Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

PIELĘGNACJA

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Marka
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Typ produktu_wyrób medyczny
Typ produktu_wegańskie
Typ produktu_naturalne
Typ produktu_dermokosmetyk
Część ciała_paznokcie
Część ciała_usta
Część ciała_skóra głowy
Część ciała_nogi
Część ciała_oczy
Część ciała_dłonie
Część ciała_biust
Część ciała_szyja i dekold
Część ciała_jama ustna
Część ciała_higiena intymna
Część ciała_stopy
Część ciała_ciało
Część ciała_twarz
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_płyn micelarny
Rodzaj_krem koloryzujący
Rodzaj_zestaw
Rodzaj_sól do kąpieli
Rodzaj_płyn do kąpieli
Rodzaj_oliwka
Rodzaj_mydło
Rodzaj_antyperspirant
Rodzaj_dezodorant
Rodzaj_chusteczki
Rodzaj_żel pod prysznic
Rodzaj_płyn do higieny intymenej
Rodzaj_emulsja do hieny intymnej
Rodzaj_pianka do higieny intymenej
Rodzaj_żel do higieny intymnej
Rodzaj_krem do depilacji
Rodzaj_wosk
Rodzaj_maszynka
Rodzaj_plaster
Rodzaj_odżywka do paznokci
Rodzaj_lakier
Rodzaj_krem do rąk
Rodzaj_krem do stóp
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_krem do twarzy
Rodzaj_plastry
Rodzaj_mus
Rodzaj_po goleniu
Rodzaj_spray
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_ampułka
Rodzaj_esencja
Rodzaj_płatki pod oczy
Rodzaj_krem do mycia
Rodzaj_maska w płachcie
Rodzaj_krem pod oczy
Rodzaj_mgiełka
Rodzaj_po opalaniu
Rodzaj_samoopalacz
Rodzaj_puder
Rodzaj_fluid
Rodzaj_filtr
Rodzaj_pianka
Rodzaj_olej
Rodzaj_woda micelarna
Rodzaj_woda termalna
Rodzaj_mleczko
Rodzaj_maść
Rodzaj_peeling
Rodzaj_kuracja
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_olejek
Rodzaj_emulsja
Rodzaj_masło
Rodzaj_balsam
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_serum
Rodzaj_krem-żel
Rodzaj_żel do mycia
Rodzaj_hydrolat
Rodzaj_tonik
Rodzaj_krem
Rodzaj_maska
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_z niedoskonałościami
Typ skóry_odwodniona
Typ skóry_normalna
Typ skóry_do każdego typu
Typ skóry_łuszcząca się
Typ skóry_z przebarwieniami
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_naczynkowa
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_sucha
Typ skóry_dojrzała
Typ skóry_trądzikowa
Typ skóry_atopowa
Typ skóry_alergiczna
Działanie_odbudowujące
Działanie_zmiękczające
Działanie_rewitalizujące
Działanie_rozjaśniające
Działanie_myjące
Działanie_demakijaż
Działanie_depilacja
Działanie_wysuszające
Działanie_redukcja rozstępów
Działanie_redukcja celullitu
Działanie_normalizujące
Działanie_redukcja cieni
Działanie_przeciwtrądzikowe
Działanie_seboregulujące
Działanie_wyrównujące koloryt
Działanie_poprawa owalu twarzy
Działanie_przyśpieszające opalanie
Działanie_samoopalające
Działanie_stymulujące
Działanie_liftingujące
Działanie_wybielające
Działanie_przeciwgrzybicze
Działanie_pobudzające
Działanie_chłodzące
Działanie_kryjące
Działanie_przeciwzapalne
Działanie_matujące
Działanie_przeciwłojotokowe
Działanie_przeciwświądowe
Działanie_odświeżające
Działanie_złuszczające
Działanie_przeciwbakteryjne
Działanie_antyoksydacyjne
Działanie_rozświetlające
Działanie_wyszczuplające
Działanie_wygładzające
Działanie_wzmacniające
Działanie_natłuszczające
Działanie_ujędrniające
Działanie_ochrona UV
Działanie_kojące
Działanie_odżywcze
Działanie_anti-aging
Działanie_oczyszczające
Działanie_nawilżające
Działanie_ochronne
Działanie_regenerujące
Problem_menopauza
Problem_bielactwo
Problem_ciemieniucha
Problem_potliwość
Problem_grzybica
Problem_pozbawiona blasku
Problem_zaburzona bariera hydrolipidowa
Problem_nadwrażliwość
Problem_podrażniona skóra
Problem_tłusta skóra
Problem_egzema
Problem_nadmiar sebum
Problem_odwodniona skóra
Problem_naczynka
Problem_rozszerzone pory
Problem_pieczenie skóry
Problem_świąd
Problem_łuszczyca
Problem_utrata jędrności
Problem_trądzik różowaty
Problem_rozstępy
Problem_trądzik
Problem_zaskórniki
Problem_alergia
Problem_podrażnienia
Problem_fotostarzenie
Problem_wiotkość skóry
Problem_blizny
Problem_atopowe zapalenie skóry
Problem_zaczerwienienia
Problem_przebarwienia
Problem_sucha skóra
Problem_zmarszczki
Problem_cienie i obrzęki pod oczami
Problem_cellulit
Dla kogo_senior
Dla kogo_dla wegan
Dla kogo_kobieta w ciąży
Dla kogo_niemowlęta
Dla kogo_dziecko
Dla kogo_dla całej rodziny
Dla kogo_unisex
Dla kogo_mężczyzna
Dla kogo_kobieta
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
Embryolisse Lash and Brow Booster Care odżywka do rzęs i brwi 6.5ml
szt

Embryolisse Lash and Brow Booster Care odżywka do rzęs i brwi 6.5ml

Cena: 68,39 zł 75,99 zł
( 1 ml = 10,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
VICHY Normaderm 3w1 Oczyszczający Peeling Maska - 125ml
szt

VICHY Normaderm 3w1 Oczyszczający Peeling Maska - 125ml

Cena: 79,49 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY MINERAL 89 Bogaty Krem Nawilżająco - Odbudowujący 100h - 50ml
szt

VICHY MINERAL 89 Bogaty Krem Nawilżająco - Odbudowujący 100h - 50ml

Cena: 113,99 zł
( 1 ml = 2,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 Serum Przeciwzmarszczkowe Do Skóry Okolic Oczu - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY Hyalu B5 Serum Przeciwzmarszczkowe Do Skóry Okolic Oczu - 15ml

Cena: 137,99 zł
( 1 ml = 9,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY Mineral 89 Krem Nawilżająco-Odbudowujący Do Twarzy - 50ml
szt

VICHY Mineral 89 Krem Nawilżająco-Odbudowujący Do Twarzy - 50ml

Cena: 113,99 zł
( 1 ml = 2,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PHARMACERIS S SUN PROTECT Suchy Olejek Ochronny SPF30+ - 200ml
szt

PHARMACERIS S SUN PROTECT Suchy Olejek Ochronny SPF30+ - 200ml

Cena: 64,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Supreme Serum Vitamin C Kuracja Rozświetlająca Skóre - 20ml
szt

VICHY LIFTACTIV Supreme Serum Vitamin C Kuracja Rozświetlająca Skóre - 20ml

Cena: 181,99 zł
( 1 ml = 9,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Specialist B3 Serum Redukujące Przebarwienia I Zmarszczki z 5% Niacynamidu - 30ml
szt

VICHY LIFTACTIV Specialist B3 Serum Redukujące Przebarwienia I Zmarszczki z 5% Niacynamidu - 30ml

Cena: 201,99 zł
( 1 ml = 6,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY NEOVADIOL MENO 5 Dwufazowe Serum Ujędrniające I Wyrównujące Koloryt  - 30ml
szt

VICHY NEOVADIOL MENO 5 Dwufazowe Serum Ujędrniające I Wyrównujące Koloryt - 30ml

Cena: 146,99 zł
( 1 ml = 4,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro-Peeling Oczyszczający Żel - 400ml
szt

LA ROCHE-POSAY Effaclar Micro-Peeling Oczyszczający Żel - 400ml

Cena: 85,49 zł
( 1 ml = 0,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AVENE Apres-Soleil Regenerujący Balsam Po Opalaniu - 200ml
szt

AVENE Apres-Soleil Regenerujący Balsam Po Opalaniu - 200ml

Cena: 57,99 zł 72,49 zł
( 1 ml = 0,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 54,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE Refleks Słoneczny SPF50+ - 30ml
szt

AVENE Refleks Słoneczny SPF50+ - 30ml

Cena: 49,99 zł 62,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIOLIQ Pro intensywne serum pod oczy 15ml
szt

BIOLIQ Pro intensywne serum pod oczy 15ml

Cena: 55,99 zł
( 1 ml = 3,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
PALMER'S Cocoa Butter Formula Firming Butter ujędrniający balsam do ciała z koenzymem Q10 315ml
szt

PALMER'S Cocoa Butter Formula Firming Butter ujędrniający balsam do ciała z koenzymem Q10 315ml

Cena: 36,11 zł 41,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 41,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PALMER'S Cocoa Butter Formula Tummy Butter for Stretch Marks masło do pielęgnacji brzucha w czasie ciąży 125g
szt

PALMER'S Cocoa Butter Formula Tummy Butter for Stretch Marks masło do pielęgnacji brzucha w czasie ciąży 125g

Cena: 43,85 zł 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 45,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PALMER'S Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom 250ml
szt

PALMER'S Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks pielęgnacyjny balsam przeciw rozstępom 250ml

Cena: 37,83 zł 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 39,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PALMER'S Cocoa Butter Formula Soothing Oil For Dry Ichty Skin kojąca oliwka dla kobiet w ciąży 150ml
szt

PALMER'S Cocoa Butter Formula Soothing Oil For Dry Ichty Skin kojąca oliwka dla kobiet w ciąży 150ml

Cena: 29,23 zł 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 33,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Carolina Herrera Good Girl żel pod prysznic 200ml
szt

Carolina Herrera Good Girl żel pod prysznic 200ml

Cena: 116,09 zł 128,99 zł
( 1 ml = 0,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 112,22 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Eveline Cosmetics Advance Volumiere 3w1 skoncentrowane serum do rzęs 10ml
szt

Eveline Cosmetics Advance Volumiere 3w1 skoncentrowane serum do rzęs 10ml

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 2,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor pod oczy i na powieki N°1604 15ml
szt

Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor pod oczy i na powieki N°1604 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Oxygen Detox krem-iluminator pod oczy i powieki No.1504 15ml
szt

Mincer Pharma Oxygen Detox krem-iluminator pod oczy i powieki No.1504 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlający krem pod oczy No.604 15ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlający krem pod oczy No.604 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem pod oczy No.1104 15ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem pod oczy No.1104 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem na dzień/noc przeciw zaczerwienieniom No.1102 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem na dzień/noc przeciw zaczerwienieniom No.1102 50ml

Cena: 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic nawilżająco-kojący krem na dzień przeciw zaczerwienieniom No.1101 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic nawilżająco-kojący krem na dzień przeciw zaczerwienieniom No.1101 50ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic kojący olejek do mycia twarzy przeciw zaczerwienieniom No.1110 150ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic kojący olejek do mycia twarzy przeciw zaczerwienieniom No.1110 150ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic kojący krem do twarzy No.1107 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic kojący krem do twarzy No.1107 50ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 0,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Variete błyszczyk zwiększający objętość ust z efektem chłodzącym 05 New Romance 6.8ml
szt

Variete błyszczyk zwiększający objętość ust z efektem chłodzącym 05 New Romance 6.8ml

Cena: 20,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
ST. TROPEZ Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist samoopalająca mgiełka do twarzy 80ml
szt

ST. TROPEZ Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist samoopalająca mgiełka do twarzy 80ml

Cena: 109,99 zł
( 1 ml = 1,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nacomi Hand Cream nawilżający krem do rąk 85ml
szt

Nacomi Hand Cream nawilżający krem do rąk 85ml

Cena: 18,99 zł
( 1 ml = 0,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nacomi Hand Cream krem do rąk Świeże Ciasto z Papają 85ml
szt

Nacomi Hand Cream krem do rąk Świeże Ciasto z Papają 85ml

Cena: 23,99 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nacomi Hand Cream odżywczy krem do rąk 85ml
szt

Nacomi Hand Cream odżywczy krem do rąk 85ml

Cena: 18,99 zł
( 1 ml = 0,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Versace Pour Homme Dylan Blue perfumowany dezodorant spray 100ml
szt

Versace Pour Homme Dylan Blue perfumowany dezodorant spray 100ml

Cena: 133,19 zł 147,99 zł
( 1 ml = 1,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 124,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
L'biotica Płatki pod oczy intensywnie nawilżające 3 pary
szt

L'biotica Płatki pod oczy intensywnie nawilżające 3 pary

Cena: 13,99 zł
( 1 szt = 4,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
L'biotica Płatki pod oczy redukcja cieni i obrzęków 3 pary
szt

L'biotica Płatki pod oczy redukcja cieni i obrzęków 3 pary

Cena: 13,99 zł
( 1 szt = 4,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
L'biotica Płatki pod oczy wygładzające zmarszczki 3 pary
szt

L'biotica Płatki pod oczy wygładzające zmarszczki 3 pary

Cena: 13,99 zł
( 1 szt = 4,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
L'biotica Płatki pod oczy odmładzające ze śluzem ślimaka 3 pary
szt

L'biotica Płatki pod oczy odmładzające ze śluzem ślimaka 3 pary

Cena: 15,99 zł
( 1 szt = 5,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SOLVERX Age Reset wygładzające serum pod oczy 15ml
szt

SOLVERX Age Reset wygładzające serum pod oczy 15ml

Cena: 51,99 zł
( 1 ml = 3,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Regenerum Regeneracyjne serum do rzęs i brwi 11ml
szt

Regenerum Regeneracyjne serum do rzęs i brwi 11ml

Cena: 73,99 zł
( 1 ml = 6,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Dax Sun Rodzinna emulsja do opalania dla dorosłych i dzieci SPF30 250ml
szt

Dax Sun Rodzinna emulsja do opalania dla dorosłych i dzieci SPF30 250ml

Cena: 42,99 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Peggy Sage Natural Cleasing Sponge naturalna gąbka do demakijażu 2szt
szt

Peggy Sage Natural Cleasing Sponge naturalna gąbka do demakijażu 2szt

Cena: 17,99 zł
( 1 szt = 9,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SOLVERX Age Reset odmładzający krem do twarzy 50ml
szt

SOLVERX Age Reset odmładzający krem do twarzy 50ml

Cena: 92,99 zł
( 1 ml = 1,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIOLIQ 45+ krem ujędrniająco-wygładzający na noc 50ml
szt

BIOLIQ 45+ krem ujędrniająco-wygładzający na noc 50ml

Cena: 37,99 zł
( 1 ml = 0,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Babor Vitalizing Mask orzeźwiająca maseczka do twarzy dla zmęczonej i poszarzałej skóry 50ml
szt

Babor Vitalizing Mask orzeźwiająca maseczka do twarzy dla zmęczonej i poszarzałej skóry 50ml

Cena: 107,34 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 103,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Babor Moisturizing Eye Gel-Cream nawilżający żel-krem pod oczy 15ml
szt

Babor Moisturizing Eye Gel-Cream nawilżający żel-krem pod oczy 15ml

Cena: 166,24 zł 174,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 157,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Babor Mimical Control Cream krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne 50ml
szt

Babor Mimical Control Cream krem do twarzy redukujący zmarszczki mimiczne 50ml

Cena: 206,14 zł 216,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 195,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dax Sun Emulsja do opalania dla dzieci i niemowląt SPF50 Travel 50ml
szt

Dax Sun Emulsja do opalania dla dzieci i niemowląt SPF50 Travel 50ml

Cena: 20,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium