Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

PIELĘGNACJA

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Marka
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Typ produktu_wyrób medyczny
Typ produktu_wegańskie
Typ produktu_naturalne
Typ produktu_dermokosmetyk
Część ciała_paznokcie
Część ciała_usta
Część ciała_skóra głowy
Część ciała_nogi
Część ciała_oczy
Część ciała_dłonie
Część ciała_biust
Część ciała_szyja i dekold
Część ciała_jama ustna
Część ciała_higiena intymna
Część ciała_stopy
Część ciała_ciało
Część ciała_twarz
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_płyn micelarny
Rodzaj_krem koloryzujący
Rodzaj_zestaw
Rodzaj_sól do kąpieli
Rodzaj_płyn do kąpieli
Rodzaj_oliwka
Rodzaj_mydło
Rodzaj_antyperspirant
Rodzaj_dezodorant
Rodzaj_chusteczki
Rodzaj_żel pod prysznic
Rodzaj_płyn do higieny intymenej
Rodzaj_emulsja do hieny intymnej
Rodzaj_pianka do higieny intymenej
Rodzaj_żel do higieny intymnej
Rodzaj_krem do depilacji
Rodzaj_wosk
Rodzaj_maszynka
Rodzaj_plaster
Rodzaj_odżywka do paznokci
Rodzaj_lakier
Rodzaj_krem do rąk
Rodzaj_krem do stóp
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_krem do twarzy
Rodzaj_plastry
Rodzaj_mus
Rodzaj_po goleniu
Rodzaj_spray
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_ampułka
Rodzaj_esencja
Rodzaj_płatki pod oczy
Rodzaj_krem do mycia
Rodzaj_maska w płachcie
Rodzaj_krem pod oczy
Rodzaj_mgiełka
Rodzaj_po opalaniu
Rodzaj_samoopalacz
Rodzaj_puder
Rodzaj_fluid
Rodzaj_filtr
Rodzaj_pianka
Rodzaj_olej
Rodzaj_woda micelarna
Rodzaj_woda termalna
Rodzaj_mleczko
Rodzaj_maść
Rodzaj_peeling
Rodzaj_kuracja
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_olejek
Rodzaj_emulsja
Rodzaj_masło
Rodzaj_balsam
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_serum
Rodzaj_krem-żel
Rodzaj_żel do mycia
Rodzaj_hydrolat
Rodzaj_tonik
Rodzaj_krem
Rodzaj_maska
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_z niedoskonałościami
Typ skóry_odwodniona
Typ skóry_normalna
Typ skóry_do każdego typu
Typ skóry_łuszcząca się
Typ skóry_z przebarwieniami
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_naczynkowa
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_sucha
Typ skóry_dojrzała
Typ skóry_trądzikowa
Typ skóry_atopowa
Typ skóry_alergiczna
Działanie_odbudowujące
Działanie_zmiękczające
Działanie_rewitalizujące
Działanie_rozjaśniające
Działanie_myjące
Działanie_demakijaż
Działanie_depilacja
Działanie_wysuszające
Działanie_redukcja rozstępów
Działanie_redukcja celullitu
Działanie_normalizujące
Działanie_redukcja cieni
Działanie_przeciwtrądzikowe
Działanie_seboregulujące
Działanie_wyrównujące koloryt
Działanie_poprawa owalu twarzy
Działanie_przyśpieszające opalanie
Działanie_samoopalające
Działanie_stymulujące
Działanie_liftingujące
Działanie_wybielające
Działanie_przeciwgrzybicze
Działanie_pobudzające
Działanie_chłodzące
Działanie_kryjące
Działanie_przeciwzapalne
Działanie_matujące
Działanie_przeciwłojotokowe
Działanie_przeciwświądowe
Działanie_odświeżające
Działanie_złuszczające
Działanie_przeciwbakteryjne
Działanie_antyoksydacyjne
Działanie_rozświetlające
Działanie_wyszczuplające
Działanie_wygładzające
Działanie_wzmacniające
Działanie_natłuszczające
Działanie_ujędrniające
Działanie_ochrona UV
Działanie_kojące
Działanie_odżywcze
Działanie_anti-aging
Działanie_oczyszczające
Działanie_nawilżające
Działanie_ochronne
Działanie_regenerujące
Problem_menopauza
Problem_bielactwo
Problem_ciemieniucha
Problem_potliwość
Problem_grzybica
Problem_pozbawiona blasku
Problem_zaburzona bariera hydrolipidowa
Problem_nadwrażliwość
Problem_podrażniona skóra
Problem_tłusta skóra
Problem_egzema
Problem_nadmiar sebum
Problem_odwodniona skóra
Problem_naczynka
Problem_rozszerzone pory
Problem_pieczenie skóry
Problem_świąd
Problem_łuszczyca
Problem_utrata jędrności
Problem_trądzik różowaty
Problem_rozstępy
Problem_trądzik
Problem_zaskórniki
Problem_alergia
Problem_podrażnienia
Problem_fotostarzenie
Problem_wiotkość skóry
Problem_blizny
Problem_atopowe zapalenie skóry
Problem_zaczerwienienia
Problem_przebarwienia
Problem_sucha skóra
Problem_zmarszczki
Problem_cienie i obrzęki pod oczami
Problem_cellulit
Dla kogo_senior
Dla kogo_dla wegan
Dla kogo_kobieta w ciąży
Dla kogo_niemowlęta
Dla kogo_dziecko
Dla kogo_dla całej rodziny
Dla kogo_unisex
Dla kogo_mężczyzna
Dla kogo_kobieta
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
Dr. Hauschka Lip Balm balsam do pielęgnacji ust 4.5ml
szt

Dr. Hauschka Lip Balm balsam do pielęgnacji ust 4.5ml

Cena: 35,99 zł 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 33,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Sensitive Care Conditioner kuracja w ampułkach do cery wrażliwej 50x1ml
szt

Dr. Hauschka Sensitive Care Conditioner kuracja w ampułkach do cery wrażliwej 50x1ml

Cena: 224,99 zł 249,99 zł
( 1 ml = 4,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 212,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Dr. Hauschka Facial Toner tonik odświeżający 100ml
szt

Dr. Hauschka Facial Toner tonik odświeżający 100ml

Cena: 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA Intensywnie Nawilżający Krem Pod Oczy Przeciw Oznakom Zmęczenia - 15ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA Intensywnie Nawilżający Krem Pod Oczy Przeciw Oznakom Zmęczenia - 15ml

Cena: 80,49 zł
( 1 ml = 5,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 Rich Krem Nawilżający Na Dzień - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE HA UV SPF25 Rich Krem Nawilżający Na Dzień - 40ml

Cena: 127,99 zł
( 1 ml = 3,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Instituto Espanol Coco kokosowy olejek do ciała nawilżający 400ml
szt

Instituto Espanol Coco kokosowy olejek do ciała nawilżający 400ml

Cena: 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Le Petit Marseillais Żel pod prysznic i do kąpieli Grejpfrut Bio i Pomarańcza Bio 650ml
szt

Le Petit Marseillais Żel pod prysznic i do kąpieli Grejpfrut Bio i Pomarańcza Bio 650ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
David Beckham Respect dezodorant spray szkło 75ml
szt

David Beckham Respect dezodorant spray szkło 75ml

Cena: 17,99 zł 19,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 16,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Yope Naturalne mydło w płynie Figa Refill 500ml
szt

Yope Naturalne mydło w płynie Figa Refill 500ml

Cena: 20,87 zł 23,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 19,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SVR Spirial Deo-Douche dezodorujący żel do mycia ciała 400ml
szt

SVR Spirial Deo-Douche dezodorujący żel do mycia ciała 400ml

Cena: 77,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Spirial Deo-Cream 48-godzinny intensywny antyperspirant 50ml
szt

SVR Spirial Deo-Cream 48-godzinny intensywny antyperspirant 50ml

Cena: 62,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
KillyS Spa Body & Scalp Massager masażer do ciała i skóry głowy
szt

KillyS Spa Body & Scalp Massager masażer do ciała i skóry głowy

Cena: 13,49 zł 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 14,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Saphir Siloe mgiełka do ciała i włosów 75ml
szt

Saphir Siloe mgiełka do ciała i włosów 75ml

Cena: 29,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Fresh Sensation antyperspirant spray 150ml
szt

Nivea Fresh Sensation antyperspirant spray 150ml

Cena: 20,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Nivea Men Fresh Sensation antyperspirant spray 150ml
szt

Nivea Men Fresh Sensation antyperspirant spray 150ml

Cena: 20,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Physiogel Codzienne Nawilżanie żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej 2x150ml
szt

Physiogel Codzienne Nawilżanie żel do mycia twarzy do skóry suchej i wrażliwej 2x150ml

Cena: 74,99 zł
( 1 ml = 0,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BeBio Ewa Chodakowska Hyaluro bioNawilżanie naturalny żel pod prysznic 350ml
szt

BeBio Ewa Chodakowska Hyaluro bioNawilżanie naturalny żel pod prysznic 350ml

Cena: 23,99 zł
( 1 ml = 0,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Wilkinson My Intuition Xtreme3 Comfort Sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt
szt

Wilkinson My Intuition Xtreme3 Comfort Sensitive jednorazowe maszynki do golenia dla kobiet 4szt

Cena: 19,99 zł
( 1 szt = 5,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Some By Mi Snail TrueCICA Miracle Repair Cream krem rewitalizujący z mucyną z czarnego ślimaka 60ml
szt

Some By Mi Snail TrueCICA Miracle Repair Cream krem rewitalizujący z mucyną z czarnego ślimaka 60ml

Cena: 72,89 zł 80,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
URIAGE Serum Booster H.A. nawilżające serum do twarzy 30ml
szt

URIAGE Serum Booster H.A. nawilżające serum do twarzy 30ml

Cena: 86,49 zł
( 1 ml = 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Some By Mi AHA.BHA.PHA Miracle Acne Clear Foam oczyszczająca pianka do twarzy 100ml
szt

Some By Mi AHA.BHA.PHA Miracle Acne Clear Foam oczyszczająca pianka do twarzy 100ml

Cena: 67,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Thermal Micellar Water płyn micelarny z ekstraktem z moreli do skóry wrażliwej 500ml
szt

URIAGE Thermal Micellar Water płyn micelarny z ekstraktem z moreli do skóry wrażliwej 500ml

Cena: 74,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Thermal Micellar Water płyn micelarny z ekstraktem z żurawiny do cery normalnej i suchej 500ml
szt

URIAGE Thermal Micellar Water płyn micelarny z ekstraktem z żurawiny do cery normalnej i suchej 500ml

Cena: 55,49 zł
( 1 ml = 0,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC HYDRAGENIST REFIL DO Nawilżającego Kremu Rozświetlającego - 50ml
szt

LIERAC HYDRAGENIST REFIL DO Nawilżającego Kremu Rozświetlającego - 50ml

Cena: 103,99 zł
( 1 ml = 2,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC HYDRAGENIST Refil Do Nawilżającego Kremu-Żelu Rozświetlającego - 50ml
szt

LIERAC HYDRAGENIST Refil Do Nawilżającego Kremu-Żelu Rozświetlającego - 50ml

Cena: 103,99 zł
( 1 ml = 2,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Hydragenist nawilżający krem-żel rozświetlający 50ml
szt

LIERAC Hydragenist nawilżający krem-żel rozświetlający 50ml

Cena: 124,99 zł
( 1 ml = 2,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Hydragenist nawilżający krem rozświetlający 50ml
szt

LIERAC Hydragenist nawilżający krem rozświetlający 50ml

Cena: 130,99 zł
( 1 ml = 2,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Hydragenist serum nawilżające 30ml
szt

LIERAC Hydragenist serum nawilżające 30ml

Cena: 165,99 zł
( 1 ml = 5,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Hydragenist nawilżający krem pod oczy 15ml
szt

LIERAC Hydragenist nawilżający krem pod oczy 15ml

Cena: 119,99 zł
( 1 ml = 8,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Wrinkle Filler Cream krem remodelujący okolice oczu i ust 15ml
szt

Dermacol Hyaluron Therapy 3D Eye & Lip Wrinkle Filler Cream krem remodelujący okolice oczu i ust 15ml

Cena: 26,99 zł
( 1 ml = 1,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Eveline Slim Extreme 4D Scalpel turbo reduktor cellulitu ekstremalna terapia 7 dni 250ml
szt

Eveline Slim Extreme 4D Scalpel turbo reduktor cellulitu ekstremalna terapia 7 dni 250ml

Cena: 24,35 zł 27,99 zł
( 1 ml = 0,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 22,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Elisium Care Base baza do lakieru hybrydowego Nude Pink 9g
szt

Elisium Care Base baza do lakieru hybrydowego Nude Pink 9g

Cena: 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Elisium Top Coat top do lakierów hybrydowych Non Stop Shiny 9g
szt

Elisium Top Coat top do lakierów hybrydowych Non Stop Shiny 9g

Cena: 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Elisium Top Coat top do lakierów hybrydowych Top of the Top Shiny 9g
szt

Elisium Top Coat top do lakierów hybrydowych Top of the Top Shiny 9g

Cena: 14,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
AA LAAB krem pod oczy nawilżająco-wygładzający 15ml
szt

AA LAAB krem pod oczy nawilżająco-wygładzający 15ml

Cena: 36,99 zł
( 1 ml = 2,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Solve On serum regulujące z laktoferyną 30ml
szt

HealthLabs Solve On serum regulujące z laktoferyną 30ml

Cena: 184,99 zł
( 1 ml = 6,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
HealthLabs Solve On krem naprawczy z ceramidami 50ml
szt

HealthLabs Solve On krem naprawczy z ceramidami 50ml

Cena: 143,99 zł
( 1 ml = 2,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Garnier Skin Naturals płyn micelarny z olejkiem 100ml
szt

Garnier Skin Naturals płyn micelarny z olejkiem 100ml

Cena: 11,69 zł 12,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 10,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
KillyS For Men Accessory Set zestaw nożyczki do paznokci + obcinaczki do paznokci + pilnik do paznokci + pęseta do depilacji
szt

KillyS For Men Accessory Set zestaw nożyczki do paznokci + obcinaczki do paznokci + pilnik do paznokci + pęseta do depilacji

Cena: 23,99 zł
( 1 szt = 23,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
KillyS For Men Bath Sponge gąbka do kąpieli
szt

KillyS For Men Bath Sponge gąbka do kąpieli

Cena: 7,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Glov On-The-Go Makeup Remover rękawiczka do demakijażu Cozy Rose
szt

Glov On-The-Go Makeup Remover rękawiczka do demakijażu Cozy Rose

Cena: 51,29 zł 56,99 zł
( 1 szt = 51,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Adidas Active Skin & Mind Energy Kick dezodorant w kulce 50ml
szt

Adidas Active Skin & Mind Energy Kick dezodorant w kulce 50ml

Cena: 8,69 zł 9,99 zł
( 1 ml = 0,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 9,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Lumene Nordic-C Valo Glow Boost Essence esencja hialuronowa z witaminą C 30ml
szt

Lumene Nordic-C Valo Glow Boost Essence esencja hialuronowa z witaminą C 30ml

Cena: 105,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sebamed Day Defence Cream ochronny krem do twarzy na dzień 50ml
szt

Sebamed Day Defence Cream ochronny krem do twarzy na dzień 50ml

Cena: 50,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Perfecta Fenomen C Głęboki Lifting i Nawilżenie krem na dzień i na noc 50+ 50ml
szt

Perfecta Fenomen C Głęboki Lifting i Nawilżenie krem na dzień i na noc 50+ 50ml

Cena: 22,99 zł
( 1 ml = 0,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Sebamed Sensitive Skin Anti-Stretch Mark Cream krem przeciw rozstępom 200ml
szt

Sebamed Sensitive Skin Anti-Stretch Mark Cream krem przeciw rozstępom 200ml

Cena: 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Vitamin Cuticle Oil oliwka witaminowa Intense 6.5ml
szt

NeoNail Vitamin Cuticle Oil oliwka witaminowa Intense 6.5ml

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 3,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA PHOTODERM Aquafluide SPF 50+ Ultralekki Fluid do skóry normalnej jasny 40 ml
szt

BIODERMA PHOTODERM Aquafluide SPF 50+ Ultralekki Fluid do skóry normalnej jasny 40 ml

Cena: 84,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mohani Serum do twarzy rozjaśniające z kwasem laktobionowym 10% 30ml
szt

Mohani Serum do twarzy rozjaśniające z kwasem laktobionowym 10% 30ml

Cena: 57,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium