Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Aby dodawać produkty do ulubionych musisz być zalogowany

Menu

WALENTYNKI - PIELEGNACJA DLA NIEGO

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
SENSUM MARE ALGOPRO Supreme recovery serum with ceramides Wysoce regenerująco - odbudowujące serum z ceramidami 30 ml
szt

SENSUM MARE ALGOPRO Supreme recovery serum with ceramides Wysoce regenerująco - odbudowujące serum z ceramidami 30 ml

Cena: 119,49 zł 199,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139,71 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA HELLO, LIFTED SKIN Szerokopasmowy lekki krem ochronny przeciw fotostarzeniu z neuropeptydami 0,2% i kwasem ferulowym 0,2% SPF 50+, UVA, UVB, PA++++, HEV/IR 50 ml
szt

VEOLI BOTANICA HELLO, LIFTED SKIN Szerokopasmowy lekki krem ochronny przeciw fotostarzeniu z neuropeptydami 0,2% i kwasem ferulowym 0,2% SPF 50+, UVA, UVB, PA++++, HEV/IR 50 ml

Cena: 127,67 zł 159,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 106,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA HELLO, SPOTLESS SKIN Szerokopasmowy lekki krem ochronny przeciw fotostarzeniu z ekstraktem z morwy białej 1% i tetraizopalmitynianem askorbylu SPF 50+, UVA, UVB, PA++++, HEV/IR 50 ml
szt

VEOLI BOTANICA HELLO, SPOTLESS SKIN Szerokopasmowy lekki krem ochronny przeciw fotostarzeniu z ekstraktem z morwy białej 1% i tetraizopalmitynianem askorbylu SPF 50+, UVA, UVB, PA++++, HEV/IR 50 ml

Cena: 127,67 zł 159,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 106,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Men Derma Control Defend antyperspirant roll-on 50ml
szt

Nivea Men Derma Control Defend antyperspirant roll-on 50ml

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Men Derma Control Sensitive antyperspirant roll-on 50ml
szt

Nivea Men Derma Control Sensitive antyperspirant roll-on 50ml

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Men Total Relax żel pod prysznic 500ml
szt

Nivea Men Total Relax żel pod prysznic 500ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LaQ Kozioł z Klasą zestaw żel pod prysznic 500ml + balsam po goleniu 150ml
szt

LaQ Kozioł z Klasą zestaw żel pod prysznic 500ml + balsam po goleniu 150ml

Cena: 50,59 zł 54,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 47,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LaQ Ogarnij się Pies zestaw szampon i żel do mycia 300ml + naturalna pianka do mycia twarzy 40g + męska kula do kąpieli 120g
szt

LaQ Ogarnij się Pies zestaw szampon i żel do mycia 300ml + naturalna pianka do mycia twarzy 40g + męska kula do kąpieli 120g

Cena: 46,91 zł 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 48,71 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LaQ Mini żel pod prysznic 8w1 Habibi z Dubaju 100ml
szt

LaQ Mini żel pod prysznic 8w1 Habibi z Dubaju 100ml

Cena: 11,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LaQ Ryszard z Bieszczad zestaw żel pod prysznic 500ml + szampon 300ml
szt

LaQ Ryszard z Bieszczad zestaw żel pod prysznic 500ml + szampon 300ml

Cena: 45,99 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA 20 SECONDS MAGIC EYE TREATMENT Liftingująco-naprawcze, transformujące serum pod oczy i na powieki AIRLESS 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA 20 SECONDS MAGIC EYE TREATMENT Liftingująco-naprawcze, transformujące serum pod oczy i na powieki AIRLESS 15 ml

Cena: 143,67 zł 179,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 125,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA EYE SEE NO SPOTS Rozjaśniająco-nawilżające serum na cienie pod oczy i na powieki z peptydem wybielajacym 1%, kwasem traneksamowym 0,5% i glutationem 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA EYE SEE NO SPOTS Rozjaśniająco-nawilżające serum na cienie pod oczy i na powieki z peptydem wybielajacym 1%, kwasem traneksamowym 0,5% i glutationem 15 ml

Cena: 143,67 zł 179,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA GRAVITY FIGHTER Napinająco-odmładzające serum pod oczy i na powieki z kompleksem peptydów 5%, komórkami macierzystymi 3% i DMAE 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA GRAVITY FIGHTER Napinająco-odmładzające serum pod oczy i na powieki z kompleksem peptydów 5%, komórkami macierzystymi 3% i DMAE 15 ml

Cena: 143,67 zł 179,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 143,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA EYELUMINATE HERO Energetyzująco-rozświetlające serum pod oczy i na powieki z ultrastabilnymi formami witaminy C 4%, kwasem kawowym 1% i hesperydyną 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA EYELUMINATE HERO Energetyzująco-rozświetlające serum pod oczy i na powieki z ultrastabilnymi formami witaminy C 4%, kwasem kawowym 1% i hesperydyną 15 ml

Cena: 143,67 zł 179,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA THE PEELUMINATOR Rozświetlająco-napinający peeling pod oczy z kompleksem kwasów 6% i keratoliną 2% 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA THE PEELUMINATOR Rozświetlająco-napinający peeling pod oczy z kompleksem kwasów 6% i keratoliną 2% 15 ml

Cena: 111,67 zł 139,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Nivea Q10 Ukojenie przeciwzmarszczkowy łagodzący krem na noc 50ml
szt

Nivea Q10 Ukojenie przeciwzmarszczkowy łagodzący krem na noc 50ml

Cena: 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Men Derma Dry Control antyperspirant w sprayu 150ml
szt

Nivea Men Derma Dry Control antyperspirant w sprayu 150ml

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Shiseido Men Skin Empowering Cream krem wzmacniający skórę 50ml
szt

Shiseido Men Skin Empowering Cream krem wzmacniający skórę 50ml

Cena: 297,89 zł 330,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 268,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Smart Clinical Repair™ SPF30 Wrinkle Correcting Cream krem korygujący zmarszczki z filtrem 50ml
szt

Clinique Smart Clinical Repair™ SPF30 Wrinkle Correcting Cream krem korygujący zmarszczki z filtrem 50ml

Cena: 223,55 zł 242,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 214,01 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA SMOOTH AS SILK naprawczo-ujędrniający krem-maska pod oczy z trehalozą 5%, kompleksem ceramidów 1% i ekstraktem z sosny nadmorskiej 0,5% 15 ml
szt

VEOLI BOTANICA SMOOTH AS SILK naprawczo-ujędrniający krem-maska pod oczy z trehalozą 5%, kompleksem ceramidów 1% i ekstraktem z sosny nadmorskiej 0,5% 15 ml

Cena: 143,67 zł 179,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 125,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA C THE GLOW rozjaśniająco-wyciszające serum wodno-żelowe z glukozydem askorbylu 10% i trokserutyną 1% 30 ml
szt

VEOLI BOTANICA C THE GLOW rozjaśniająco-wyciszające serum wodno-żelowe z glukozydem askorbylu 10% i trokserutyną 1% 30 ml

Cena: 159,67 zł 199,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 143,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA ELIXIR OF YOUTH rozjaśniająco – odżywcze serum emulsyjne z tetraizopalmitynianem askorbylu 5% i trokserutyną 1% 30 ml [Data wazności: 30.11.2026]
szt

VEOLI BOTANICA ELIXIR OF YOUTH rozjaśniająco – odżywcze serum emulsyjne z tetraizopalmitynianem askorbylu 5% i trokserutyną 1% 30 ml [Data wazności: 30.11.2026]

Cena: 79,50 zł 199,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA GODDESS SKIN rozjaśniająco – kojące serum wodno-żelowe z etylowanym kwasem askorbionowym 10% i EGCG 0,5% 30 ml [Data ważności: 30.11.2026]
szt

VEOLI BOTANICA GODDESS SKIN rozjaśniająco – kojące serum wodno-żelowe z etylowanym kwasem askorbionowym 10% i EGCG 0,5% 30 ml [Data ważności: 30.11.2026]

Cena: 79,84 zł 199,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment zaawansowana kuracja naprawcza na noc 65ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment zaawansowana kuracja naprawcza na noc 65ml

Cena: 259,48 zł 333,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 259,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LaQ Wzmacniający szampon dla facetów 1w1 Dzikus z Lasu 300ml
szt

LaQ Wzmacniający szampon dla facetów 1w1 Dzikus z Lasu 300ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA BLUE AGELESS ESSENCE Wypełniająco-ujędrniające serum anti-aging z czystym peptydem miedziowym 0,5% i kompleksami peptydów 11% 30 ml
szt

VEOLI BOTANICA BLUE AGELESS ESSENCE Wypełniająco-ujędrniające serum anti-aging z czystym peptydem miedziowym 0,5% i kompleksami peptydów 11% 30 ml

Cena: 199,67 zł 249,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 166,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA SAPPHIRE AGE-DEFINER Liftingująco-remodelująca maska anti-aging z czystym peptydem miedziowym 0,5%, peptydem antygrawitacyjnym 2% i peptydem biomimetycznym 1% 50 ml
szt

VEOLI BOTANICA SAPPHIRE AGE-DEFINER Liftingująco-remodelująca maska anti-aging z czystym peptydem miedziowym 0,5%, peptydem antygrawitacyjnym 2% i peptydem biomimetycznym 1% 50 ml

Cena: 231,67 zł 289,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 197,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA GLASS SKIN POWER PEEL Nawilżająco-rozświetlający żelowy peeling do twarzy z kwasem mlekowym 10%, kwasem traneksamowym 2,5% i ektoiną 1% 30 ml
szt

VEOLI BOTANICA GLASS SKIN POWER PEEL Nawilżająco-rozświetlający żelowy peeling do twarzy z kwasem mlekowym 10%, kwasem traneksamowym 2,5% i ektoiną 1% 30 ml

Cena: 79,67 zł 99,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LaQ Odświeżający szampon do włosów 1w1 Kawał Byka 300ml
szt

LaQ Odświeżający szampon do włosów 1w1 Kawał Byka 300ml

Cena: 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme krem uniwersalny 75ml
szt

Nivea Creme krem uniwersalny 75ml

Cena: 13,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme krem uniwersalny w puszce 150ml
szt

Nivea Creme krem uniwersalny w puszce 150ml

Cena: 19,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml
szt

AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml

Cena: 63,59 zł 79,49 zł
( 1 ml = 2,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml

Cena: 209,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA CLEAN ME UP oczyszczająco - odświeżający żel do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej 190 ml
szt

VEOLI BOTANICA CLEAN ME UP oczyszczająco - odświeżający żel do mycia twarzy do skóry normalnej i mieszanej 190 ml

Cena: 63,67 zł 79,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 49,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA CLEANING ME SOFTLY nawilżająco - łagodzący żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej 190 ml
szt

VEOLI BOTANICA CLEANING ME SOFTLY nawilżająco - łagodzący żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej 190 ml

Cena: 47,67 zł 59,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 45,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA MAKE ME SHINE Wygładzająco – nabłyszczająca maska laminująca do włosów z 3% VegeKer - Plus i 2% oleju z nasion piany łąkowej 140 ml
szt

VEOLI BOTANICA MAKE ME SHINE Wygładzająco – nabłyszczająca maska laminująca do włosów z 3% VegeKer - Plus i 2% oleju z nasion piany łąkowej 140 ml

Cena: 103,67 zł 129,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VEOLI BOTANICA FEEL THE PEEL Złuszczająco-nawilżający peeling do skalpu z 3,2% kompleksem kwasów AHA/BHA i 1% sokiem z aloesu 150 ml
szt

VEOLI BOTANICA FEEL THE PEEL Złuszczająco-nawilżający peeling do skalpu z 3,2% kompleksem kwasów AHA/BHA i 1% sokiem z aloesu 150 ml

Cena: 63,67 zł 79,59 zł
( 1 ml = 0,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 58,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY Homme pianka do golenia 200ml
szt

VICHY Homme pianka do golenia 200ml

Cena: 68,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Creme krem uniwersalny 250ml
szt

Nivea Creme krem uniwersalny 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY HOMME CLINICAL CONTROL [96h] Antyperspirant Dla Mężczyzn Przeciw Nadmiernemu Poceniu - 50ml
szt

VICHY HOMME CLINICAL CONTROL [96h] Antyperspirant Dla Mężczyzn Przeciw Nadmiernemu Poceniu - 50ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 1,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY AQUALIA Thermal SPA Na Noc Krem Maska Nawilżająco-Regenerujący - 75ml
szt

VICHY AQUALIA Thermal SPA Na Noc Krem Maska Nawilżająco-Regenerujący - 75ml

Cena: 148,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Babor Moist + Lipid Cream bogaty krem nawilżający do twarzy 50ml
szt

Babor Moist + Lipid Cream bogaty krem nawilżający do twarzy 50ml

Cena: 210,89 zł 221,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 193,13 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Babor Argan Cream krem do twarzy z olejem arganowym 50ml
szt

Babor Argan Cream krem do twarzy z olejem arganowym 50ml

Cena: 206,14 zł 216,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 188,78 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE Eau Thermale Les Essentiels Odżywczy Krem Rewitalizujący o bogatej konsystencji - 50ml
szt

AVENE Eau Thermale Les Essentiels Odżywczy Krem Rewitalizujący o bogatej konsystencji - 50ml

Cena: 109,59 zł 136,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 99,50 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SHISEIDO WASO Shikulime MEGA Hydrating Moisturizer krem pielęgnacyjny 50 ml
szt

SHISEIDO WASO Shikulime MEGA Hydrating Moisturizer krem pielęgnacyjny 50 ml

Cena: 88,19 zł 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 80,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Eye Cream korygujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml
szt

Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Eye Cream korygujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml

Cena: 172,03 zł 186,99 zł
( 1 ml = 11,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 167,03 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium