Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Pudry

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Rodzaj_dermokosmetyk
Rodzaj_podkład z spf
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_pomadka
Rodzaj_peeling
Rodzaj_balsam
Rodzaj_wosk
Rodzaj_tint
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_spray
Rodzaj_róż
Rodzaj_rozświetlacz
Rodzaj_primer
Rodzaj_pomada
Rodzaj_pędzel
Rodzaj_mydło
Rodzaj_krem
Rodzaj_kredka
Rodzaj_konturówka
Rodzaj_klej
Rodzaj_gąbka
Rodzaj_fluid
Rodzaj_henna
Rodzaj_eyeliner
Rodzaj_paletka
Rodzaj_cienie
Rodzaj_bronzer
Rodzaj_baza
Rodzaj_żel
Rodzaj_tusz
Rodzaj_pomadka
Rodzaj_puder
Rodzaj_podkład
Rodzaj_korektor
Rodzaj_błyszczyk
Część ciała_brwi
Część ciała_rzęsy
Część ciała_oczy
Część ciała_usta
Część ciała_twarz
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_sucha
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_normalna
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_do każdego typu
Działanie_koloryzujące
Działanie_redukcja przebarwień
Działanie_wzmacniające
Działanie_wodoodporne
Działanie_regenerujące
Działanie_pogrubiające
Działanie_podkecające
Działanie_pielegnujące
Działanie_nabłyszczające
Działanie_rozświetlające
Działanie_matujące
Działanie_łagodzące
Działanie_nawilżające
Działanie_kryjące
Działanie_wygładzające
Działanie_odżywcze
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
Eveline Cosmetics Flower Garden prasowany puder rozświetlający 8g
szt

Eveline Cosmetics Flower Garden prasowany puder rozświetlający 8g

Cena: 22,61 zł 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Bourjois Loose Powder puder sypki 01 Peach 32g
szt

Bourjois Loose Powder puder sypki 01 Peach 32g

Cena: 33,29 zł 36,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Maybelline Fit Me Matte Poreless Pressed Powder puder matujący do twarzy w kompakcie 105 Natural Ivory 9g
szt

Maybelline Fit Me Matte Poreless Pressed Powder puder matujący do twarzy w kompakcie 105 Natural Ivory 9g

Cena: 23,39 zł 25,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Rimmel Kind & Free wegański puder prasowany 001 Translucent 10g
szt

Rimmel Kind & Free wegański puder prasowany 001 Translucent 10g

Cena: 17,09 zł 18,99 zł
( 1 g = 1,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 16,14 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Bourjois Healthy Mix Clean wegański puder matujący 01 Ivory 11g
szt

Bourjois Healthy Mix Clean wegański puder matujący 01 Ivory 11g

Cena: 28,79 zł 31,99 zł
( 1 g = 2,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ESTEE LAUDER Double WEAR Sheer Flattery Loose Powder Medium Matte puder do twarzy 9 g
szt

ESTEE LAUDER Double WEAR Sheer Flattery Loose Powder Medium Matte puder do twarzy 9 g

Cena: 171,11 zł 185,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 154,85 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superpowder Double Face Powder wyjątkowo trwały puder prasowany 04 Matte Honey 10g
szt

Clinique Superpowder Double Face Powder wyjątkowo trwały puder prasowany 04 Matte Honey 10g

Cena: 115,43 zł 135,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique True Bronze Pressed Powder puder brązujący w kompakcie 02 Sunkissed 9.6g
szt

Clinique True Bronze Pressed Powder puder brązujący w kompakcie 02 Sunkissed 9.6g

Cena: 116,09 zł 128,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dermacol Invisible Fixing Powder utrwalający puder transparentny White 13g
szt

Dermacol Invisible Fixing Powder utrwalający puder transparentny White 13g

Cena: 47,99 zł
( 1 g = 3,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Dermacol Acnecover Mattifying Powder puder matujący w kompakcie 02 Shell 11g
szt

Dermacol Acnecover Mattifying Powder puder matujący w kompakcie 02 Shell 11g

Cena: 28,99 zł
( 1 g = 2,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Variete transparentny puder sypki z lawendą i skwalanem 5g
szt

Eveline Cosmetics Variete transparentny puder sypki z lawendą i skwalanem 5g

Cena: 26,09 zł 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Essence Brighten Up! Banana Powder bananowy puder w kamieniu 20 Bababanana 9g
szt

Essence Brighten Up! Banana Powder bananowy puder w kamieniu 20 Bababanana 9g

Cena: 14,99 zł
( 1 g = 1,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Loose Powder puder do twarzy 00 Translucent 12g
szt

Dr. Hauschka Loose Powder puder do twarzy 00 Translucent 12g

Cena: 104,39 zł 115,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 115,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Colour Correcting Powder puder korygujący 01 Activating 8g
szt

Dr. Hauschka Colour Correcting Powder puder korygujący 01 Activating 8g

Cena: 110,69 zł 122,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 104,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Colour Correcting Powder puder korygujący 02 Calming 8g
szt

Dr. Hauschka Colour Correcting Powder puder korygujący 02 Calming 8g

Cena: 110,69 zł 122,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 104,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE Powder Mist rozświetlający puder sypki 01 Light Beige 5g
szt

PAESE Powder Mist rozświetlający puder sypki 01 Light Beige 5g

Cena: 44,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Powder Mist rozświetlający puder sypki 02 Natural Beige 5g
szt

PAESE Powder Mist rozświetlający puder sypki 02 Natural Beige 5g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 8,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Clinique Stay Matte Sheer Pressed Powder Oil-Free beztłuszczowy puder w kompakcie 04 Stay Honey 7.6g
szt

Clinique Stay Matte Sheer Pressed Powder Oil-Free beztłuszczowy puder w kompakcie 04 Stay Honey 7.6g

Cena: 137,07 zł 148,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,05 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Sisley Phyto-Poudre Compacte puder do twarzy w kompakcie Rosy 12g
szt

Sisley Phyto-Poudre Compacte puder do twarzy w kompakcie Rosy 12g

Cena: 325,67 zł 353,99 zł
( 1 g = 27,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 307,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Celebrities Beauty Powder luksusowy puder w kamieniu 21 Ivory 9g
szt

Eveline Cosmetics Celebrities Beauty Powder luksusowy puder w kamieniu 21 Ivory 9g

Cena: 29,57 zł 33,99 zł
( 1 g = 3,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,57 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Artdeco High Definition Compact Powder puder w kompakcie wkład 08 Natural Peach 10g
szt

Artdeco High Definition Compact Powder puder w kompakcie wkład 08 Natural Peach 10g

Cena: 37,40 zł 42,99 zł
( 1 g = 3,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Better Than Perfect wygładzająco-korygujący puder pod oczy 4g
szt

Eveline Cosmetics Better Than Perfect wygładzająco-korygujący puder pod oczy 4g

Cena: 22,61 zł 25,99 zł
( 1 g = 5,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Wonder Match matowy puder prasowany z filtrem ochronnym SPF30 01 Light Beige 8g
szt

Eveline Cosmetics Wonder Match matowy puder prasowany z filtrem ochronnym SPF30 01 Light Beige 8g

Cena: 27,83 zł 31,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,57 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Wonder Match matowy puder prasowany z filtrem ochronnym SPF30 02 Medium Beige 8g
szt

Eveline Cosmetics Wonder Match matowy puder prasowany z filtrem ochronnym SPF30 02 Medium Beige 8g

Cena: 27,83 zł 31,99 zł
( 1 g = 3,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE My Skin Icon sypki puder matujący 8g
szt

PAESE My Skin Icon sypki puder matujący 8g

Cena: 44,90 zł
( 1 g = 5,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BOBBI BROWN Highlighting Powder PINK GLOW puder do twarzy 8 g
szt

BOBBI BROWN Highlighting Powder PINK GLOW puder do twarzy 8 g

Cena: 267,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Essence All About Matt Fixing Compact Powder puder matujący w kompakcie 8g
szt

Essence All About Matt Fixing Compact Powder puder matujący w kompakcie 8g

Cena: 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 02 Medium 21g
szt

Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 02 Medium 21g

Cena: 149,49 zł 167,99 zł
( 1 g = 7,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 146,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 1W2 Sand 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 1W2 Sand 11g

Cena: 172,95 zł 187,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 3N1 Ivory Beige 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 3N1 Ivory Beige 11g

Cena: 167,43 zł 181,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 167,43 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2C2 Pale Almond 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 2C2 Pale Almond 11g

Cena: 167,43 zł 181,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 3W1 Tawny 11g
szt

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Matte Powder Foundation matujący puder w kompakcie 3W1 Tawny 11g

Cena: 172,95 zł 187,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE Olive Powder puder oliwkowy 6g
szt

PAESE Olive Powder puder oliwkowy 6g

Cena: 34,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Raspberry Powder puder malinowy 6g
szt

PAESE Raspberry Powder puder malinowy 6g

Cena: 34,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Puff Cloud prasowany puder do twarzy 9.5g
szt

PAESE Puff Cloud prasowany puder do twarzy 9.5g

Cena: 46,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Loose Powder korygująco-matujący sypki puder do twarzy 6g
szt

Eveline Cosmetics Matt My Day Banana Loose Powder korygująco-matujący sypki puder do twarzy 6g

Cena: 19,13 zł 21,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19,13 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
GUERLAIN Meteorites Pearl Powder Pearly White N 01 puder do twarzy
szt

GUERLAIN Meteorites Pearl Powder Pearly White N 01 puder do twarzy

Cena: 187,19 zł 207,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 171,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Guerlain Meteorites puder w kulkach 03 Warm 20g
szt

Guerlain Meteorites puder w kulkach 03 Warm 20g

Cena: 177,29 zł 196,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 175,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
GUERLAIN Meteorites Pearl Powder Ambre N 04 puder do twarzy
szt

GUERLAIN Meteorites Pearl Powder Ambre N 04 puder do twarzy

Cena: 187,19 zł 207,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 169,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Guerlain Parure Gold Skin Diamond Micro-Powder sypki puder utrwalający 02 35g
szt

Guerlain Parure Gold Skin Diamond Micro-Powder sypki puder utrwalający 02 35g

Cena: 226,79 zł 251,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 224,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
GUERLAIN Parure Gold Skin Diamant Micro-Powder N04 puder do twarzy 35 g
szt

GUERLAIN Parure Gold Skin Diamant Micro-Powder N04 puder do twarzy 35 g

Cena: 214,19 zł 237,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 218,95 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Guerlain Terracotta Luminizer puder rozświetlający 00 Cool Ivory 7g
szt

Guerlain Terracotta Luminizer puder rozświetlający 00 Cool Ivory 7g

Cena: 150,29 zł 166,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 153,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Guerlain Terracotta Luminizer puder rozświetlający 01 Warm Gold 7g
szt

Guerlain Terracotta Luminizer puder rozświetlający 01 Warm Gold 7g

Cena: 150,29 zł 166,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 152,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Eau Thermale Couvrance Transparentny puder mozaikowy - 10g
szt

AVÈNE Eau Thermale Couvrance Transparentny puder mozaikowy - 10g

Cena: 105,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PAESE Long Cover puder sypki utrwalający 6g
szt

PAESE Long Cover puder sypki utrwalający 6g

Cena: 34,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SENSUM MARE ALGOTONE Translucent loose powder  Transparentny puder sypki SATIN  10 g
szt

SENSUM MARE ALGOTONE Translucent loose powder Transparentny puder sypki SATIN 10 g

Cena: 129,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SENSUM MARE ALGOTONE Translucent loose powder  Transparentny puder sypki MATTE  10 g
szt

SENSUM MARE ALGOTONE Translucent loose powder Transparentny puder sypki MATTE 10 g

Cena: 129,59 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Gosh Bake'n Set Powder puder sypki utrwalający 002 Soft Yellow 15g
szt

Gosh Bake'n Set Powder puder sypki utrwalający 002 Soft Yellow 15g

Cena: 44,36 zł 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Claresa Feel The Pow(d)er! sypki puder pod oczy 02 Beige 6g
szt

Claresa Feel The Pow(d)er! sypki puder pod oczy 02 Beige 6g

Cena: 20,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Gosh I'm Sparkling puder rozświetlający 001 Diamond Dust 5g
szt

Gosh I'm Sparkling puder rozświetlający 001 Diamond Dust 5g

Cena: 38,27 zł 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 38,71 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium