Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE
Odbiór osobisty w dniach 1-16.10 jest do godziny 16:00

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Kosmetyki do pielęgnacji dla Niej

Filtruj / Sortuj
APIS Ceramide Repair olejkowa emulsja do masażu twarzy z ceramidami 150ml
szt

APIS Ceramide Repair olejkowa emulsja do masażu twarzy z ceramidami 150ml

Cena: 16,99 zł 19,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Sunny Rio wygładzający peeling do ciała dłoni i stóp 700g
szt

APIS Sunny Rio wygładzający peeling do ciała dłoni i stóp 700g

Cena: 42,62 zł 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,01 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair łagodna emulsja do mycia twarzy z ceramidami i beta glukanem 500ml
szt

APIS Ceramide Repair łagodna emulsja do mycia twarzy z ceramidami i beta glukanem 500ml

Cena: 42,49 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 49,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair kojąca maska algowa z ceramidami i beta glukanem 200g
szt

APIS Ceramide Repair kojąca maska algowa z ceramidami i beta glukanem 200g

Cena: 55,24 zł 64,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 64,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl galaretka podkreślająca loki i fale 300ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Tipsy Twirl galaretka podkreślająca loki i fale 300ml

Cena: 37,79 zł 41,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,53 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Super Shield wielofunkcyjny spray ochronny 300ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Super Shield wielofunkcyjny spray ochronny 300ml

Cena: 35,99 zł 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Session lakier do włosów mocno utrwalający 300ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lakier do włosów mocno utrwalający 300ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 31,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 9 Bond Protector Nourishing Odżywcze Ochronne serum - 90 ml
szt

OLAPLEX No. 9 Bond Protector Nourishing Odżywcze Ochronne serum - 90 ml

Cena: 76,99 zł 129,00 zł
( 1 ml = 0,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Versace Dylan Turquoise Pour Femme perfumowany żel do ciała 200ml
szt

Versace Dylan Turquoise Pour Femme perfumowany żel do ciała 200ml

Cena: 100,79 zł 111,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,56 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Tirtir Sos Serum nawilżająco-przeciwzmarszczkowe serum do twarzy 50ml
szt

Tirtir Sos Serum nawilżająco-przeciwzmarszczkowe serum do twarzy 50ml

Cena: 122,39 zł 135,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Tirtir Milk Skin Toner nawilżający tonik do twarzy 50ml
szt

Tirtir Milk Skin Toner nawilżający tonik do twarzy 50ml

Cena: 52,19 zł 57,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 48,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Dust puder nadający włosom objętość 10g
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Soft Dust puder nadający włosom objętość 10g

Cena: 39,59 zł 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 38,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ROUND LAB Birch Juice Moisturizing Serum nawilżające serum do twarzy 50ml
szt

ROUND LAB Birch Juice Moisturizing Serum nawilżające serum do twarzy 50ml

Cena: 93,59 zł 103,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 91,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE Bariederm Cica-Daily Krem Koncentrat Odbudowujący - 50ml
szt

URIAGE Bariederm Cica-Daily Krem Koncentrat Odbudowujący - 50ml

Cena: 119,99 zł
( 1 ml = 2,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Repair & Care krem nawilżająco-regenerujący z mocznikiem 400ml
szt

Nivea Repair & Care krem nawilżająco-regenerujący z mocznikiem 400ml

Cena: 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Repair & Care Sensitive krem nawilżająco-ochronny 400ml
szt

Nivea Repair & Care Sensitive krem nawilżająco-ochronny 400ml

Cena: 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Volume & Hold lakier do włosów 250ml
szt

Nivea Volume & Hold lakier do włosów 250ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Diamond Volume lakier do włosów 250ml
szt

Nivea Diamond Volume lakier do włosów 250ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Diamond Gloss lakier do włosów 250ml
szt

Nivea Diamond Gloss lakier do włosów 250ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
COLLISTAR Collagen Redensifying Volumizing Conditioner produkt kosmetyczny 200 ml
szt

COLLISTAR Collagen Redensifying Volumizing Conditioner produkt kosmetyczny 200 ml

Cena: 70,46 zł 80,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 80,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Collistar Attivi Puri Hair szampon do włosów z kolagenem 250ml
szt

Collistar Attivi Puri Hair szampon do włosów z kolagenem 250ml

Cena: 50,45 zł 57,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 47,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
COLLISTAR Phyto Keratina Intensive Restructuring Shampoo produkt kosmetyczny 250 ml
szt

COLLISTAR Phyto Keratina Intensive Restructuring Shampoo produkt kosmetyczny 250 ml

Cena: 46,97 zł 53,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLARINS Cleansing Micellar Water produkt kosmetyczny 200 ml
szt

CLARINS Cleansing Micellar Water produkt kosmetyczny 200 ml

Cena: 91,79 zł 101,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 87,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Kokos Kokosowy wygładzający i świeży peeling-puch do ciała 2w1 270ml
szt

Ziaja Kokos Kokosowy wygładzający i świeży peeling-puch do ciała 2w1 270ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 32,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Rozświetlający płyn micelarny z 5% serum 400ml
szt

Nivea Rozświetlający płyn micelarny z 5% serum 400ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Q10 Przeciwzmarszczkowy Ekspert podwójnie aktywne serum do twarzy 30ml
szt

Nivea Q10 Przeciwzmarszczkowy Ekspert podwójnie aktywne serum do twarzy 30ml

Cena: 76,99 zł
( 1 ml = 2,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Mgiełka Ochronna Na Makijaż SPF 50+ - 75 ml
szt

CLOCHEE Mgiełka Ochronna Na Makijaż SPF 50+ - 75 ml

Cena: 39,99 zł
( 1 ml = 0,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS W MELA-PROTECT Nawilżająco-Ochronny Krem Na Dzień Rozjaśniający Przebarwienia SPF 50+ 50ml
szt

PHARMACERIS W MELA-PROTECT Nawilżająco-Ochronny Krem Na Dzień Rozjaśniający Przebarwienia SPF 50+ 50ml

Cena: 72,49 zł
( 1 ml = 1,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Bonacure R-Two Rescuing Treatment maska rekonstruująca do włosów ekstremalnie zniszczonych 200ml
szt

Schwarzkopf Professional Bonacure R-Two Rescuing Treatment maska rekonstruująca do włosów ekstremalnie zniszczonych 200ml

Cena: 53,99 zł 59,99 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Bio Organic ujędrniająco-wygładzający bio balsam do ciała Pomarańcza 650ml
szt

Eveline Cosmetics Bio Organic ujędrniająco-wygładzający bio balsam do ciała Pomarańcza 650ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS A HYALURO - SENSIBIOTIC Intensywnie Nawilżające Serum - 30ml
szt

PHARMACERIS A HYALURO - SENSIBIOTIC Intensywnie Nawilżające Serum - 30ml

Cena: 83,49 zł
( 1 ml = 2,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS DS OCTOPIROX DS Dermatologiczny Sebo-Micelarny Szampon Enzymatyczny - 125ml
szt

PHARMACERIS DS OCTOPIROX DS Dermatologiczny Sebo-Micelarny Szampon Enzymatyczny - 125ml

Cena: 54,49 zł
( 1 ml = 0,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS W DEPIGMENT INTENSE Intensywny Krem Rozjaśniający Przebarwienia Na Noc - 50ml
szt

PHARMACERIS W DEPIGMENT INTENSE Intensywny Krem Rozjaśniający Przebarwienia Na Noc - 50ml

Cena: 72,49 zł
( 1 ml = 1,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
APIS Exosomes Pro biostymulujące ampułki z roślinnymi egzosomami 10x3ml
szt

APIS Exosomes Pro biostymulujące ampułki z roślinnymi egzosomami 10x3ml

Cena: 64,59 zł 75,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Exosomes Pro biostymulujący krem z roślinnymi egzosomami 50ml
szt

APIS Exosomes Pro biostymulujący krem z roślinnymi egzosomami 50ml

Cena: 37,39 zł 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,66 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Exosomes Pro biostymulujący tonik z roślinnymi egzosomami 500ml
szt

APIS Exosomes Pro biostymulujący tonik z roślinnymi egzosomami 500ml

Cena: 43,49 zł 49,99 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Exosomes Pro biostymulująca maska algowa z roślinnymi egzosomami 200g
szt

APIS Exosomes Pro biostymulująca maska algowa z roślinnymi egzosomami 200g

Cena: 55,67 zł 63,99 zł
( 1 g = 0,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 55,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Gold Peptides remodelujący krem-lifting 70+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics Gold Peptides remodelujący krem-lifting 70+ 50ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Gold Peptides serum-lifting do twarzy 30ml
szt

Eveline Cosmetics Gold Peptides serum-lifting do twarzy 30ml

Cena: 33,92 zł 38,99 zł
( 1 ml = 1,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 32,18 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Lifting Therapy Ceramidy multiregenerujący krem-serum 60+ 50ml
szt

Eveline Cosmetics Lifting Therapy Ceramidy multiregenerujący krem-serum 60+ 50ml

Cena: 17,39 zł 19,99 zł
( 1 ml = 0,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLARINS Purifying Toning Lotion balsam do ciała 400 ml
szt

CLARINS Purifying Toning Lotion balsam do ciała 400 ml

Cena: 125,99 zł 139,99 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 119,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLARINS Velvet Cleansing MILK produkt kosmetyczny 400 ml
szt

CLARINS Velvet Cleansing MILK produkt kosmetyczny 400 ml

Cena: 128,69 zł 142,99 zł
( 1 ml = 0,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 122,26 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
DUCRAY KERACNYL REPAIR Krem odbudowujący - 50ml
szt

DUCRAY KERACNYL REPAIR Krem odbudowujący - 50ml

Cena: 47,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DUCRAY KERTYOL P.S.O Koncentrat ciało i skóra głowy - łagodzi uczucie swędzenia - 100ml
szt

DUCRAY KERTYOL P.S.O Koncentrat ciało i skóra głowy - łagodzi uczucie swędzenia - 100ml

Cena: 77,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DUCRAY ANAPHASE Szampon przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów - 200ml
szt

DUCRAY ANAPHASE Szampon przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów - 200ml

Cena: 71,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic elastycznie utrwalający lakier do włosów 300ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic elastycznie utrwalający lakier do włosów 300ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,57 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Schwarzkopf Professional Osis+ Glow nabłyszczające serum do włosów 50ml
szt

Schwarzkopf Professional Osis+ Glow nabłyszczające serum do włosów 50ml

Cena: 35,99 zł 39,99 zł
( 1 ml = 0,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Scalpel ujędrniająco-wypełniające serum-ampułka do biustu 175ml
szt

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D Scalpel ujędrniająco-wypełniające serum-ampułka do biustu 175ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Perfect Skin.acne myjąca pianka ze szczotką oczyszczającą pory 150ml
szt

Eveline Cosmetics Perfect Skin.acne myjąca pianka ze szczotką oczyszczającą pory 150ml

Cena: 26,96 zł 30,99 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium