Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Przeciwłupieżowe

Szampon przeciwłupieżowy to kosmetyk, który ma do spełnienia specjalne zadanie: poprawić kondycję skóry głowy w przypadku wystąpienia łupieżu. Niestety często drogeryjna kuracja przeciwłupieżowa nie przynosi oczekiwanych efektów lub nawet powoduje podrażnienia. W naszej ofercie znajdziesz skuteczny szampon przeciwłupieżowy o leczniczej, dermatologicznej formule, dzięki któremu szybko zapomnisz o nękającej Cię przypadłości!

Filtruj / Sortuj
VEOLI BOTANICA BALANCE THE SCALP Oczyszczająco-regulujący szampon do skóry łojotokowej z 0,5% Defenscalp™, 1,4% kwasu glikolowego, 1% siarki koloidalnej i melatoniną 300 ml
szt

VEOLI BOTANICA BALANCE THE SCALP Oczyszczająco-regulujący szampon do skóry łojotokowej z 0,5% Defenscalp™, 1,4% kwasu glikolowego, 1% siarki koloidalnej i melatoniną 300 ml

Cena: 63,67 zł 79,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,67 zł
  • promocja
  • nowość
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS DS Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających - 95 ml
szt

VICHY DERCOS DS Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych i przetłuszczających - 95 ml

Cena: 37,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BANDI Professional Tricho-Esthetic Tricho-szampon micelarny przeciwłupieżowy  - 230ml
szt

BANDI Professional Tricho-Esthetic Tricho-szampon micelarny przeciwłupieżowy - 230ml

Cena: 35,20 zł 44,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 41,80 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIODERMA Nodé P Shampooing Normalisant - Szampon Przeciwłupieżowy - 400ml
szt

BIODERMA Nodé P Shampooing Normalisant - Szampon Przeciwłupieżowy - 400ml

Cena: 63,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA Nodé P Shampooing Apaisant - Kojący szampon przeciwłupieżowy - 400ml
szt

BIODERMA Nodé P Shampooing Apaisant - Kojący szampon przeciwłupieżowy - 400ml

Cena: 63,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Apivita Dry Dandruff Shampoo szampon przeciwłupieżowy z Selerem i Propolisem 250ml
szt

Apivita Dry Dandruff Shampoo szampon przeciwłupieżowy z Selerem i Propolisem 250ml

Cena: 40,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS DS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 390ml REFILL
szt

VICHY DERCOS DS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 390ml REFILL

Cena: 90,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon Żel z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym Łupież Tłusty  - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon Żel z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym Łupież Tłusty - 200ml

Cena: 90,99 zł
( 1 ml = 0,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon - Kuracja z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY KERIUM Przeciwłupieżowy Szampon - Kuracja z LHA o Działaniu Mikrozłuszczającym - 200ml

Cena: 127,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SYLVECO DERMO Normalizujący Szampon Przeciwłupieżowy - 300ml
szt

SYLVECO DERMO Normalizujący Szampon Przeciwłupieżowy - 300ml

Cena: 30,79 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DUCRAY KELUAL DS Szampon Do Postępowania W Ciężkich Stanach Łupieżowych - 100ml
szt

DUCRAY KELUAL DS Szampon Do Postępowania W Ciężkich Stanach Łupieżowych - 100ml

Cena: 74,49 zł
( 1 ml = 0,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Z Odżywką 2w1 - 390ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Z Odżywką 2w1 - 390ml

Cena: 114,99 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Z Odżywką 2w1 - 200ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Z Odżywką 2w1 - 200ml

Cena: 81,79 zł
( 1 ml = 0,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHYTO Szampon Przeciwłupieżowy - 250ml
szt

PHYTO Szampon Przeciwłupieżowy - 250ml

Cena: 56,49 zł
( 1 ml = 0,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS DS OCTOPIROX DS Dermatologiczny Sebo-Micelarny Szampon Enzymatyczny - 125ml
szt

PHARMACERIS DS OCTOPIROX DS Dermatologiczny Sebo-Micelarny Szampon Enzymatyczny - 125ml

Cena: 49,04 zł 54,49 zł
( 1 ml = 0,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 54,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Med Rassoul Cream Shampoo kremowy szampon do włosów z glinką 150ml
szt

Dr. Hauschka Med Rassoul Cream Shampoo kremowy szampon do włosów z glinką 150ml

Cena: 78,29 zł 86,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,68 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Londa Professional Scalp Dandruff Control Shampoo szampon przeciwłupieżowy 250ml
szt

Londa Professional Scalp Dandruff Control Shampoo szampon przeciwłupieżowy 250ml

Cena: 18,89 zł 20,99 zł
( 1 ml = 0,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 18,26 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Clear Scalp Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 250ml
szt

Wella Professionals SP Clear Scalp Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 250ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,70 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Syoss Anti-Dandruff Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 440ml
szt

Syoss Anti-Dandruff Shampoo przeciwłupieżowy szampon do włosów 440ml

Cena: 27,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Ziaja Pokrzywa szampon do włosów z łupieżem 500ml
szt

Ziaja Pokrzywa szampon do włosów z łupieżem 500ml

Cena: 18,26 zł 20,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 15,65 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Yego szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 300ml
szt

Ziaja Yego szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 300ml

Cena: 14,78 zł 16,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 13,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Szampon redukcja łupieżu do włosów z łupieżem 400ml
szt

Ziaja Szampon redukcja łupieżu do włosów z łupieżem 400ml

Cena: 14,78 zł 16,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 12,17 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS PSOLUTION Szampon Keratoliczny Dla Skóry Głowy Ze Skłonnością Do Łuszczycy - 200 ml
szt

VICHY DERCOS PSOLUTION Szampon Keratoliczny Dla Skóry Głowy Ze Skłonnością Do Łuszczycy - 200 ml

Cena: 74,49 zł
( 1 ml = 0,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA NODÉ DS+ Shampooing Intensywny Szampon Przeciwłupieżowy - 125 ml
szt

BIODERMA NODÉ DS+ Shampooing Intensywny Szampon Przeciwłupieżowy - 125 ml

Cena: 84,49 zł
( 1 ml = 0,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS H Specjalistyczny Szampon Przeciwłupieżowy Regulujący Mikrobiom Skóry - 250 ml
szt

PHARMACERIS H Specjalistyczny Szampon Przeciwłupieżowy Regulujący Mikrobiom Skóry - 250 ml

Cena: 49,49 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
TOŁPA Dermo Hair Łupież Trychologiczny Szampon Przeciwłupieżowy - 250 ml
szt

TOŁPA Dermo Hair Łupież Trychologiczny Szampon Przeciwłupieżowy - 250 ml

Cena: 27,50 zł 54,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 32,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 200ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 200ml

Cena: 69,49 zł
( 1 ml = 0,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Oczyszczający Szampon Przeciwłupieżowy K - 250ml
szt

VICHY DERCOS Oczyszczający Szampon Przeciwłupieżowy K - 250ml

Cena: 68,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BLUE CAP Szampon Zmniejsza i Eliminuje Złuszczanie Się Naskórka, Świąd, Pieczenie i Podrażnienia Skóry - 150 ml
szt

BLUE CAP Szampon Zmniejsza i Eliminuje Złuszczanie Się Naskórka, Świąd, Pieczenie i Podrażnienia Skóry - 150 ml

Cena: 87,99 zł
( 1 ml = 0,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA NODÉ K SHAMPOOING Szampon Przeciwłupieżowy - 150 ml
szt

BIODERMA NODÉ K SHAMPOOING Szampon Przeciwłupieżowy - 150 ml

Cena: 84,49 zł
( 1 ml = 0,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Do Włosów Tłustych- 390ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Do Włosów Tłustych- 390ml

Cena: 116,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Przetłuszczające Się - 200ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Przetłuszczające Się - 200ml

Cena: 72,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 390ml
szt

VICHY DERCOS Szampon Przeciwłupieżowy Włosy Suche - 390ml

Cena: 96,99 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DERMEDIC CAPILARTE Szampon Zwalczający Łupież i Jego Przyczyny - 300 ml
szt

DERMEDIC CAPILARTE Szampon Zwalczający Łupież i Jego Przyczyny - 300 ml

Cena: 46,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych

Szampon przeciwłupieżowy do skóry głowy

Łupież to krępująca, aczkolwiek częsta przypadłość, świadcząca o nieprawidłowej pracy skóry głowy. Powszechnie znane objawy łupieżu związane są z nadmiernym złuszczaniem naskórka, które objawia się białymi płatkami sypiącymi się ze skóry głowy. Łupieżowi może towarzyszyć uczucie swędzenia i zaczerwienienie. Powstawanie łupieżu związane jest z inwazją grzybów drożdżopodobnych z gatunku Malessezia. Wyróżniamy kilka rodzajów łupieżu, najczęściej jednak mamy do czynienia z przypadłościami takimi jak łupież suchy i łupież tłusty (w przypadku włosów przetłuszczających się). W leczeniu łupieżu najczęściej stosuje się specjalne preparaty, w tym szampony.

Szampon przeciwłupieżowy przez jakiś czas należy stosować w codziennej pielęgnacji. Dobry szampon przeciwłupieżowy niweluje nawet uporczywy łupież oraz zapobiega nawrotom łupieżu. Taki produkt gwarantuje dokładne oczyszczanie, łagodzenie podrażnień, przeciwdziała również wypadaniu włosów. Dobry szampon powinien zadbać także o nawilżenie skóry głowy, gdyż właśnie jej przesuszenie i zachwianie naturalnego pH może być przyczyną nadmiernie zrogowaciałego naskórka.

Szampony przeciwłupieżowe - zadbaj o skórę głowy i zapobiegnij nawrotom łupieżu!

Stosowanie szamponów przeciwłupieżowych może szybko przynieść zadowalające efekty, o ile wybierzemy wysokiej jakości produkt, zawierający optymalnie skomponowane składniki aktywne. W naszej drogerii znajdziesz rekomendowane preparaty do włosów z łupieżem przeznaczone do codziennego stosowania. Szampon na łupież powinien mieć właściwości lecznicze, a wedle preferencji można wybrać szampon dermatologiczny lub szampon naturalny, bogaty w ekstrakty roślinne (takie jak np. olejek z drzewa herbacianego o działaniu przeciwgrzybiczym lub ekstrakt z pokrzywy). Kosmetyki zapewniają jednocześnie dokładne oczyszczanie i pomagają walczyć z łupieżem, jednocześnie dbają właściwie o wrażliwą skórę głowy.

Wysokiej jakości szampon leczniczy skutecznie usuwa łupież, łagodzi świąd i chroni skórę głowy przed nadmiernym przetłuszczaniem. Przeciwłupieżowy szampon do włosów powinien być produktem o lekkim działaniem złuszczającym, ułatwiającym skórze głowy powrót do “normalności”. Produkty lecznicze powinny zawierać takie składniki jak m.in. ketokonazol, kwas salicylowy, wodę siarczkową oraz minerały (cynk, wapń, magnez), witaminy, flawonoidy i nienasycone kwasy tłuszczowe. Dzięki takiemu zestawieniu możemy liczyć nie tylko na dokładne oczyszczenie, ale także na efekt pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Regularne stosowanie szamponów przeciwłupieżowych wskazane jest w trakcie nasilenia objawów. Bezpiecznie stosowany szampon usunie łupież i zapobiega jego nawrotom, utrzymując włosy w dobrej kondycji. Jego stosowanie do częstego mycia powinno trwać od 2 do 4 tygodni. Jeśli nadmiernie łuszczący się naskórek na głowie jest i Twoim problemem to nie zwlekaj, tylko już dziś zamów rekomendowany produkt leczniczy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz preparat, który pozwoli Ci się pozbyć kłopotu!

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium