Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE
Odbiór osobisty w dniach 1-16.10 jest do godziny 16:00

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

Zestawy prezentowe

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
VIANEK Zestaw prebiotyczny do twarzy Płyn micelarny + Żel do mycia twarzy + Krem nawilżający
szt

VIANEK Zestaw prebiotyczny do twarzy Płyn micelarny + Żel do mycia twarzy + Krem nawilżający

Cena: 46,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Giorgio Armani Stronger With You zestaw woda toaletowa spray 50ml + żel pod prysznic 75ml
szt

Giorgio Armani Stronger With You zestaw woda toaletowa spray 50ml + żel pod prysznic 75ml

Cena: 289,79 zł 314,99 zł
( 1 ml = 5,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 279,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
JEAN PAUL GAULTIER SET (Scandal + Shower GEL + ) woda toaletowa spray męskie 100 ml
szt

JEAN PAUL GAULTIER SET (Scandal + Shower GEL + ) woda toaletowa spray męskie 100 ml

Cena: 310,03 zł 336,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 293,18 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Hugo Boss Bottled zestaw woda toaletowa spray 200ml + dezodorant sztyft 75ml
szt

Hugo Boss Bottled zestaw woda toaletowa spray 200ml + dezodorant sztyft 75ml

Cena: 352,79 zł 391,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 361,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 261,27 zł 283,99 zł
( 1 ml = 5,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 247,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Perfecta Gold Q10 zestaw krem przeciwzmarszczkowy 50+ 50ml + przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml
szt

Perfecta Gold Q10 zestaw krem przeciwzmarszczkowy 50+ 50ml + przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml

Cena: 45,07 zł 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 42,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml
szt

Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 50ml + balsam do ciała 50ml

Cena: 227,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 30ml + balsam do ciała 50ml
szt

Narciso Rodriguez All Of Me zestaw woda perfumowana spray 30ml + balsam do ciała 50ml

Cena: 160,07 zł 173,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 151,65 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VERSACE SET (Bright Crystal + Absolu DUO X 2) woda perfumowana spray 30 ml
szt

VERSACE SET (Bright Crystal + Absolu DUO X 2) woda perfumowana spray 30 ml

Cena: 267,71 zł 290,99 zł
( 1 ml = 8,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 253,16 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VERSACE SET (Diamond + Br.Crystal ) woda toaletowa spray damskie 30 ml
szt

VERSACE SET (Diamond + Br.Crystal ) woda toaletowa spray damskie 30 ml

Cena: 249,31 zł 270,99 zł
( 1 ml = 8,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 235,76 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE SET (Signature + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 260,35 zł 282,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 246,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 342,23 zł 371,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 323,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PACO RABANNE SET (Phantom + ) woda toaletowa spray męskie 100 ml
szt

PACO RABANNE SET (Phantom + ) woda toaletowa spray męskie 100 ml

Cena: 335,79 zł 364,99 zł
( 1 ml = 3,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 312,17 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
HUGO BOSS SET (Bottled + Shower GEL + DEO Stick ) woda perfumowana spray 100 ml
szt

HUGO BOSS SET (Bottled + Shower GEL + DEO Stick ) woda perfumowana spray 100 ml

Cena: 269,55 zł 292,99 zł
( 1 ml = 2,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 254,90 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LATTAFA DUO Ameer AL OUDH (M/W) + Perfumed Spray woda perfumowana spray 100 ml
szt

LATTAFA DUO Ameer AL OUDH (M/W) + Perfumed Spray woda perfumowana spray 100 ml

Cena: 43,23 zł 46,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,23 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Glov Kiss&Kiss zestaw do peelingu ust
szt

Glov Kiss&Kiss zestaw do peelingu ust

Cena: 52,43 zł 56,99 zł
( 1 szt = 26,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 45,23 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Glov Velvet Lips & Ever Clear Skin zestaw rękawica do peelingu ust + wielorazowe płatki kosmetyczne w kształcie serca
szt

Glov Velvet Lips & Ever Clear Skin zestaw rękawica do peelingu ust + wielorazowe płatki kosmetyczne w kształcie serca

Cena: 60,71 zł 65,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Yves Saint Laurent Black Opium zestaw EDP 50 ml + lotion
szt

Yves Saint Laurent Black Opium zestaw EDP 50 ml + lotion

Cena: 379,47 zł 399,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 349,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Bvlgari Man Terrae Essence zestaw woda perfumowa spray 100ml + woda perfumowana spray 15ml
szt

Bvlgari Man Terrae Essence zestaw woda perfumowa spray 100ml + woda perfumowana spray 15ml

Cena: 332,11 zł 360,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 308,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Benefit Ready To Roll Travel Set zestaw podkręcająco-liftingujący tusz do rzęs Black 2x8.5g
szt

Benefit Ready To Roll Travel Set zestaw podkręcająco-liftingujący tusz do rzęs Black 2x8.5g

Cena: 206,07 zł 223,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 194,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Rimmel Brow This Way Brow Sculpting Kit zestaw do konturowania brwi 003 Dark Brown 1.3g
szt

Rimmel Brow This Way Brow Sculpting Kit zestaw do konturowania brwi 003 Dark Brown 1.3g

Cena: 15,63 zł 16,99 zł
( 1 g = 12,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 13,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Elisium Zestaw Maxi FlexyGel
szt

Elisium Zestaw Maxi FlexyGel

Cena: 137,99 zł 149,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 130,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Elisium FlexyGel zestaw Maxi Quick Shape Typ 1
szt

Elisium FlexyGel zestaw Maxi Quick Shape Typ 1

Cena: 172,95 zł 187,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,71 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIOLIQ 65+ zestaw krem na dzień 50ml + krem na noc 50ml + krem do oczu ust szyi i dekoltu 30ml
szt

BIOLIQ 65+ zestaw krem na dzień 50ml + krem na noc 50ml + krem do oczu ust szyi i dekoltu 30ml

Cena: 84,63 zł 91,99 zł
( 1 ml = 1,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 80,03 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium