Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Superceny na Estée Lauder i Clinique

Clinique Even Better™ Makeup SPF15 podkład wyrównujący koloryt skóry WN 46 Golden Neutral 30ml
szt

Clinique Even Better™ Makeup SPF15 podkład wyrównujący koloryt skóry WN 46 Golden Neutral 30ml

Cena: 116,83 zł 126,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better™ Makeup SPF15 podkład wyrównujący koloryt skóry CN 20 Fair 30ml
szt

Clinique Even Better™ Makeup SPF15 podkład wyrównujący koloryt skóry CN 20 Fair 30ml

Cena: 116,83 zł 126,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique For Men™ Moisturizing Lotion nawilżająca emulsja do twarzy 100ml
szt

Clinique For Men™ Moisturizing Lotion nawilżająca emulsja do twarzy 100ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,92 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum korygujące serum przeciwzmarszczkowe 50ml
szt

Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum korygujące serum przeciwzmarszczkowe 50ml

Cena: 344,07 zł 373,99 zł
( 1 ml = 6,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 325,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum korygujące serum przeciwzmarszczkowe 30ml
szt

Clinique Smart Clinical Repair™ Wrinkle Correcting Serum korygujące serum przeciwzmarszczkowe 30ml

Cena: 257,59 zł 279,99 zł
( 1 ml = 8,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 243,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF20 podkład wyrównujący koloryt skóry CN 08 Linen 30ml
szt

Clinique Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF20 podkład wyrównujący koloryt skóry CN 08 Linen 30ml

Cena: 141,67 zł 153,99 zł
( 1 ml = 4,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 136,58 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF20 podkład wyrównujący koloryt skóry WN 04 Bone 30ml
szt

Clinique Even Better Clinical™ Serum Foundation SPF20 podkład wyrównujący koloryt skóry WN 04 Bone 30ml

Cena: 141,67 zł 153,99 zł
( 1 ml = 4,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 133,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique For Men Anti-Age Eye Cream krem pod oczy 15ml
szt

Clinique For Men Anti-Age Eye Cream krem pod oczy 15ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,92 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Beautiful woda perfumowana spray 75ml
szt

Estée Lauder Beautiful woda perfumowana spray 75ml

Cena: 126,03 zł 136,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 123,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Aromatics Elixir perfumy spray 25ml
szt

Clinique Aromatics Elixir perfumy spray 25ml

Cena: 201,47 zł 218,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,56 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Modern Muse woda perfumowana spray 50ml
szt

Estée Lauder Modern Muse woda perfumowana spray 50ml

Cena: 148,49 zł 164,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 140,93 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Knowing woda perfumowana spray 75ml
szt

Estée Lauder Knowing woda perfumowana spray 75ml

Cena: 373,51 zł 405,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 338,55 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 100ml
szt

Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 100ml

Cena: 170,19 zł 184,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 165,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 50ml
szt

Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 50ml

Cena: 119,69 zł 132,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 126,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 30ml
szt

Estée Lauder Pleasures woda perfumowana spray 30ml

Cena: 87,39 zł 94,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,25 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Happy Heart woda perfumowana spray 100ml
szt

Clinique Happy Heart woda perfumowana spray 100ml

Cena: 115,91 zł 125,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 106,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Happy Women woda perfumowana spray 50ml
szt

Clinique Happy Women woda perfumowana spray 50ml

Cena: 101,69 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Happy Women woda perfumowana spray 100ml
szt

Clinique Happy Women woda perfumowana spray 100ml

Cena: 118,67 zł 128,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 83,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium