Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Profesjonalne

Wella Professionals Performance Ultra Hold Hairspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów 500ml
szt

Wella Professionals Performance Ultra Hold Hairspray bardzo mocno utrwalający lakier do włosów 500ml

Cena: 28,79 zł 31,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 27,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL X-Foliate Basic Kwas Mlekowy 50% 5 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL X-Foliate Basic Kwas Mlekowy 50% 5 ml

Cena: 30,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL X-Foliate Basic Kwas Migdałowy 45% 5 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL X-Foliate Basic Kwas Migdałowy 45% 5 ml

Cena: 33,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Lipidowy balsam silnie regenerujący do ciała 500ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Lipidowy balsam silnie regenerujący do ciała 500ml

Cena: 75,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Rozświetlający eliksir do twarzy z efektem tafli wody 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Rozświetlający eliksir do twarzy z efektem tafli wody 30 ml

Cena: 100,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Barierowa maska kremowa do ciała dłoni i stóp 600 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Barierowa maska kremowa do ciała dłoni i stóp 600 g

Cena: 94,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost 2w1 Ujędrniająco-odżywczy koncentrat do ciała 450 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost 2w1 Ujędrniająco-odżywczy koncentrat do ciała 450 ml

Cena: 78,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Ultra-odżywcze masło do masażu ciała dłoni i stóp 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Mango Boost Ultra-odżywcze masło do masażu ciała dłoni i stóp 500 ml

Cena: 88,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 9 Bond Protector Nourishing Odżywcze Ochronne serum - 90 ml
szt

OLAPLEX No. 9 Bond Protector Nourishing Odżywcze Ochronne serum - 90 ml

Cena: 76,99 zł 129,00 zł
( 1 ml = 0,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Delikatny żel micelarny do demakijażu i mycia 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Delikatny żel micelarny do demakijażu i mycia 500 ml

Cena: 72,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Lipidowy krem rewitalizujący do twarzy i pod oczy 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Lipidowy krem rewitalizujący do twarzy i pod oczy 50 ml

Cena: 109,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Napinający krem pod oczy 15 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Napinający krem pod oczy 15 ml

Cena: 79,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Ceramidowy tonik regenerujący 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Ceramidowy tonik regenerujący 500 ml

Cena: 63,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Wygładzający Krem do twarzy z peptydem rozjaśniającym 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lift & Glow Wygładzający Krem do twarzy z peptydem rozjaśniającym 100 ml

Cena: 121,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Regenerująco-odbudowująca maska do twarzy 2w1 150 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Regenerująco-odbudowująca maska do twarzy 2w1 150 ml

Cena: 81,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Łagodny peeling drobnoziarnisty 150 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Lipid Care Łagodny peeling drobnoziarnisty 150 ml

Cena: 71,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Rozświetlający koncentrat do dłoni i ciała Glow 300 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Rozświetlający koncentrat do dłoni i ciała Glow 300 ml

Cena: 56,49 zł
( 1 ml = 0,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Wygładzający koncentrat do dłoni i ciała Dream 300 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Wygładzający koncentrat do dłoni i ciała Dream 300 ml

Cena: 54,49 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Regenerujący koncentrat do dłoni i ciała Paradise 300 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Regenerujący koncentrat do dłoni i ciała Paradise 300 ml

Cena: 56,49 zł
( 1 ml = 0,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Nawilżający koncentrat do dłoni i ciała Balance 300 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Sensory Skin Nawilżający koncentrat do dłoni i ciała Balance 300 ml

Cena: 54,49 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Peeling żelowy z kwasami do twarzy i ciała 150 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Peeling żelowy z kwasami do twarzy i ciała 150 ml

Cena: 103,49 zł
( 1 ml = 0,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hydra Glow Bezolejowy hydro-krem nawadniający z efektem glow 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hydra Glow Bezolejowy hydro-krem nawadniający z efektem glow 50 ml

Cena: 94,49 zł
( 1 ml = 1,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Lekki krem korygujący niedoskonałości do twarzy 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free ProExpert Lekki krem korygujący niedoskonałości do twarzy 50 ml

Cena: 103,49 zł
( 1 ml = 2,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hydra Glow Eliksir kojąco-nawilżający 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Hydra Glow Eliksir kojąco-nawilżający 30 ml

Cena: 94,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free Serum normalizująco-wygładzające 30 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Acne Free Serum normalizująco-wygładzające 30 ml

Cena: 81,49 zł
( 1 ml = 2,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4P Blonde Enhancer Szampon Neutralizujący Do Włosów Blond - 250 ml
szt

OLAPLEX No. 4P Blonde Enhancer Szampon Neutralizujący Do Włosów Blond - 250 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold mocny lakier do włosów 500ml
szt

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold mocny lakier do włosów 500ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4C Bond Maintenance Clarifying Szampon Oczyszczający - 250 ml
szt

OLAPLEX No. 4C Bond Maintenance Clarifying Szampon Oczyszczający - 250 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 7 Bonding Oil Olejek Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 30 ml
szt

OLAPLEX No. 7 Bonding Oil Olejek Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 30 ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 2,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml
szt

OLAPLEX No. 6 Bond Smoother Krem Odbudowujący i Wygładzający Włosy - 100 ml

Cena: 75,49 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 5P Odżywka Tonująca Do Włosów Blond i Siwych - 250ml
szt

OLAPLEX No. 5P Odżywka Tonująca Do Włosów Blond i Siwych - 250ml

Cena: 74,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX Volumizing Blow Dry Mist Mgiełka Do Stylizacji Budująca Objętość - 150ml
szt

OLAPLEX Volumizing Blow Dry Mist Mgiełka Do Stylizacji Budująca Objętość - 150ml

Cena: 79,99 zł 139,00 zł
( 1 ml = 0,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance Shampoo Szampon Odbudowujący Włosy - 250 ml
szt

OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance Shampoo Szampon Odbudowujący Włosy - 250 ml

Cena: 75,49 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 125,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals Eimi Mistify Me Light lekki szybkoschnący lakier do włosów 500ml
szt

Wella Professionals Eimi Mistify Me Light lekki szybkoschnący lakier do włosów 500ml

Cena: 48,59 zł 53,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 51,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 400ml
szt

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 400ml

Cena: 70,19 zł 77,99 zł
( 1 ml = 0,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 67,85 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals Eimi Grip Cream elastyczny krem do stylizacji włosów o silnym utrwaleniu 75ml
szt

Wella Professionals Eimi Grip Cream elastyczny krem do stylizacji włosów o silnym utrwaleniu 75ml

Cena: 30,59 zł 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 31,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Wella Professionals SP Volumize Shampoo szampon nadający włosom objętość 250ml
szt

Wella Professionals SP Volumize Shampoo szampon nadający włosom objętość 250ml

Cena: 27,89 zł 30,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,96 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Re-Advanced Aktywny krem na noc z retinalem 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Re-Advanced Aktywny krem na noc z retinalem 50 ml

Cena: 119,49 zł
( 1 ml = 2,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Krem pod oczy odżywczo-przeciwzmarszczkowy z Retinalem 15 ml [Data ważności: 30.10.2026]
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Krem pod oczy odżywczo-przeciwzmarszczkowy z Retinalem 15 ml [Data ważności: 30.10.2026]

Cena: 28,49 zł 83,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 29,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Peptide Firming Serum peptydowe ujędrniające serum na okolice oczu - 30ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Peptide Firming Serum peptydowe ujędrniające serum na okolice oczu - 30ml

Cena: 53,49 zł
( 1 ml = 1,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Face Toner Ultranawilżający tonik do twarzy 500 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Ultra Hydrating Face Toner Ultranawilżający tonik do twarzy 500 ml

Cena: 59,49 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Odżywczy krem na dzień SPF 30, 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Odżywczy krem na dzień SPF 30, 50 ml

Cena: 92,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Matrix Food For Soft intensywnie nawilżający szampon do włosów 300ml
szt

Matrix Food For Soft intensywnie nawilżający szampon do włosów 300ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 43,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Full utrwalający lakier do włosów 500ml
szt

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Full utrwalający lakier do włosów 500ml

Cena: 45,89 zł 50,99 zł
( 1 ml = 0,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment intensywna kuracja wzmacniająca włosy 155ml
szt

OLAPLEX No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment intensywna kuracja wzmacniająca włosy 155ml

Cena: 76,99 zł 125,00 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 6 - 7 Zestaw Ochrona i Stylizacja Włosów
zestaw

OLAPLEX No. 6 - 7 Zestaw Ochrona i Stylizacja Włosów

Cena: 155,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
OLAPLEX No. 4 - 5 - 9 Zestaw Zapobiegający Zniszczeniom Do Wszystkich Rodzajów Włosów
zestaw

OLAPLEX No. 4 - 5 - 9 Zestaw Zapobiegający Zniszczeniom Do Wszystkich Rodzajów Włosów

Cena: 235,99 zł
( 1 szt = 78,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Intensywnie odżywczy krem na noc z ceramidami 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Intensywnie odżywczy krem na noc z ceramidami 50 ml

Cena: 80,49 zł
( 1 ml = 1,61 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial Face Mask Antybakteryjna maseczka do twarzy z glinką zieloną 150 g
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Antibacterial Face Mask Antybakteryjna maseczka do twarzy z glinką zieloną 150 g

Cena: 66,49 zł
( 1 g = 0,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium