenia reaktywności: wąkrotka azjatycka, kasztanowiec, witamina C i hesperydyna. Obok nich pracują substancje nawilżające i emolienty, które pomagają utrzymać komfort i elastyczność naskórka. Takie połączenie sprzyja zmniejszeniu widoczności rumienia oraz wygaszeniu „gorącej” reakcji po kontakcie z czynnikami zewnętrznymi.

Jak włączyć krem redukujący zaczerwienienia do rutyny (rano i wieczorem)

  1. Delikatne oczyszczanie – produkty łagodne, bez intensywnego tarcia i gorącej wody.

  2. Aplikacja kremu – cienka warstwa na twarz, szyję i dekolt; dołóż więcej na miejsca najbardziej reaktywne.

  3. Rano – w ciągu dnia stosuj wersję z SPF lub nakładaj filtr po kremie.

  4. Wieczorem – sięgaj po bogatszą formułę wspierającą nocną regenerację.

  5. Systematyczność – regularne użycie utrzymuje wyciszony wygląd skóry.

 

Krem redukujący zaczerwienienia w praktyce

Dobrze dobrany krem redukujący zaczerwienienia pomaga skórze wrócić do równowagi: łagodzi podrażnienia, wspiera nawilżenie i poprawia komfort. W tej kategorii wybierzesz wariant dopasowany do pory dnia oraz potrzeb cery — od kojących baz, przez wersje z SPF, po formuły z pigmentem, które ujednolicają koloryt już przy pierwszej aplikacji. Oferujemy znane marki i serie dedykowane cerom naczynkowym tj. Iwostin Capillin, Pharmaceris, Uriage Roseliane czy Bioderma Sensibio. Regularność przynosi stabilniejszy wygląd skóry i mniejszą podatność na czynniki zewnętrzne.

Wskazówki pielęgnacyjne dla cery z zaczerwienieniami

  • Unikaj gwałtownych zmian temperatur, długich gorących kąpieli i intensywnego pocierania ręcznikiem.

  • Włącz krótkie, spokojne masaże przy nakładaniu kremu, bez ucisku.

  • Testuj nowości punktowo, aby sprawdzić reakcję skóry.

  • W dzień pamiętaj o ochronie przeciwsłonecznej i o barierze przed wiatrem oraz mrozem.

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium