Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

LA ROCHE POSAY -15%

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
LA ROCHE-POSAY MELA B3 Krem pod oczy korygujący przebarwienia - 15 ml
szt

LA ROCHE-POSAY MELA B3 Krem pod oczy korygujący przebarwienia - 15 ml

Cena: 120,69 zł 141,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY Nutritic Intense odżywczo-regenerujący krem do twarzy 50ml
szt

LA ROCHE POSAY Nutritic Intense odżywczo-regenerujący krem do twarzy 50ml

Cena: 94,34 zł 110,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY Cicaplast B5 regenerujące serum do twarzy 30ml
szt

LA ROCHE POSAY Cicaplast B5 regenerujące serum do twarzy 30ml

Cena: 130,89 zł 153,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 130,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Mela B3 Double Dose Treatment Kuracja Przeciw Przebarwieniom 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Mela B3 Double Dose Treatment Kuracja Przeciw Przebarwieniom 40 ml

Cena: 162,34 zł 190,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 162,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR SUPRAMOLECULAR Krem dla skóry tłustej z widocznymi porami - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR SUPRAMOLECULAR Krem dla skóry tłustej z widocznymi porami - 40 ml

Cena: 60,77 zł 71,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,77 zł
  • promocja
  • nowość
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar Supramolecular Żel oczyszczający pory i redukujący sebum 400 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Effaclar Supramolecular Żel oczyszczający pory i redukujący sebum 400 ml

Cena: 69,27 zł 81,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Mleczko Baby SPF 50 - 50 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Mleczko Baby SPF 50 - 50 ml

Cena: 62,89 zł 80,49 zł
( 1 ml = 1,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Uvmune 400 Nawilżające Mleczko SPF50+ - Skóra Wrażliwa - 250ml [Data ważności: 30.01.2027]
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Uvmune 400 Nawilżające Mleczko SPF50+ - Skóra Wrażliwa - 250ml [Data ważności: 30.01.2027]

Cena: 74,74 zł 114,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,50 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Sport Mleczko Ochronne SPF 50+ - 200 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Sport Mleczko Ochronne SPF 50+ - 200 ml

Cena: 96,99 zł 124,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 0,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Mgiełka do Twarzy Przeciw Błyszczeniu SPF50+ 75 ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Mgiełka do Twarzy Przeciw Błyszczeniu SPF50+ 75 ml

Cena: 49,99 zł 59,99 zł
( 1 ml = 0,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 54,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 Żel-Krem Oil-Control SPF 50+ - 50 ml
szt

LA ROCHE POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 Żel-Krem Oil-Control SPF 50+ - 50 ml

Cena: 90,94 zł 106,99 zł
( 1 ml = 1,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) SPF30 Krem Zwalczający Niedoskonałości - 40 ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) SPF30 Krem Zwalczający Niedoskonałości - 40 ml

Cena: 69,27 zł 81,49 zł
( 1 ml = 1,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Codzienna Fotoprotekcja Przeciwstarzeniowa W Lekkim Kremie SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS Codzienna Fotoprotekcja Przeciwstarzeniowa W Lekkim Kremie SPF50+ - 50ml

Cena: 90,09 zł 105,99 zł
( 1 ml = 1,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Anthelios Niewidoczny Spray SPF50+ - 200 ml
szt

LA ROCHE-POSAY Anthelios Niewidoczny Spray SPF50+ - 200 ml

Cena: 84,99 zł 99,99 zł
( 1 ml = 0,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY NUTRITIC Riche Intensywna Pielęgnacja Odżywczo-Regenerująca Dla Skóry Suchej - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY NUTRITIC Riche Intensywna Pielęgnacja Odżywczo-Regenerująca Dla Skóry Suchej - 50ml

Cena: 108,79 zł 127,99 zł
( 1 ml = 2,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 108,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Kojący Żel Myjący Do Twarzy i Ciała - 1000ml
szt

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR Kojący Żel Myjący Do Twarzy i Ciała - 1000ml

Cena: 66,72 zł 78,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 78,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Baume B5+ Silnie Regenerujący Balsam Kojący SPF 50 - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Baume B5+ Silnie Regenerujący Balsam Kojący SPF 50 - 40ml

Cena: 49,72 zł 58,49 zł
( 1 ml = 1,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 45,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H Iso-Biome Kojący Krem Myjący Przeciw Niedoskonałościom - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR H Iso-Biome Kojący Krem Myjący Przeciw Niedoskonałościom - 200ml

Cena: 51,84 zł 60,99 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 49,72 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UV MUNE Spray Ochronny SPF 50+ - 200ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UV MUNE Spray Ochronny SPF 50+ - 200ml

Cena: 93,49 zł 109,99 zł
( 1 ml = 0,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 93,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 Fluid Przeciw Przebarwieniom z Melasyl SPF50+ - 50ml
szt

LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 Fluid Przeciw Przebarwieniom z Melasyl SPF50+ - 50ml

Cena: 86,69 zł 101,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 86,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR A.Z. Żel-Krem O Podwójnym Działaniu: Przeciwtrądzikowym I Anti-Aging – 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR A.Z. Żel-Krem O Podwójnym Działaniu: Przeciwtrądzikowym I Anti-Aging – 40ml

Cena: 114,74 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+M Plasterki Wielofunkcyjne Plastry Na Pryszcze – 22 szt.
szt

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO+M Plasterki Wielofunkcyjne Plastry Na Pryszcze – 22 szt.

Cena: 42,07 zł 49,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 42,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Ultra Dermallergo Serum Nawilżające - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY TOLERIANE Ultra Dermallergo Serum Nawilżające - 30ml

Cena: 124,09 zł 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 124,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium