Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

URIAGE

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
URIAGE BARIESUN Mineral Cream Nawilżający krem mineralny SPF50 100 ml
szt

URIAGE BARIESUN Mineral Cream Nawilżający krem mineralny SPF50 100 ml

Cena: 83,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
  • nowość
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Absolu serum mikro-zagęszczające 30ml
szt

URIAGE Age Absolu serum mikro-zagęszczające 30ml

Cena: 148,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Hyseac matujący fluid przeciwsłoneczny SPF50+ 50ml
szt

URIAGE Hyseac matujący fluid przeciwsłoneczny SPF50+ 50ml

Cena: 64,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ 18g
szt

URIAGE Bariesun sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ 18g

Cena: 49,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun jedwabiste mleczko do skóry wrażliwej SPF50+ 100ml
szt

URIAGE Bariesun jedwabiste mleczko do skóry wrażliwej SPF50+ 100ml

Cena: 61,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Hyseac 3-Regul+ kompleksowy krem redukujący niedoskonałości 40ml
szt

URIAGE Hyseac 3-Regul+ kompleksowy krem redukujący niedoskonałości 40ml

Cena: 51,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Hyseac tonik oczyszczający 250ml
szt

URIAGE Hyseac tonik oczyszczający 250ml

Cena: 77,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE XEMOSE DUO Kojący Olejek W Kremie - Skóra Bardzo Sucha - 2x500ml
szt

URIAGE XEMOSE DUO Kojący Olejek W Kremie - Skóra Bardzo Sucha - 2x500ml

Cena: 119,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE  Eau Thermale Płyn Micelarny Z Ekstraktem Z Moreli Do Skóry Wrażliwej - 100ml
szt

URIAGE Eau Thermale Płyn Micelarny Z Ekstraktem Z Moreli Do Skóry Wrażliwej - 100ml

Cena: 25,49 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Eau Thermale Płyn Micelarny Z Ekstraktem Z Żurawiny Do Cery Normalnej I Suchej - 100ml
szt

URIAGE Eau Thermale Płyn Micelarny Z Ekstraktem Z Żurawiny Do Cery Normalnej I Suchej - 100ml

Cena: 25,49 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Cleansing Water Foam oczyszczająca pianka do twarzy 150ml
szt

URIAGE Cleansing Water Foam oczyszczająca pianka do twarzy 150ml

Cena: 63,49 zł
( 1 ml = 0,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Depiderm Rozświetlające Serum Booster Na Przebarwienia - 30ml
szt

URIAGE Depiderm Rozświetlające Serum Booster Na Przebarwienia - 30ml

Cena: 144,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE DS Regulating Foaming Gel Regulujący Żel Myjący Do Skóry Wrażliwej - 150ml
szt

URIAGE DS Regulating Foaming Gel Regulujący Żel Myjący Do Skóry Wrażliwej - 150ml

Cena: 60,49 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE CRÈME LAVANTE Odżywczy Krem/Żel Oczyszczający – 1000ml
szt

URIAGE CRÈME LAVANTE Odżywczy Krem/Żel Oczyszczający – 1000ml

Cena: 95,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Pruriced Fresh Soothing Gel odświeżająco-kojący żel 100ml
szt

URIAGE Pruriced Fresh Soothing Gel odświeżająco-kojący żel 100ml

Cena: 54,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Pruriced Soothing Comfort Cream kojący krem do twarzy i ciała 100ml
szt

URIAGE Pruriced Soothing Comfort Cream kojący krem do twarzy i ciała 100ml

Cena: 54,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Eau Thermale Cleansing Cream kremowy żel oczyszczający 500ml
szt

URIAGE Eau Thermale Cleansing Cream kremowy żel oczyszczający 500ml

Cena: 65,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Serum Booster H.A. nawilżające serum do twarzy 30ml
szt

URIAGE Serum Booster H.A. nawilżające serum do twarzy 30ml

Cena: 86,49 zł
( 1 ml = 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE DS Emulsja Regulująca - 40ml
szt

URIAGE DS Emulsja Regulująca - 40ml

Cena: 74,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ujędrniający Na Dzień  - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ujędrniający Na Dzień - 40ml

Cena: 167,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Absolu Krem Rose Zagęszczający Skórę - 50ml
szt

URIAGE Age Absolu Krem Rose Zagęszczający Skórę - 50ml

Cena: 163,99 zł
( 1 ml = 3,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Absolu Zagęszczająca Skórę Maska Na Noc - 50ml
szt

URIAGE Age Absolu Zagęszczająca Skórę Maska Na Noc - 50ml

Cena: 168,99 zł
( 1 ml = 3,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Do Skóry Wokół Oczu - 15ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Do Skóry Wokół Oczu - 15ml

Cena: 98,99 zł
( 1 ml = 6,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ochronny Na Dzień SPF30 - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ochronny Na Dzień SPF30 - 40ml

Cena: 131,99 zł
( 1 ml = 3,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Rewitalizujący Na Noc - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Rewitalizujący Na Noc - 40ml

Cena: 129,99 zł
( 1 ml = 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE DS Hair Delikatny Szampon Regulujący - 500 ml
szt

URIAGE DS Hair Delikatny Szampon Regulujący - 500 ml

Cena: 78,49 zł
( 1 ml = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Regenerujący Balsam Po Opalaniu - 500 ml
szt

URIAGE Bariesun Regenerujący Balsam Po Opalaniu - 500 ml

Cena: 102,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Fluid Przeciw Przebarwienom SPF50+ - 40 ml
szt

URIAGE Bariesun Fluid Przeciw Przebarwienom SPF50+ - 40 ml

Cena: 67,49 zł
( 1 ml = 1,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Uriage Bariesun Transparentny Sztyft SPF 50+ Ochrona Przeciwsłoneczna - 8g
szt

Uriage Bariesun Transparentny Sztyft SPF 50+ Ochrona Przeciwsłoneczna - 8g

Cena: 45,49 zł
( 1 g = 5,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Przeciwsłoneczny Krem Tonujący SPF 50+ Opalony Beż - 50 ml
szt

URIAGE Bariesun Przeciwsłoneczny Krem Tonujący SPF 50+ Opalony Beż - 50 ml

Cena: 64,79 zł
( 1 ml = 1,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Krem Do Skóry Wrażliwej SPF 50+ - 50 ml [Data ważności: 28.02.2027]
szt

URIAGE Bariesun Krem Do Skóry Wrażliwej SPF 50+ - 50 ml [Data ważności: 28.02.2027]

Cena: 49,94 zł 55,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE Xemose PSO Kojący Koncentrat Do Skóry - 150 ml
szt

URIAGE Xemose PSO Kojący Koncentrat Do Skóry - 150 ml

Cena: 70,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Mgiełka Przeciwsłoneczna SPF 50+ - 200 ml
szt

URIAGE Bariesun Mgiełka Przeciwsłoneczna SPF 50+ - 200 ml

Cena: 79,99 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Nawilżające Mleczko Do Twarzy i Ciała Dla Dzieci - 100 ml
szt

URIAGE Bariesun Nawilżające Mleczko Do Twarzy i Ciała Dla Dzieci - 100 ml

Cena: 67,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariesun Krem Przeciwsłoneczny Mineralny Do Twarzy i Ciała SPF 50+ - 100 ml
szt

URIAGE Bariesun Krem Przeciwsłoneczny Mineralny Do Twarzy i Ciała SPF 50+ - 100 ml

Cena: 83,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE BÉBE 1st Olejek Oczyszczający Dla Dzieci - 500 ml
szt

URIAGE BÉBE 1st Olejek Oczyszczający Dla Dzieci - 500 ml

Cena: 65,79 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE BÉBE 1st Woda Oczyszczająca Dla Dzieci - 500 ml
szt

URIAGE BÉBE 1st Woda Oczyszczająca Dla Dzieci - 500 ml

Cena: 38,79 zł
( 1 ml = 0,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE BÉBE 1st Mleczko Nawilżające Dla Dzieci - 500 ml
szt

URIAGE BÉBE 1st Mleczko Nawilżające Dla Dzieci - 500 ml

Cena: 71,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm Cica-Daily Serum Odbudowujące - 30 ml
szt

URIAGE Bariederm Cica-Daily Serum Odbudowujące - 30 ml

Cena: 109,99 zł
( 1 ml = 3,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm Cica-Daily Żel Krem Odbudowujący - 40 ml
szt

URIAGE Bariederm Cica-Daily Żel Krem Odbudowujący - 40 ml

Cena: 78,49 zł
( 1 ml = 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Zestaw Xemose Kojący Olejek W Kremie 500 ml + Olejek Do Kąpieli 200 ml
szt

URIAGE Zestaw Xemose Kojący Olejek W Kremie 500 ml + Olejek Do Kąpieli 200 ml

Cena: 85,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Duopack Antyperspirant Roll-On - 50 ml [Data ważności: 30.11.2026]
szt

URIAGE Duopack Antyperspirant Roll-On - 50 ml [Data ważności: 30.11.2026]

Cena: 45,29 zł 75,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 37,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE Xemose Olejek Pod Prysznic - 1000 ml
szt

URIAGE Xemose Olejek Pod Prysznic - 1000 ml

Cena: 91,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący SPF 50+ - 40 ml
szt

URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący SPF 50+ - 40 ml

Cena: 46,49 zł
( 1 ml = 1,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm Balsam Do Skóry Popękanej - 40 ml
szt

URIAGE Bariederm Balsam Do Skóry Popękanej - 40 ml

Cena: 57,49 zł
( 1 ml = 1,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Roseliane Krem Do Cery Naczynkowej - 40 ml
szt

URIAGE Roseliane Krem Do Cery Naczynkowej - 40 ml

Cena: 109,99 zł
( 1 ml = 2,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Roseliane CC Krem SPF30 Do Cery Naczynkowej medium tint - 40 ml
szt

URIAGE Roseliane CC Krem SPF30 Do Cery Naczynkowej medium tint - 40 ml

Cena: 83,49 zł
( 1 ml = 2,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący - 40 ml
szt

URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący - 40 ml

Cena: 45,49 zł
( 1 ml = 1,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący - 100 ml
szt

URIAGE Bariederm CICA Krem Regenerujący - 100 ml

Cena: 58,79 zł
( 1 ml = 0,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm Balsam Do Spierzchniętych Ust - 15 ml
szt

URIAGE Bariederm Balsam Do Spierzchniętych Ust - 15 ml

Cena: 43,49 zł
( 1 ml = 2,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2

Uriage to marka łącząca wiedzę dermatologiczną z wyjątkowymi właściwościami naturalnej wody termalnej. Kosmetyki Uriage powstają na bazie wody termalnej, której unikalny skład mineralny wspiera pielęgnację skóry wymagającej szczególnej troski. Dermokosmetyki marki zostały stworzone z myślą o cerze suchej, wrażliwej, podrażnionej oraz skłonnej do niedoskonałości. Dzięki połączeniu minerałów, pierwiastków śladowych i innowacyjnych substancji aktywnych pomagają wzmacniać barierę ochronną skóry oraz przywracać jej komfort.

Woda termalna Uriage — wyjątkowe źródło skuteczności dermokosmetyków

Sercem marki jest woda termalna Uriage, znana również jako Uriage Eau Thermale. To naturalnie izotoniczna woda, której właściwości wynikają z wieloletniego procesu filtracji przez skały w Alpach francuskich. Jej skład wzbogacony jest o minerały i pierwiastki śladowe, które wspierają równowagę skóry oraz pomagają zachować jej naturalne funkcje ochronne.

Działanie wody termalnej zostało potwierdzone w badaniach klinicznych, a jej bezpieczeństwo stosowania sprawia, że jest wykorzystywana jako baza wielu specjalistycznych dermokosmetyków. Marka Uriage tworzy produkty o dużej skuteczności, jednocześnie dbając o przyjemne konsystencje i codzienną wygodę stosowania.

Kosmetyki Uriage — dermatologiczna precyzja i innowacyjne technologie

Kosmetyki Uriage wyróżniają się połączeniem dermatologicznej wiedzy, nowoczesnych technologii oraz składników aktywnych. Produkty marki są projektowane tak, aby wspierać skórę w różnych sytuacjach — od codziennego nawilżenia, przez ochronę przed podrażnieniami, aż po specjalistyczną pielęgnację wymagającą większej koncentracji składników.

W recepturach Uriage znajdziesz między innymi:

  • nawilżający kwas hialuronowy, który pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia skóry,
  • opatentowane kompleksy aktywne, takie jak Patent Poly-2P wspierający odbudowę bariery ochronnej,
  • składniki łagodzące i regenerujące przeznaczone dla skóry suchej oraz wrażliwej.

Dermokosmetyki Uriage tworzone są z wykorzystaniem hipoalergicznych formuł, które zostały opracowane z myślą o wysokiej tolerancji i bezpieczeństwie stosowania.

Serie dermokosmetyków Uriage i ich działanie — wybierz pielęgnację dopasowaną do potrzeb skóry

Każda seria produktów Uriage została opracowana z myślą o konkretnych potrzebach skóry. Marka oferuje rozwiązania zarówno do twarzy, jak i do ciała, odpowiadające na różne wyzwania pielęgnacyjne.

Uriage Bariéderm-Cica — regeneracja i ochrona skóry

Seria Bariéderm-Cica została stworzona dla skóry suchej, podrażnionej i osłabionej. Produkty pomagają odbudować barierę ochronną oraz wspierają proces regeneracji skóry. Kluczową rolę odgrywa tutaj Patent Poly-2P, który tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry i pomaga ograniczyć wpływ czynników zewnętrznych.

Efekt: skóra odzyskuje komfort, jest bardziej odporna i mniej podatna na przesuszenie.

Uriage Age Lift — zaawansowana pielęgnacja przeciwstarzeniowa dla jędrnej i wygładzonej skóry

Seria Uriage Age Lift to specjalistyczne dermokosmetyki stworzone z myślą o skórze, na której pojawiają się pierwsze oznaki starzenia – utrata jędrności, zmarszczki, przesuszenie i zmiana owalu twarzy. To linia łącząca działanie przeciwzmarszczkowe z ochroną skóry przed codziennymi czynnikami przyspieszającymi procesy starzenia, takimi jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia czy światło niebieskie. Formuły produktów bazują na wodzie termalnej Uriage oraz składnikach aktywnych wspierających wygładzenie i poprawę kondycji skóry.

Efekt: wygładzona, bardziej jędrna i elastyczna skóra, mniej widoczne zmarszczki.

Uriage Xémose — intensywne nawilżenie skóry suchej

Seria Xémose powstała z myślą o bardzo suchej i wrażliwej skórze wymagającej intensywnego wsparcia. Kremy do twarzy, balsamy i produkty do mycia pomagają ograniczyć uczucie dyskomfortu oraz wspierają naturalną ochronę skóry. Formuły zawierają składniki nawilżające i regenerujące, które pomagają zachować odpowiedni poziom nawodnienia oraz poprawiają elastyczność skóry.

Efekt: intensywne nawilżenie, mniej uczucia ściągnięcia i większy komfort każdego dnia.

Uriage Hyséac — pielęgnacja skóry z niedoskonałościami

Seria Hyséac została opracowana dla skóry mieszanej i tłustej, wymagającej regulacji wydzielania sebum oraz oczyszczenia. Produkty pomagają ograniczyć niedoskonałości, poprawić wygląd skóry i przywrócić jej równowagę.

Efekt: świeższa, gładsza i bardziej jednolita skóra.

Uriage Roséliane — ukojenie skóry wrażliwej

Roséliane to seria przeznaczona dla skóry reaktywnej, skłonnej do zaczerwienienia i podrażnień. Formuły wspierają ochronę skóry oraz pomagają zmniejszyć uczucie dyskomfortu.

Efekt: skóra jest ukojona, komfortowa i lepiej chroniona.

Uriage Bébé — delikatna pielęgnacja najmłodszych

Seria Bébé została opracowana specjalnie dla delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Produkty do mycia oraz ochrony pomagają zachować naturalną barierę skóry i zapewniają łagodną codzienną pielęgnację.

Efekt: delikatna ochrona i odpowiednia pielęgnacja każdego dnia.

Produkty Uriage w drogerii Dr Zdrowie — specjalistyczna pielęgnacja w atrakcyjnej cenie

Produkty Uriage cieszą się dużą popularnością dzięki połączeniu skuteczności, bezpieczeństwa i wysokiej tolerancji. W ofercie znajdziesz kremy Uriage do twarzy, balsamy do ciała, preparaty do mycia oraz specjalistyczne dermokosmetyki. Wybierając kosmetyki Uriage, możesz zadbać o skórę suchą, wrażliwą, wymagającą regeneracji lub ochrony. Poznaj moc wody termalnej Uriage i wybierz pielęgnację stworzoną z myślą o zdrowiu oraz komforcie Twojej skóry.

Twoja skóra potrzebuje świadomej pielęgnacji? Na naszym blogu podpowiadamy, jak wybierać kosmetyki i jak stosować je krok po kroku.

Spokojna skóra zaczyna się od mikrobiomu. Dowiedz się, jak go wspierać! | Zaczerwieniona skóra twarzy – jak ją ukoić i jakie kosmetyki stosować? | Ceramidowy rytuał pielęgnacyjny – jak odbudować barierę skóry i przywrócić jej spokój


FAQ — najczęściej zadawane pytania o kosmetyki Uriage

Czy kosmetyki Uriage są odpowiednie dla skóry wrażliwej?

Tak. Kosmetyki Uriage zostały opracowane z myślą o skórze wrażliwej i wymagającej. Hipoalergiczne formuły oraz wysoka tolerancja sprawiają, że mogą być stosowane w codziennej pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień.

Co wyróżnia wodę termalną Uriage?

Woda termalna Uriage wyróżnia się naturalną izotonicznością, bogactwem minerałów i pierwiastków śladowych. Dzięki temu wspiera równowagę skóry i stanowi podstawę wielu dermokosmetyków marki.

Jak stosować dermokosmetyki Uriage?

Sposób stosowania zależy od rodzaju produktu i potrzeb skóry. Kremy, balsamy oraz preparaty ochronne najlepiej stosować regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić skórze długotrwałe wsparcie.

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium