Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

WALENTYNKI - PIELEGNACJA WŁOSÓW I BRODY

Filtruj / Sortuj
Aveda Full Spectrum Universal Cream uniwersalny krem do włosów 0N 250g
szt

Aveda Full Spectrum Universal Cream uniwersalny krem do włosów 0N 250g

Cena: 59,39 zł 65,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 65,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Zew For Men Balsam do brody z węglem drzewnym 30ml
szt

Zew For Men Balsam do brody z węglem drzewnym 30ml

Cena: 35,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DUESTES FOR MEN Zestaw Twarz i Broda: Szampon do brody 145ml + Olejek do brody 30ml + Krem do twarzy 50ml
szt

DUESTES FOR MEN Zestaw Twarz i Broda: Szampon do brody 145ml + Olejek do brody 30ml + Krem do twarzy 50ml

Cena: 55,01 zł 59,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,02 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
DUETUS FOR MEN POWER OF INVICTUS Zestaw: Szampon 300ml + Żel pod prysznic 300ml + Krem do twarzy 50ml
szt

DUETUS FOR MEN POWER OF INVICTUS Zestaw: Szampon 300ml + Żel pod prysznic 300ml + Krem do twarzy 50ml

Cena: 45,99 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Nourishing Shampoo wzmacniająco-nawilżający szampon do włosów 300ml
szt

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Nourishing Shampoo wzmacniająco-nawilżający szampon do włosów 300ml

Cena: 44,99 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum profesjonalne serum nabłyszczające 50ml
szt

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Spectrum profesjonalne serum nabłyszczające 50ml

Cena: 89,09 zł 98,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 86,12 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Collistar Uomo oczyszczający peeling do twarzy i brody 100ml
szt

Collistar Uomo oczyszczający peeling do twarzy i brody 100ml

Cena: 67,85 zł 77,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 70,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SEBORADIN Men szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 200ml
szt

SEBORADIN Men szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 200ml

Cena: 37,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SEBORADIN Men szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 400ml
szt

SEBORADIN Men szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 400ml

Cena: 56,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Farmavita Amaro Beard Oil olejek do brody 50ml
szt

Farmavita Amaro Beard Oil olejek do brody 50ml

Cena: 23,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Mousse bardzo mocno utrwalająca pianka do włosów 500ml
szt

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Mousse bardzo mocno utrwalająca pianka do włosów 500ml

Cena: 44,09 zł 48,99 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 42,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular szampon wzmacniający strukturę włosów 500ml
szt

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular szampon wzmacniający strukturę włosów 500ml

Cena: 125,09 zł 138,99 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,92 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nacomi Gentleman wcierka do skóry głowy i brody 100ml
szt

Nacomi Gentleman wcierka do skóry głowy i brody 100ml

Cena: 35,99 zł
( 1 ml = 0,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Farmavita All In One Daily Shampoo szampon do codziennego stosowania dla mężczyzn 250ml
szt

Farmavita All In One Daily Shampoo szampon do codziennego stosowania dla mężczyzn 250ml

Cena: 32,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Pumpspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów w atomizerze 200ml
szt

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Pumpspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów w atomizerze 200ml

Cena: 27,89 zł 30,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml
szt

OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml

Cena: 75,49 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Joanna Power Men wzmacniający szampon do włosów wypadających 200ml
szt

Joanna Power Men wzmacniający szampon do włosów wypadających 200ml

Cena: 16,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Mighty Matte mocno utrwalający matujący krem do stylizacji włosów 100ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Mighty Matte mocno utrwalający matujący krem do stylizacji włosów 100ml

Cena: 35,09 zł 38,99 zł
( 1 ml = 0,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It matujący puder nadający objętość 10g
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It matujący puder nadający objętość 10g

Cena: 33,29 zł 36,99 zł
( 1 g = 3,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 32,18 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft teksturyzujący spray do włosów 300ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft teksturyzujący spray do włosów 300ml

Cena: 39,59 zł 43,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,01 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Shampoo szampon zagęszczający włosy 500ml
szt

L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Shampoo szampon zagęszczający włosy 500ml

Cena: 105,29 zł 116,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 101,78 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Shampoo szampon zagęszczający włosy 300ml
szt

L'Oreal Professionnel Serie Expert Serioxyl Advanced Shampoo szampon zagęszczający włosy 300ml

Cena: 72,89 zł 80,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 70,46 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Syoss Men Clean & Cool Shampoo szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440ml
szt

Syoss Men Clean & Cool Shampoo szampon do włosów normalnych i przetłuszczających się 440ml

Cena: 27,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Biotebal Men szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150ml
szt

Biotebal Men szampon dla mężczyzn przeciw wypadaniu włosów 150ml

Cena: 35,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Ziaja Yego Sensitiv wzmacniający szampon do włosów dla mężczyzn 300ml
szt

Ziaja Yego Sensitiv wzmacniający szampon do włosów dla mężczyzn 300ml

Cena: 14,78 zł 16,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 12,17 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Yego szampon do włosów dla mężczyzn 300ml
szt

Ziaja Yego szampon do włosów dla mężczyzn 300ml

Cena: 13,91 zł 15,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 11,30 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Yego szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 300ml
szt

Ziaja Yego szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn 300ml

Cena: 14,78 zł 16,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 13,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Joanna Power Men szampon do siwych włosów dla mężczyzn 200ml
szt

Joanna Power Men szampon do siwych włosów dla mężczyzn 200ml

Cena: 21,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Joanna Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown 30g
szt

Joanna Power Men Color Cream 3in1 farba do włosów brody i wąsów 04 Natural Brown 30g

Cena: 22,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Anwen Your Hairness szampon nie tylko dla mężczyzn 200ml
szt

Anwen Your Hairness szampon nie tylko dla mężczyzn 200ml

Cena: 31,49 zł 34,99 zł
( 1 ml = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Colorwin Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 150ml
szt

Colorwin Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 150ml

Cena: 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Colorwin Szampon redukujący siwiznę dla mężczyzn 150ml
szt

Colorwin Szampon redukujący siwiznę dla mężczyzn 150ml

Cena: 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Skin & Beard Balm balsam do brody i skóry twarzy 100ml
szt

Skin & Beard Balm balsam do brody i skóry twarzy 100ml

Cena: 42,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium