Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Zestawy upominkowe - gotowe prezenty walentynkowe dla niej

Filtruj / Sortuj
Chanel Gabrielle Essence zestaw woda perfumowana spray + wkłady 3x20ml
szt

Chanel Gabrielle Essence zestaw woda perfumowana spray + wkłady 3x20ml

Cena: 535,49 zł 594,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 541,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chanel Chance Eau Fraiche zestaw woda toaletowa spray wkład 3x20ml
szt

Chanel Chance Eau Fraiche zestaw woda toaletowa spray wkład 3x20ml

Cena: 543,59 zł 603,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 557,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dolce & Gabbana Devotion zestaw woda perfumowana spray 30ml + tusz do rzęs 4ml + pomadka do ust 5ml
szt

Dolce & Gabbana Devotion zestaw woda perfumowana spray 30ml + tusz do rzęs 4ml + pomadka do ust 5ml

Cena: 613,79 zł 681,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 946,55 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
KANEBO SET (Ultimate THE Cream + Ultimate THE Lotion + Ultimate THE MASK ) balsam do ciała 40 ml
szt

KANEBO SET (Ultimate THE Cream + Ultimate THE Lotion + Ultimate THE MASK ) balsam do ciała 40 ml

Cena: 2 508,83 zł 2 726,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 2 372,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Paco Rabanne Million Gold For Her zestaw woda perfumowana spray 90ml + balsam do ciała 100ml + woda perfumowana spray 10ml
szt

Paco Rabanne Million Gold For Her zestaw woda perfumowana spray 90ml + balsam do ciała 100ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 359,49 zł 469,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 345,45 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Sensai Absolute Silk zestaw Micro Essence-In-Lotion balsam do ciała 125ml + Absolute Silk Fluid nawilżająca emulsja 16ml + Expert Cream krem do twarzy 9ml
szt

Sensai Absolute Silk zestaw Micro Essence-In-Lotion balsam do ciała 125ml + Absolute Silk Fluid nawilżająca emulsja 16ml + Expert Cream krem do twarzy 9ml

Cena: 487,59 zł 529,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 461,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Caudalie The des Vignes zestaw krem do rąk i paznokci 30ml + nawilżająca pomadka do ust 4.5g
szt

Caudalie The des Vignes zestaw krem do rąk i paznokci 30ml + nawilżająca pomadka do ust 4.5g

Cena: 39,49 zł 79,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 38,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome Renergie zestaw: przeciwstarzeniowe serum z retinolem 50ml + krem przeciwzmarszczkowy 15ml + krem pod oczy 5ml + kosmetyczka
szt

Lancome Renergie zestaw: przeciwstarzeniowe serum z retinolem 50ml + krem przeciwzmarszczkowy 15ml + krem pod oczy 5ml + kosmetyczka

Cena: 638,99 zł 709,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 617,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome Genifique Ultimate Zestaw: serum 50 ml + serum 10 ml + krem pod oczy 5 ml
szt

Lancome Genifique Ultimate Zestaw: serum 50 ml + serum 10 ml + krem pod oczy 5 ml

Cena: 379,48 zł 479,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 349,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome La Vie Est Belle zestaw woda perfumowana spray 30ml + balsam do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml
szt

Lancome La Vie Est Belle zestaw woda perfumowana spray 30ml + balsam do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml

Cena: 269,99 zł 299,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 229,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome La Vie Est Belle zestaw woda perfumowana spray 30ml + woda perfumowana  spray 10ml
szt

Lancome La Vie Est Belle zestaw woda perfumowana spray 30ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 259,50 zł 329,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 239,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + La Vie Est Belle balsam do ciała 50ml + Hypnose Mini Mascara tusz do rzęs 2ml
szt

Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + La Vie Est Belle balsam do ciała 50ml + Hypnose Mini Mascara tusz do rzęs 2ml

Cena: 349,50 zł 459,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 329,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Giorgio Armani Si Intense zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml
szt

Giorgio Armani Si Intense zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml + żel pod prysznic 50ml

Cena: 359,48 zł 459,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 338,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Deluxe zestaw serum do twarzy 2x30ml + pianka oczyszczająca do twarzy 15ml + lotion do twarzy 30ml + krem do twarzy 5ml
szt

Shiseido Bio-Performance Skin Filler Deluxe zestaw serum do twarzy 2x30ml + pianka oczyszczająca do twarzy 15ml + lotion do twarzy 30ml + krem do twarzy 5ml

Cena: 578,49 zł 999,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 578,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Skincare Superstars zestaw żel oczyszczający 100ml + krem-żel pod oczy 5ml + serum łagodzące 5ml + serum regenerujące 15ml +  krem nawilżający 15ml + krem rewitalizujący 15ml
szt

Estée Lauder Skincare Superstars zestaw żel oczyszczający 100ml + krem-żel pod oczy 5ml + serum łagodzące 5ml + serum regenerujące 15ml + krem nawilżający 15ml + krem rewitalizujący 15ml

Cena: 536,35 zł 582,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 529,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Get Ready Routine Cleanse + Repair + Moisturize Starter zestaw oczyszczający żel do twarzy 30ml + krem-żel pod oczy 5ml + serum do twarzy 15ml + krem do twarzy 7ml
szt

Estée Lauder Get Ready Routine Cleanse + Repair + Moisturize Starter zestaw oczyszczający żel do twarzy 30ml + krem-żel pod oczy 5ml + serum do twarzy 15ml + krem do twarzy 7ml

Cena: 235,49 zł 419,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 239,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Versace Bright Crystal zestaw woda toaletowa spray 90ml + woda toaletowa spray 30ml
szt

Versace Bright Crystal zestaw woda toaletowa spray 90ml + woda toaletowa spray 30ml

Cena: 377,19 zł 409,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 355,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Carolina Herrera Good Girl zestaw woda perfumowana spray 80ml + woda perfumowana spray 10ml
szt

Carolina Herrera Good Girl zestaw woda perfumowana spray 80ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 467,99 zł 519,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 399,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Paco Rabanne Fame zestaw woda perfumowana spray 80ml + balsam do ciała 100ml + woda perfumowana spray 10ml
szt

Paco Rabanne Fame zestaw woda perfumowana spray 80ml + balsam do ciała 100ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 333,03 zł 361,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 311,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + woda perfumowana spray 10ml
szt

Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 392,83 zł 426,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 346,25 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml + tusz do rzęs 2ml
szt

Lancome La Vie Est Belle L'Elixir zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml + tusz do rzęs 2ml

Cena: 386,99 zł 429,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 340,55 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Versace Yellow Diamond zestaw woda toaletowa spray 50ml + żel pod prysznic 50ml + balsam do ciała 50ml
szt

Versace Yellow Diamond zestaw woda toaletowa spray 50ml + żel pod prysznic 50ml + balsam do ciała 50ml

Cena: 214,35 zł 232,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 180,08 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Hydration Heroes zestaw intensywnie nawilżający żelowy krem do twarzy 30ml + maseczka intensywnie nawilżająca 30ml + mgiełka do twarzy 30ml
szt

Clinique Hydration Heroes zestaw intensywnie nawilżający żelowy krem do twarzy 30ml + maseczka intensywnie nawilżająca 30ml + mgiełka do twarzy 30ml

Cena: 109,49 zł 169,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 99,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Burberry Goddess zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 75ml
szt

Burberry Goddess zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 75ml

Cena: 319,48 zł 389,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 311,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Thierry Mugler Alien zestaw woda perfumowana spray 60ml + balsam do ciała 50ml + miniatura wody perfumowanej 10ml
szt

Thierry Mugler Alien zestaw woda perfumowana spray 60ml + balsam do ciała 50ml + miniatura wody perfumowanej 10ml

Cena: 369,51 zł 399,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 355,43 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 261,27 zł 283,99 zł
( 1 ml = 5,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 247,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml
szt

Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml

Cena: 227,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 342,23 zł 371,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 323,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Giorgio Armani My Way zestaw woda perfumowana spray 90ml + woda perfumowana spray 15ml

Giorgio Armani My Way zestaw woda perfumowana spray 90ml + woda perfumowana spray 15ml

Niedostępne

Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 468,78 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Yves Saint Laurent Black Opium zestaw EDP 50 ml + lotion
szt

Yves Saint Laurent Black Opium zestaw EDP 50 ml + lotion

Cena: 379,47 zł 399,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 349,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Viktor & Rolf Flowerbomb zestaw woda perfumowana spray 50ml + woda perfumowana spray 10ml
szt

Viktor & Rolf Flowerbomb zestaw woda perfumowana spray 50ml + woda perfumowana spray 10ml

Cena: 359,99 zł 399,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 323,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium