Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

APIS.

Filtruj / Sortuj
APIS Ceramide Repair olejkowa emulsja do masażu twarzy z ceramidami 150ml
szt

APIS Ceramide Repair olejkowa emulsja do masażu twarzy z ceramidami 150ml

Cena: 16,99 zł 19,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair kojąco-nawilżający tonik z ceramidami i wąkrotką azjatycką 300ml
szt

APIS Ceramide Repair kojąco-nawilżający tonik z ceramidami i wąkrotką azjatycką 300ml

Cena: 31,44 zł 36,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Sunny Rio wygładzający peeling do ciała dłoni i stóp 700g
szt

APIS Sunny Rio wygładzający peeling do ciała dłoni i stóp 700g

Cena: 42,62 zł 48,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,01 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS My Pure Skin normalizujący tonik do twarzy 150ml
szt

APIS My Pure Skin normalizujący tonik do twarzy 150ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 23,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS My Pure Skin hydrożelowy peeling z kwasem szikimowym 100ml
szt

APIS My Pure Skin hydrożelowy peeling z kwasem szikimowym 100ml

Cena: 35,66 zł 40,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 36,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair regenerujący krem z ceramidami i kwasami omega 100ml
szt

APIS Ceramide Repair regenerujący krem z ceramidami i kwasami omega 100ml

Cena: 39,94 zł 46,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair łagodna emulsja do mycia twarzy z ceramidami i beta glukanem 500ml
szt

APIS Ceramide Repair łagodna emulsja do mycia twarzy z ceramidami i beta glukanem 500ml

Cena: 42,49 zł 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 49,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair kojąca maska algowa z ceramidami i beta glukanem 200g
szt

APIS Ceramide Repair kojąca maska algowa z ceramidami i beta glukanem 200g

Cena: 55,24 zł 64,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 64,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Ceramide Repair odbudowująca maska z ceramidami i beta glukanem 200ml
szt

APIS Ceramide Repair odbudowująca maska z ceramidami i beta glukanem 200ml

Cena: 39,09 zł 45,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 45,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Exosomes Pro biostymulujące ampułki z roślinnymi egzosomami 10x3ml
szt

APIS Exosomes Pro biostymulujące ampułki z roślinnymi egzosomami 10x3ml

Cena: 64,59 zł 75,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Black Dream pielęgnacyjny krem do rąk 300ml
szt

APIS Black Dream pielęgnacyjny krem do rąk 300ml

Cena: 32,18 zł 36,99 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 30,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Rosacea-Stop intensywnie wzmacniające i łagodzące ampułki dla cery z trądzikiem różowatym i wrażliwej 10x3ml
szt

APIS Rosacea-Stop intensywnie wzmacniające i łagodzące ampułki dla cery z trądzikiem różowatym i wrażliwej 10x3ml

Cena: 60,02 zł 68,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Regenerating Cream Mask regenerująca kremo-maska do masażu twarzy 200ml
szt

APIS Regenerating Cream Mask regenerująca kremo-maska do masażu twarzy 200ml

Cena: 33,05 zł 37,99 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 34,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska z SNAP-8™ peptide 200ml
szt

APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska z SNAP-8™ peptide 200ml

Cena: 56,09 zł 65,99 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 59,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Acne-Stop maska oczyszczająca z czarnym błotem z Morza Martwego i zieloną herbatą 200ml
szt

APIS Acne-Stop maska oczyszczająca z czarnym błotem z Morza Martwego i zieloną herbatą 200ml

Cena: 58,28 zł 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Hydro Evolution ekstremalnie nawilżająca maska algowa z gruszką i rabarbarem AQUAXTREM™ 20g
szt

APIS Hydro Evolution ekstremalnie nawilżająca maska algowa z gruszką i rabarbarem AQUAXTREM™ 20g

Cena: 9,56 zł 10,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 7,82 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska algowa z SNAP-8™ peptide 200g
szt

APIS Lifting Peptide liftingująco-napinająca maska algowa z SNAP-8™ peptide 200g

Cena: 57,79 zł 67,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 61,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Rosacea-Stop łagodzący hydrolat z róży damasceńskiej 300ml
szt

APIS Rosacea-Stop łagodzący hydrolat z róży damasceńskiej 300ml

Cena: 50,45 zł 57,99 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 48,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Rosacea-Stop serum redukujące zaczerwienienia dla cery z trądzikiem różowatym i wrażliwej 100ml
szt

APIS Rosacea-Stop serum redukujące zaczerwienienia dla cery z trądzikiem różowatym i wrażliwej 100ml

Cena: 39,94 zł 46,99 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 42,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Lifting Peptide liftingująco-napinające serum pod oczy z SNAP-8™ peptide 30ml
szt

APIS Lifting Peptide liftingująco-napinające serum pod oczy z SNAP-8™ peptide 30ml

Cena: 46,10 zł 52,99 zł
( 1 ml = 1,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 47,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Oxy O2 Terapis dotleniający peeling z efektem mikrodermabrazji 200ml
szt

APIS Oxy O2 Terapis dotleniający peeling z efektem mikrodermabrazji 200ml

Cena: 52,19 zł 59,99 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Home Terapis mgiełka dotleniająca z kwasem hialuronowym 2w1 150ml
szt

APIS Home Terapis mgiełka dotleniająca z kwasem hialuronowym 2w1 150ml

Cena: 26,96 zł 30,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 25,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Exfoliation Acid mix kwasów do eksfoliacji Laktobionowy + Pirogronowy + Mlekowy + Azelainowy 40% 50ml
szt

APIS Exfoliation Acid mix kwasów do eksfoliacji Laktobionowy + Pirogronowy + Mlekowy + Azelainowy 40% 50ml

Cena: 53,93 zł 61,99 zł
( 1 ml = 1,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 51,32 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Serum pod oczy liftingujące i redukujące cienie z kompleksem Eye'fective™ 30ml
szt

APIS Serum pod oczy liftingujące i redukujące cienie z kompleksem Eye'fective™ 30ml

Cena: 50,14 zł 58,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 53,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Express Lifting maska algowa intensywnie napinająca z kompleksem TENS’UP™ 20g
szt

APIS Express Lifting maska algowa intensywnie napinająca z kompleksem TENS’UP™ 20g

Cena: 9,56 zł 10,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 10,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
APIS Beard Care olejek do pielęgnacji brody 30ml
szt

APIS Beard Care olejek do pielęgnacji brody 30ml

Cena: 25,22 zł 28,99 zł
( 1 ml = 0,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 26,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium