Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE
Odbiór osobisty w dniach 1-16.10 jest do godziny 16:00

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Kosmetyki do pielęgnacji dla Niej

Filtruj / Sortuj
Ziaja Baltic Home Spa Wellness średnioziarnisty peeling do ciała Czekolada Kawa 300ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Wellness średnioziarnisty peeling do ciała Czekolada Kawa 300ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Wellness odżywczo-nawilżający krem do ciała 300ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Wellness odżywczo-nawilżający krem do ciała 300ml

Cena: 29,57 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Fit serum nawilżające do ciała antycellulitowe i ujędrniające Mango 400ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Fit serum nawilżające do ciała antycellulitowe i ujędrniające Mango 400ml

Cena: 30,44 zł 34,99 zł
( 1 ml = 0,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,70 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Fit gruboziarnisty glicerynowy peeling do ciała Mango 300ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Fit gruboziarnisty glicerynowy peeling do ciała Mango 300ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Fit oliwka do masażu ciała antycellulitowa i ujędrniająca Mango 490ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Fit oliwka do masażu ciała antycellulitowa i ujędrniająca Mango 490ml

Cena: 29,57 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Fit mus nawilżający do ciała antycellulitowy i ujędrniający Mango 300ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Fit mus nawilżający do ciała antycellulitowy i ujędrniający Mango 300ml

Cena: 26,96 zł 30,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Sun After Sun Bronze balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę 200ml
szt

Nivea Sun After Sun Bronze balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę 200ml

Cena: 50,99 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Tangle Teezer Everyday Detangling Spray For Kids spray do rozczesywania włosów dla dzieci 150ml
szt

Tangle Teezer Everyday Detangling Spray For Kids spray do rozczesywania włosów dla dzieci 150ml

Cena: 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Lumene Kirkas Radiance Boosting Cleansing Foam rozświetlająca pianka do mycia twarzy 150ml
szt

Lumene Kirkas Radiance Boosting Cleansing Foam rozświetlająca pianka do mycia twarzy 150ml

Cena: 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Lumene Kirkas Radiance Boosting Cleansing Cream rozświetlający krem do mycia twarzy 150ml
szt

Lumene Kirkas Radiance Boosting Cleansing Cream rozświetlający krem do mycia twarzy 150ml

Cena: 40,99 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Ziaja Baltic Home Spa Witalizacja cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia Morela Ume 300ml
szt

Ziaja Baltic Home Spa Witalizacja cukrowo-solny peeling do ciała z efektem wygładzenia Morela Ume 300ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Prestige 24k Snail&Caviar luksusowy głęboko regenerujący kram przeciwzmarszczkowy na noc 50ml
szt

Eveline Cosmetics Prestige 24k Snail&Caviar luksusowy głęboko regenerujący kram przeciwzmarszczkowy na noc 50ml

Cena: 31,31 zł 35,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Egyptian Miracle krem-ratunek do twarzy ciała i włosów 40ml
szt

Eveline Cosmetics Egyptian Miracle krem-ratunek do twarzy ciała i włosów 40ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 24,35 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Royal Snail intensywnie regenerujący płyn micelarny 3w1 500ml
szt

Eveline Cosmetics Royal Snail intensywnie regenerujący płyn micelarny 3w1 500ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Oliwka do masażu ujędrniająca 500ml
szt

Ziaja Oliwka do masażu ujędrniająca 500ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Oliwka do masażu antycellulitowa 500ml
szt

Ziaja Oliwka do masażu antycellulitowa 500ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Oliwka do masażu witaminowa 500ml
szt

Ziaja Oliwka do masażu witaminowa 500ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Ziaja Oliwka do masażu relaksująca 500ml
szt

Ziaja Oliwka do masażu relaksująca 500ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczający płyn micelarny 3w1 500ml
szt

Eveline Cosmetics Organic Aloe + Collagen oczyszczający płyn micelarny 3w1 500ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea MicellAir Skin Breathe 3w1 biodegradowalne pielęgnujące micelarne chusteczki do demakijażu 25szt.
szt

Nivea MicellAir Skin Breathe 3w1 biodegradowalne pielęgnujące micelarne chusteczki do demakijażu 25szt.

Cena: 25,99 zł
( 1 szt = 1,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Star Fruit & Monoi Oil Soft Care Shower żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Star Fruit & Monoi Oil Soft Care Shower żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Orange & Avocado Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 750ml
szt

Nivea Orange & Avocado Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 750ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme Care pielęgnujący żel pod prysznic 750ml
szt

Nivea Creme Care pielęgnujący żel pod prysznic 750ml

Cena: 29,49 zł 33,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Creme Aloe żel pod prysznic 750ml
szt

Nivea Creme Aloe żel pod prysznic 750ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Rose & Almond Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 750ml
szt

Nivea Rose & Almond Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 750ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Black&White Invisible Silky Smooth antyperspirant spray 250ml
szt

Nivea Black&White Invisible Silky Smooth antyperspirant spray 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme Smooth Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Creme Smooth Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Rose & Almond Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Rose & Almond Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Orange & Avocado Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Orange & Avocado Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme Soft Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Creme Soft Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Men Silver Protect antyperspirant spray 250ml
szt

Nivea Men Silver Protect antyperspirant spray 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Hawaii Flower & Oil Care Shower pielęgnacyjny żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Hawaii Flower & Oil Care Shower pielęgnacyjny żel pod prysznic 500ml

Cena: 28,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Lemongrass & Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Lemongrass & Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 28,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Creme Care kremowy żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Diamond & Argan Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Diamond & Argan Oil Care Shower pielęgnujący żel pod prysznic 500ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea MicellAir Skin Breathe profesjonalny płyn micelarny - makijaż wodoodporny 400ml
szt

Nivea MicellAir Skin Breathe profesjonalny płyn micelarny - makijaż wodoodporny 400ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics BodyCare Med+ multiregenerujące mleczko-kompres do ciała 350ml
szt

Eveline Cosmetics BodyCare Med+ multiregenerujące mleczko-kompres do ciała 350ml

Cena: 22,61 zł 25,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 20,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Drogocennych Olejków ultraodżywczy olejek w balsamie 350ml
szt

Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Drogocennych Olejków ultraodżywczy olejek w balsamie 350ml

Cena: 22,61 zł 25,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 20,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Roślinnych Mleczek aktywnie nawilżające mleczko w balsamie 350ml
szt

Eveline Cosmetics Botanic Expert 5 Roślinnych Mleczek aktywnie nawilżające mleczko w balsamie 350ml

Cena: 22,61 zł 25,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Argan Oil Argan + Macadamia balsam do ciała ujędrniająco-nawilżający 3w1 350ml
szt

Eveline Cosmetics Argan Oil Argan + Macadamia balsam do ciała ujędrniająco-nawilżający 3w1 350ml

Cena: 19,13 zł 21,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 20,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D intensywne duo-serum powiększające i liftingujące biust 200ml
szt

Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D intensywne duo-serum powiększające i liftingujące biust 200ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Egyptian Miracle intensywnie ujędrniający olejek do biustu i ciała 150ml
szt

Eveline Cosmetics Egyptian Miracle intensywnie ujędrniający olejek do biustu i ciała 150ml

Cena: 30,44 zł 34,99 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 28,70 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Shower & Bath płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 Care&Relax 750ml
szt

Nivea Shower & Bath płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 Care&Relax 750ml

Cena: 31,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Facemed+ 3w1 odświeżająco-łagodzący aloesowy płyn micelarny 400ml
szt

Eveline Cosmetics Facemed+ 3w1 odświeżająco-łagodzący aloesowy płyn micelarny 400ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Cellular Expert Filler SPF15 krem anti-age na dzień 50ml
szt

Nivea Cellular Expert Filler SPF15 krem anti-age na dzień 50ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 1,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Cellular Expert Filler krem anti-age na noc 50ml
szt

Nivea Cellular Expert Filler krem anti-age na noc 50ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 1,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Cellular Expert Filler Oczy i Usta krem konturujący 15ml
szt

Nivea Cellular Expert Filler Oczy i Usta krem konturujący 15ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 3,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Cellular Expert Lift krem anti-age na dzień SPF30 50ml
szt

Nivea Cellular Expert Lift krem anti-age na dzień SPF30 50ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 1,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Facemed+ 3w1 profesjonalny płyn micelarny do każdego rodzaju cery 650ml
szt

Eveline Cosmetics Facemed+ 3w1 profesjonalny płyn micelarny do każdego rodzaju cery 650ml

Cena: 28,70 zł 32,99 zł
( 1 ml = 0,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Gold Lift Expert 40+ luksusowy ujędrniający krem-serum z 24k złotem dzień/noc 50ml
szt

Eveline Cosmetics Gold Lift Expert 40+ luksusowy ujędrniający krem-serum z 24k złotem dzień/noc 50ml

Cena: 26,09 zł 29,99 zł
( 1 ml = 0,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 24,35 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium