Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

LA ROCHE POSAY -15%

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Regenerująca Pielęgnacja Okolic Oczu - 20 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Regenerująca Pielęgnacja Okolic Oczu - 20 ml

Cena: 72,67 zł 85,49 zł
( 1 ml = 3,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 72,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Sensitive Riche Nawilżająca Pielęgnacja Do Skóry Wrażliwej - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Sensitive Riche Nawilżająca Pielęgnacja Do Skóry Wrażliwej - 40 ml

Cena: 62,72 zł 73,79 zł
( 1 ml = 1,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Sensitive Krem Nawilżający Pielęgnacja Prebiotyczna - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Sensitive Krem Nawilżający Pielęgnacja Prebiotyczna - 40 ml

Cena: 60,17 zł 70,79 zł
( 1 ml = 1,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,17 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Olejek Myjący AP+ - 400 ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Olejek Myjący AP+ - 400 ml

Cena: 54,39 zł 63,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Skoncentrowane Serum - 30ml na niedoskonałości
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Skoncentrowane Serum - 30ml na niedoskonałości

Cena: 144,49 zł 169,99 zł
( 1 ml = 4,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 144,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MAT Seboregulujący Krem Matująco-Nawilżający - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MAT Seboregulujący Krem Matująco-Nawilżający - 40 ml

Cena: 69,27 zł 81,49 zł
( 1 ml = 1,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 70,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR A.I. Punktowy Preparat Na Zmiany Trądzikowe - 15 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR A.I. Punktowy Preparat Na Zmiany Trądzikowe - 15 ml

Cena: 53,97 zł 63,49 zł
( 1 ml = 3,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY LIPIKAR SYNDET Ultradelikatny Krem Myjący - 200 ml
szt

LA ROCHE POSAY LIPIKAR SYNDET Ultradelikatny Krem Myjący - 200 ml

Cena: 52,27 zł 61,49 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY EFFACLAR Żel Do Mycia - Cera Tłusta - 400 ml
szt

LA ROCHE POSAY EFFACLAR Żel Do Mycia - Cera Tłusta - 400 ml

Cena: 60,17 zł 70,79 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 59,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY LIPIKAR SYNDET Ultradelikatny Krem Myjący - 400 ml
szt

LA ROCHE POSAY LIPIKAR SYNDET Ultradelikatny Krem Myjący - 400 ml

Cena: 59,07 zł 69,49 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 58,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND Krem Do Rąk - 50 ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR XERAND Krem Do Rąk - 50 ml

Cena: 24,47 zł 28,79 zł
( 1 ml = 0,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 24,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5+ Gel - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5+ Gel - 200ml

Cena: 65,87 zł 77,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 65,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UV MUNE 400 DERMO-PEDIATRICS Dla Dzieci SPF 50+ - 50 ml [Data ważności: 30.12.2026]
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UV MUNE 400 DERMO-PEDIATRICS Dla Dzieci SPF 50+ - 50 ml [Data ważności: 30.12.2026]

Cena: 47,50 zł 94,99 zł
( 1 ml = 0,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios Uvmune 400 Oil Control Fluid SPF50+ - 50ml

Cena: 67,99 zł 83,79 zł
( 1 ml = 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 71,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios UV MUNE 400 Niewidoczny Krem SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios UV MUNE 400 Niewidoczny Krem SPF50+ - 50ml

Cena: 67,99 zł 83,79 zł
( 1 ml = 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 71,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios Nawilżające Mleczko SPF50+ Do Twarzy i Ciała - 250ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios Nawilżające Mleczko SPF50+ Do Twarzy i Ciała - 250ml

Cena: 79,99 zł 90,99 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,80 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Mune 400 Krem Nawilżąjacy SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Mune 400 Krem Nawilżąjacy SPF50+ - 50ml

Cena: 67,99 zł 79,99 zł
( 1 ml = 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 67,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMune 400 Fluid Barwiący SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMune 400 Fluid Barwiący SPF50+ - 50ml

Cena: 67,99 zł 87,79 zł
( 1 ml = 1,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 74,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (Oczyszczający Żel Refill - 400ml + Skoncentrowane Serum - 30ml)
zestaw

LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (Oczyszczający Żel Refill - 400ml + Skoncentrowane Serum - 30ml)

Cena: 246,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (Oczyszczający Żel Refill - 400ml + DUO+M Krem - 40ml)
zestaw

LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (Oczyszczający Żel Refill - 400ml + DUO+M Krem - 40ml)

Cena: 144,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR H ISO-Biome (Kojący Krem Myjący - 390ml + Krem Nawilżający - 40ml)
zestaw

LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR H ISO-Biome (Kojący Krem Myjący - 390ml + Krem Nawilżający - 40ml)

Cena: 185,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (DUO +M Krem - 40ml + Skoncentrowane Serum - 30ml)
zestaw

LA ROCHE-POSAY ZESTAW EFFACLAR (DUO +M Krem - 40ml + Skoncentrowane Serum - 30ml)

Cena: 238,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel Lavant Kojący Żel Myjący REFILL - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Gel Lavant Kojący Żel Myjący REFILL - 400ml

Cena: 38,67 zł 45,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 39,77 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Vitamin C Rozświetlający Żel Oczyszczający z witaminą C - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY Vitamin C Rozświetlający Żel Oczyszczający z witaminą C - 200ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Zestaw: Oczyszczający Żel 400ml + DUO+M Krem Przeciw Niedoskonałościom 40ml
zestaw

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR Zestaw: Oczyszczający Żel 400ml + DUO+M Krem Przeciw Niedoskonałościom 40ml

Cena: 138,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume Light AP+M - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume Light AP+M - 400ml

Cena: 89,24 zł 104,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 90,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
La Roche-Posay Hyalu B5 Serum ujędrniająco-regenerujące - 30ml
szt

La Roche-Posay Hyalu B5 Serum ujędrniająco-regenerujące - 30ml

Cena: 162,34 zł 190,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 181,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Podkład kryjący SPF25 nr12 - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Podkład kryjący SPF25 nr12 - 30ml

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Toleriane Puder w kompakcie N11
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Puder w kompakcie N11

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL REFILL - 400ML
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR MICRO-PEELING ŻEL REFILL - 400ML

Cena: 64,42 zł 75,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 64,42 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar Żel do mycia twarzy REFILL - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY Effaclar Żel do mycia twarzy REFILL - 400ml

Cena: 52,52 zł 61,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,52 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Toleriane Podkład kryjący nr. 9,5 - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Podkład kryjący nr. 9,5 - 30ml

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Lipikar Balsam AP+MAX do skóry b. suchej i atopowej - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY Lipikar Balsam AP+MAX do skóry b. suchej i atopowej - 400ml

Cena: 83,29 zł 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 80,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Lipikar Balsam AP+MAX do skóry b. suchej i atopowej - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY Lipikar Balsam AP+MAX do skóry b. suchej i atopowej - 200ml

Cena: 60,77 zł 71,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,77 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kremowy żel myjący refill - 400ml
szt

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kremowy żel myjący refill - 400ml

Cena: 49,97 zł 58,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 58,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP+ Olejek do mycia refill - 400ml
szt

La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP+ Olejek do mycia refill - 400ml

Cena: 49,97 zł 58,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,32 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVAIR™ Ochronne Ultra-Lekkie Serum w Kremie SPF 50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVAIR™ Ochronne Ultra-Lekkie Serum w Kremie SPF 50+ - 50ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVAIR™ Ochronne Ultra-Lekkie Serum w Kremie Koloryzujące SPF 50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVAIR™ Ochronne Ultra-Lekkie Serum w Kremie Koloryzujące SPF 50+ - 50ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVSPORT Niewidoczna Mgiełka Odświeżająca SPF 50+ - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVSPORT Niewidoczna Mgiełka Odświeżająca SPF 50+ - 200ml

Cena: 94,34 zł 110,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVSPORT Sztyft Ochronny SPF 50+ - 10ml/8g
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVSPORT Sztyft Ochronny SPF 50+ - 10ml/8g

Cena: 61,62 zł 72,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 54,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY Hydraphase HA Light, lekki krem nawilżający 72h 40 ml
szt

LA ROCHE POSAY Hydraphase HA Light, lekki krem nawilżający 72h 40 ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY Hydraphase HA Riche Cream z Kwasem Hialuronowym 40 ml
szt

LA ROCHE POSAY Hydraphase HA Riche Cream z Kwasem Hialuronowym 40 ml

Cena: 81,59 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 Rich Krem Nawilżający Na Dzień - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 Rich Krem Nawilżający Na Dzień - 40ml

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
( 1 ml = 2,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Mela B3 Emulsja do ciała na przebarwienia - 200 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Mela B3 Emulsja do ciała na przebarwienia - 200 ml

Cena: 94,34 zł 110,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium