Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE
Odbiór osobisty w dniach 1-16.10 jest do godziny 16:00

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Kosmetyki do pielęgnacji dla Niej

Filtruj / Sortuj
Eveline Cosmetics Super Lifting 4D intensywnie liftingujący krem-koncentrat na dzień 60+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics Super Lifting 4D intensywnie liftingujący krem-koncentrat na dzień 60+ 50ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Mousse bardzo mocno utrwalająca pianka do włosów 500ml
szt

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Mousse bardzo mocno utrwalająca pianka do włosów 500ml

Cena: 44,09 zł 48,99 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 42,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Depiq Pro System depigmentująca kremo-maska na noc z α-arbutyną 1% 50ml
szt

APIS Depiq Pro System depigmentująca kremo-maska na noc z α-arbutyną 1% 50ml

Cena: 46,97 zł 53,99 zł
( 1 ml = 0,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,36 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS W MELADERMIX PEEL Peeling Złuszczający Przeciw Przebarwieniom - 30ml
szt

PHARMACERIS W MELADERMIX PEEL Peeling Złuszczający Przeciw Przebarwieniom - 30ml

Cena: 73,49 zł
( 1 ml = 2,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Collistar Moisturizing Tanning nawilżający spray do opalania SPF10 200ml
szt

Collistar Moisturizing Tanning nawilżający spray do opalania SPF10 200ml

Cena: 108,74 zł 124,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 124,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
COLLISTAR Gentle GEL Scrub FACE produkt kosmetyczny 100 ml
szt

COLLISTAR Gentle GEL Scrub FACE produkt kosmetyczny 100 ml

Cena: 71,33 zł 81,99 zł
( 1 ml = 0,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 78,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
COLLISTAR Make-Up Removing Micellar MILK produkt kosmetyczny 250 ml
szt

COLLISTAR Make-Up Removing Micellar MILK produkt kosmetyczny 250 ml

Cena: 72,20 zł 82,99 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 78,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Baby krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała 200ml
szt

Nivea Baby krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała 200ml

Cena: 28,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
APIS Ageless Beauty with Progeline ujędrniający balsam do ciała z progeliną 200ml
szt

APIS Ageless Beauty with Progeline ujędrniający balsam do ciała z progeliną 200ml

Cena: 34,79 zł 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Be Beauty pielęgnacyjny krem do rąk 300ml
szt

APIS Be Beauty pielęgnacyjny krem do rąk 300ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Black Dream pielęgnacyjny krem do rąk 300ml
szt

APIS Black Dream pielęgnacyjny krem do rąk 300ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Versace Dylan Turquoise Pour Femme perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic 200ml
szt

Versace Dylan Turquoise Pour Femme perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic 200ml

Cena: 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold mocny lakier do włosów 500ml
szt

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold mocny lakier do włosów 500ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Olivia Garden Expert Blowout Grip ceramiczna szczotka do modelowania włosów 45mm
szt

Olivia Garden Expert Blowout Grip ceramiczna szczotka do modelowania włosów 45mm

Cena: 101,99 zł
( 1 mm = 101,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby Soft  Cream chusteczki biodegradowalne 4x57szt
szt

Nivea Baby Soft Cream chusteczki biodegradowalne 4x57szt

Cena: 48,99 zł
( 1 szt = 0,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby Soft & Cream chusteczki biodegradowalne 2x57szt
szt

Nivea Baby Soft & Cream chusteczki biodegradowalne 2x57szt

Cena: 31,99 zł
( 1 szt = 0,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała 100ml
szt

Nivea Baby krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała 100ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby chusteczki biodegradowalne 99% Pure Water 3x57szt
szt

Nivea Baby chusteczki biodegradowalne 99% Pure Water 3x57szt

Cena: 43,99 zł
( 1 szt = 0,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme krem uniwersalny 250ml
szt

Nivea Creme krem uniwersalny 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby mleczko nawilżające na dobranoc 200ml
szt

Nivea Baby mleczko nawilżające na dobranoc 200ml

Cena: 27,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby żel 2w1 do mycia ciała i włosów na dobranoc 200ml
szt

Nivea Baby żel 2w1 do mycia ciała i włosów na dobranoc 200ml

Cena: 27,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby oliwka pielęgnacyjna 200ml
szt

Nivea Baby oliwka pielęgnacyjna 200ml

Cena: 28,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Baby krem kojący przeciw odparzeniom 100ml
szt

Nivea Baby krem kojący przeciw odparzeniom 100ml

Cena: 36,99 zł
( 1 ml = 0,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Pumpspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów w atomizerze 200ml
szt

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Pumpspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów w atomizerze 200ml

Cena: 27,89 zł 30,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
KLORANE ODŻYWIENIE Szampon odżywczy i rozświetlający z mango - 400ml
szt

KLORANE ODŻYWIENIE Szampon odżywczy i rozświetlający z mango - 400ml

Cena: 67,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CERAVE Nawilżająca Emulsja Do Mycia Dla Skóry Normalnej i Suchej - 1000ml
szt

CERAVE Nawilżająca Emulsja Do Mycia Dla Skóry Normalnej i Suchej - 1000ml

Cena: 110,69 zł 122,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CERAVE Nawilżająca Emulsja Do Twarzy I Ciała Do Skóry Suchej - 1000ml
szt

CERAVE Nawilżająca Emulsja Do Twarzy I Ciała Do Skóry Suchej - 1000ml

Cena: 126,89 zł 140,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 126,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4C Bond Maintenance Clarifying Szampon Oczyszczający - 250 ml
szt

OLAPLEX No. 4C Bond Maintenance Clarifying Szampon Oczyszczający - 250 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 7 Bonding Oil Olejek Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 30 ml
szt

OLAPLEX No. 7 Bonding Oil Olejek Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 30 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 2,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Vital Promienna Skóra przeciwzmarszczkowy krem na noc 50ml
szt

Nivea Vital Promienna Skóra przeciwzmarszczkowy krem na noc 50ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 0,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Missha Creamy Latte Cleansing Foam kremowa pianka oczyszczająca do twarzy Strawberry 172ml
szt

Missha Creamy Latte Cleansing Foam kremowa pianka oczyszczająca do twarzy Strawberry 172ml

Cena: 29,69 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Przeciwzmarszczkowy + Rewitalizujący krem na noc 55+ 50ml
szt

Nivea Przeciwzmarszczkowy + Rewitalizujący krem na noc 55+ 50ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Odżywczy balsam do ciała pod prysznic 400ml
szt

Nivea Odżywczy balsam do ciała pod prysznic 400ml

Cena: 41,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Gold&Retinol przeciwzmarszczkowy krem odżywczy 60+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics Gold&Retinol przeciwzmarszczkowy krem odżywczy 60+ 50ml

Cena: 23,48 zł 26,99 zł
( 1 ml = 0,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 21,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Glycol Therapy tonik przeciw niedoskonałościom 110ml
szt

Eveline Cosmetics Glycol Therapy tonik przeciw niedoskonałościom 110ml

Cena: 23,48 zł 26,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 21,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics 24K Gold&Kolagen skoncentrowany krem silnie naprawczy 60+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics 24K Gold&Kolagen skoncentrowany krem silnie naprawczy 60+ 50ml

Cena: 23,48 zł 26,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics 24K Gold&Ceramidy skoncentrowany krem głęboko odżywczy 70+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics 24K Gold&Ceramidy skoncentrowany krem głęboko odżywczy 70+ 50ml

Cena: 23,48 zł 26,99 zł
( 1 ml = 0,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 21,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
DUCRAY ANAPHASE Szampon przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów - 400ml
szt

DUCRAY ANAPHASE Szampon przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów - 400ml

Cena: 114,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml
szt

OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml

Cena: 75,49 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Himalayan micelarna pianka do mycia twarzy 150ml
szt

APIS Himalayan micelarna pianka do mycia twarzy 150ml

Cena: 29,57 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Lift Booster Collagen silnie wygładzający krem-wypełniacz zmarszczek 40+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics Lift Booster Collagen silnie wygładzający krem-wypełniacz zmarszczek 40+ 50ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist mgiełka do twarzy 116ml
szt

Estée Lauder Set + Refresh Perfecting Makeup Mist mgiełka do twarzy 116ml

Cena: 121,43 zł 131,99 zł
( 1 ml = 1,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 110,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Mont Blanc micelarna pianka do mycia twarzy 150ml
szt

APIS Mont Blanc micelarna pianka do mycia twarzy 150ml

Cena: 29,57 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE DS Regulating Foaming Gel Regulujący Żel Myjący Do Skóry Wrażliwej - 150ml
szt

URIAGE DS Regulating Foaming Gel Regulujący Żel Myjący Do Skóry Wrażliwej - 150ml

Cena: 60,49 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Crème krem pod oczy redukujący cienie linie i drobne zmarszczki 15ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Crème krem pod oczy redukujący cienie linie i drobne zmarszczki 15ml

Cena: 200,55 zł 217,99 zł
( 1 ml = 13,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 179,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PACO RABANNE LADY Million DEO Spray dezodorant 150 ml
szt

PACO RABANNE LADY Million DEO Spray dezodorant 150 ml

Cena: 99,89 zł 110,99 zł
( 1 ml = 0,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 95,45 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LIERAC Oczyszczające Mleczko Do Demakijażu - 400ml
szt

LIERAC Oczyszczające Mleczko Do Demakijażu - 400ml

Cena: 59,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 30ml
szt

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 30ml

Cena: 209,49 zł 241,99 zł
( 1 ml = 6,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 199,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SHISEIDO Refreshing Cleansing Water produkt kosmetyczny 180 ml
szt

SHISEIDO Refreshing Cleansing Water produkt kosmetyczny 180 ml

Cena: 92,69 zł 102,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 88,57 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Eye Cream korygujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml
szt

Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Eye Cream korygujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml

Cena: 172,03 zł 186,99 zł
( 1 ml = 11,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 167,03 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium