Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Pudry

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Rodzaj_dermokosmetyk
Rodzaj_podkład z spf
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_pomadka
Rodzaj_peeling
Rodzaj_balsam
Rodzaj_wosk
Rodzaj_tint
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_spray
Rodzaj_róż
Rodzaj_rozświetlacz
Rodzaj_primer
Rodzaj_pomada
Rodzaj_pędzel
Rodzaj_mydło
Rodzaj_krem
Rodzaj_kredka
Rodzaj_konturówka
Rodzaj_klej
Rodzaj_gąbka
Rodzaj_fluid
Rodzaj_henna
Rodzaj_eyeliner
Rodzaj_paletka
Rodzaj_cienie
Rodzaj_bronzer
Rodzaj_baza
Rodzaj_żel
Rodzaj_tusz
Rodzaj_pomadka
Rodzaj_puder
Rodzaj_podkład
Rodzaj_korektor
Rodzaj_błyszczyk
Część ciała_brwi
Część ciała_rzęsy
Część ciała_oczy
Część ciała_usta
Część ciała_twarz
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_sucha
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_normalna
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_do każdego typu
Działanie_koloryzujące
Działanie_redukcja przebarwień
Działanie_wzmacniające
Działanie_wodoodporne
Działanie_regenerujące
Działanie_pogrubiające
Działanie_podkecające
Działanie_pielegnujące
Działanie_nabłyszczające
Działanie_rozświetlające
Działanie_matujące
Działanie_łagodzące
Działanie_nawilżające
Działanie_kryjące
Działanie_wygładzające
Działanie_odżywcze
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
LA ROCHE-POSAY Toleriane Teint Puder Mineralny w Kamieniu SPF 25 nr 13 - 9,5g
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Teint Puder Mineralny w Kamieniu SPF 25 nr 13 - 9,5g

Cena: 127,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Nanorevit Glow Duo Effect puder rozświetlający i róż do policzków 100 4.5g
szt

PAESE Nanorevit Glow Duo Effect puder rozświetlający i róż do policzków 100 4.5g

Cena: 54,90 zł
( 1 g = 12,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Puff Cloud Soft Cover Blur Puder pod Oczy 4,5g
szt

PAESE Puff Cloud Soft Cover Blur Puder pod Oczy 4,5g

Cena: 37,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Puder matujący z olejem arganowym 04 8g
szt

PAESE Puder matujący z olejem arganowym 04 8g

Cena: 40,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 2C Naturalny 9g
szt

PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 2C Naturalny 9g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 4,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 4C Opalony 9g
szt

PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 4C Opalony 9g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 4,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 3C Złoty Beż 9g
szt

PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 3C Złoty Beż 9g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 4,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 1C Ciepły Beż 9g
szt

PAESE Iluminating Covering Powder puder rozświetlająco-kryjący 1C Ciepły Beż 9g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 4,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2C3 Fresco 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2C3 Fresco 11g

Cena: 159,15 zł 172,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2N1 Desert Beige 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2N1 Desert Beige 11g

Cena: 159,15 zł 172,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Toleriane Puder w kompakcie N11
szt

LA ROCHE-POSAY Toleriane Puder w kompakcie N11

Cena: 127,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Translucent Soft Glow 9g
szt

Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Translucent Soft Glow 9g

Cena: 162,83 zł 176,99 zł
( 1 g = 18,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 157,46 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE Puder sypki ryżowy light beige
szt

PAESE Puder sypki ryżowy light beige

Cena: 36,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Light Medium Matte 9g
szt

Estée Lauder Double Wear Sheer Flattery Loose Powder sypki puder do twarzy Light Medium Matte 9g

Cena: 165,59 zł 179,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 156,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 01N Light Beige 4,2g
szt

PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 01N Light Beige 4,2g

Cena: 59,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 02N Nude 4,2g
szt

PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 02N Nude 4,2g

Cena: 59,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 03 Sand Beige 4,2g
szt

PAESE Puff Cloud Ultralekki puder prasowany z efektem blur 03 Sand Beige 4,2g

Cena: 59,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium