Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Profesjonalne

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Ceramidowe serum odbudowująco-regenerujące 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Ceramidowe serum odbudowująco-regenerujące 30 ml

Cena: 86,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sebio Derm Specjalistyczny krem normalizująco-nawilżający z bakuchiolem 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sebio Derm Specjalistyczny krem normalizująco-nawilżający z bakuchiolem 50 ml

Cena: 94,49 zł
( 1 ml = 1,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sebio Derm Łagodny żel do mycia twarzy z kompleksem antybakteryjnym 200 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sebio Derm Łagodny żel do mycia twarzy z kompleksem antybakteryjnym 200 g

Cena: 62,49 zł
( 1 g = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Repair-Me.Wash Shampoo regenerujący szampon do włosów 1000ml
szt

Kevin Murphy Repair-Me.Wash Shampoo regenerujący szampon do włosów 1000ml

Cena: 296,09 zł 328,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 299,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hyalu Minerals Wygładzające serum 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hyalu Minerals Wygładzające serum 30 ml

Cena: 90,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Aging Face Cream Krem do twarzy z roślinnymi komórkami macierzystymi 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Aging Face Cream Krem do twarzy z roślinnymi komórkami macierzystymi 100 ml

Cena: 95,49 zł
( 1 ml = 0,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Serum Ultranawilżające serum do twarzy 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Serum Ultranawilżające serum do twarzy 30 ml

Cena: 51,49 zł
( 1 ml = 1,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial Gel Make-Up Antybakteryjny żel do demakijażu twarzy 500 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial Gel Make-Up Antybakteryjny żel do demakijażu twarzy 500 g

Cena: 56,49 zł
( 1 g = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barierowy eliksir hydro-odżywczy z kompleksem NMF 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barierowy eliksir hydro-odżywczy z kompleksem NMF 50 ml

Cena: 92,49 zł
( 1 ml = 1,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Cellulite Antycellulitowy Balsam Ultra Ujędrniający do ciała - 500ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Cellulite Antycellulitowy Balsam Ultra Ujędrniający do ciała - 500ml

Cena: 73,49 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Face Serum With Hyaluronic Acid Serum do twarzy z kwasem hialuronowym 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Face Serum With Hyaluronic Acid Serum do twarzy z kwasem hialuronowym 30 ml

Cena: 49,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial & Normalizing Face Tonic Antybakteryjny tonik normalizujący do twarzy 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial & Normalizing Face Tonic Antybakteryjny tonik normalizujący do twarzy 500 ml

Cena: 56,49 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Acne 40% kwas salicylowy + kwas azelainowy + kwas migdałowy + kwas mlekowy pH 2 20+ 30g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Acne 40% kwas salicylowy + kwas azelainowy + kwas migdałowy + kwas mlekowy pH 2 20+ 30g

Cena: 79,49 zł
( 1 g = 2,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Supremelab Energy Boost Rozjaśniająca maseczka z witaminą C 70 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Supremelab Energy Boost Rozjaśniająca maseczka z witaminą C 70 ml

Cena: 60,49 zł
( 1 ml = 0,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Wrinkle Face Cream Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy z kwasem hialuronowym SPF15 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Anti-Wrinkle Face Cream Krem przeciwzmarszczkowy do twarzy z kwasem hialuronowym SPF15 100 ml

Cena: 88,49 zł
( 1 ml = 0,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost Rozjaśniające serum z ultrastabilną witaminą C 15 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost Rozjaśniające serum z ultrastabilną witaminą C 15 ml

Cena: 70,49 zł
( 1 ml = 4,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Face Cream Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Face Cream Ultranawilżający krem do twarzy na bazie ciekłokrystalicznej 100 ml

Cena: 88,49 zł
( 1 ml = 0,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywne serum przeciwzmarszczkowe z kompleksem peptydów 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywne serum przeciwzmarszczkowe z kompleksem peptydów 30 ml

Cena: 82,49 zł
( 1 ml = 2,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Satin Face Tonic In Gel satynowy tonik do twarzy w żelu - 500ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Satin Face Tonic In Gel satynowy tonik do twarzy w żelu - 500ml

Cena: 60,49 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Satin Make-Up Remover satynowe mleczko do demakijażu - 500ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Satin Make-Up Remover satynowe mleczko do demakijażu - 500ml

Cena: 59,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Serum do twarzy z roślinnymi komórkami macierzystymi 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Serum do twarzy z roślinnymi komórkami macierzystymi 30 ml

Cena: 49,49 zł
( 1 ml = 1,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barrier Renew Tonik łagodząco-nawilżający z aloesem i kurkumą 200 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barrier Renew Tonik łagodząco-nawilżający z aloesem i kurkumą 200 ml

Cena: 71,49 zł
( 1 ml = 0,36 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost Energetyzująco-nawilżający krem z ultrastabilną witaminą C 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost Energetyzująco-nawilżający krem z ultrastabilną witaminą C 50 ml

Cena: 81,49 zł
( 1 ml = 1,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy z kompleksem peptydów 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy z kompleksem peptydów 50 ml

Cena: 94,49 zł
( 1 ml = 1,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost 5 % Olejowe Tetra-Vit C Serum 15 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Energy Boost 5 % Olejowe Tetra-Vit C Serum 15 ml

Cena: 71,49 zł
( 1 ml = 4,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Active Concentrate Aktywny koncentrat z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym 10x3ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Active Concentrate Aktywny koncentrat z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym 10x3ml

Cena: 116,49 zł
( 1 ml = 11,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Diamond Lifting Diamentowy krem liftingujący do twarzy SPF15 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Diamond Lifting Diamentowy krem liftingujący do twarzy SPF15 100 ml

Cena: 96,49 zł
( 1 ml = 0,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Active Concentrate Aktywny koncentrat z roślinnymi komórkami macierzystymi 10x3ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Active Concentrate Aktywny koncentrat z roślinnymi komórkami macierzystymi 10x3ml

Cena: 123,49 zł
( 1 ml = 41,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywny rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Pro Age Expert Ekskluzywny rewitalizujący krem pod oczy 15 ml

Cena: 71,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Capillary Repair Serum na naczynka z rutyną i witaminą C - 30ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Capillary Repair Serum na naczynka z rutyną i witaminą C - 30ml

Cena: 50,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Enzymatic Face Scrub Enzymatyczny peeling do twarzy 150 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Enzymatic Face Scrub Enzymatyczny peeling do twarzy 150 g

Cena: 61,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Firming Face Serum ujędrniające serum do twarzy z koloidalnym złotem 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Firming Face Serum ujędrniające serum do twarzy z koloidalnym złotem 50 ml

Cena: 53,49 zł
( 1 ml = 1,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Shine Effect Regenerating Body Balm Regenerujący Balsam do ciała z efektem rozświetlenia 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Shine Effect Regenerating Body Balm Regenerujący Balsam do ciała z efektem rozświetlenia 500 ml

Cena: 72,49 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Regenerating Body Balm Regenerujący balsam do ciała z koktajlem witamin 490 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Regenerating Body Balm Regenerujący balsam do ciała z koktajlem witamin 490 ml

Cena: 57,49 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Soothing Micellar Liquid Kojąco-łagodzący płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania twarzy 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Soothing Micellar Liquid Kojąco-łagodzący płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania twarzy 500 ml

Cena: 48,49 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Satin Rose Water Satynowa woda różana 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Satin Rose Water Satynowa woda różana 500 ml

Cena: 48,49 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barrier Renew Odżywczy krem pod oczy z ceramidami 15 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Barrier Renew Odżywczy krem pod oczy z ceramidami 15 ml

Cena: 75,49 zł
( 1 ml = 5,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Exfoliation Face Program Neutralizator do kwasów 200 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Exfoliation Face Program Neutralizator do kwasów 200 g

Cena: 32,49 zł
( 1 g = 0,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo szampon delikatnie oczyszczający do włosów i wrażliwej skóry głowy 250ml
szt

Wella Professionals SP Balance Scalp Shampoo szampon delikatnie oczyszczający do włosów i wrażliwej skóry głowy 250ml

Cena: 26,99 zł 29,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Matrix Total Results Brass Off szampon do włosów neutralizujący odcień 300ml
szt

Matrix Total Results Brass Off szampon do włosów neutralizujący odcień 300ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Microbiome Pro Care Delikatny peeling enzymatyczny w piance 160 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Microbiome Pro Care Delikatny peeling enzymatyczny w piance 160 ml

Cena: 61,49 zł
( 1 ml = 0,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Microbiome Pro Care Równoważąco-nawilżający krem do twarzy 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Microbiome Pro Care Równoważąco-nawilżający krem do twarzy 100 ml

Cena: 105,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sun Protect Satynowy krem ochronny do twarzy SPF 50, 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sun Protect Satynowy krem ochronny do twarzy SPF 50, 50 ml

Cena: 92,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX Zestaw No. 4 Szampon Odbudowujący 250ml + No.5 Odżwyka Odudowująca - 250 ml
zestaw

OLAPLEX Zestaw No. 4 Szampon Odbudowujący 250ml + No.5 Odżwyka Odudowująca - 250 ml

Cena: 153,99 zł
( 1 ml = 0,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4D Clean Volume Detox Suchy Szampon Oczyszczający i Nadający Objętości - 250ml
szt

OLAPLEX No. 4D Clean Volume Detox Suchy Szampon Oczyszczający i Nadający Objętości - 250ml

Cena: 71,49 zł 129,00 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 72,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 5 Bond Maintenance Conditioner Odżywka Odbudowująca Włosy - 250 ml
szt

OLAPLEX No. 5 Bond Maintenance Conditioner Odżywka Odbudowująca Włosy - 250 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium