Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Superceny na Estée Lauder i Clinique

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Crème krem pod oczy redukujący cienie linie i drobne zmarszczki 15ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Crème krem pod oczy redukujący cienie linie i drobne zmarszczki 15ml

Cena: 200,55 zł 217,99 zł
( 1 ml = 13,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 179,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 74 Beige 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 74 Beige 6ml

Cena: 103,95 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 91,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 20 Fair 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 20 Fair 6ml

Cena: 103,95 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 40 Cream Chamois 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 40 Cream Chamois 6ml

Cena: 103,03 zł 111,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 97,43 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 02 Breeze 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 02 Breeze 6ml

Cena: 96,59 zł 104,99 zł
( 1 ml = 16,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3N1 Ivory Beige 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3N1 Ivory Beige 35ml

Cena: 161,91 zł 175,99 zł
( 1 ml = 4,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 153,11 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clarifying Lotion 1 płyn złuszczający do twarzy dla skóry bardzo suchej i suchej 400ml
szt

Clinique Clarifying Lotion 1 płyn złuszczający do twarzy dla skóry bardzo suchej i suchej 400ml

Cena: 129,71 zł 140,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 122,66 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Lash Power Mascara Long Wear tusz do rzęs 01 Black 6ml
szt

Clinique Lash Power Mascara Long Wear tusz do rzęs 01 Black 6ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,25 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Creme Cleanser krem do oczyszczania twarzy 150ml
szt

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Creme Cleanser krem do oczyszczania twarzy 150ml

Cena: 79,49 zł 88,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,41 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder NightWear Plus Anti-Oxidant Night Detox Creme oczyszczający krem do twarzy na noc 50ml
szt

Estée Lauder NightWear Plus Anti-Oxidant Night Detox Creme oczyszczający krem do twarzy na noc 50ml

Cena: 174,79 zł 189,99 zł
( 1 ml = 3,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 165,29 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 30ml
szt

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 30ml

Cena: 209,49 zł 241,99 zł
( 1 ml = 6,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 199,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15 ochronno-nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej i mieszanej 50ml
szt

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15 ochronno-nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej i mieszanej 50ml

Cena: 169,50 zł 202,99 zł
( 1 ml = 3,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 159,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3N2 Wheat 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3N2 Wheat 35ml

Cena: 151,79 zł 164,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 147,02 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Superdefense Spf50 CITY Block Daily Energy + FACE Protector produkt kosmetyczny 40 ml
szt

CLINIQUE Superdefense Spf50 CITY Block Daily Energy + FACE Protector produkt kosmetyczny 40 ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
( 1 ml = 3,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 124,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear 24H Waterproof Gel Eye Pencil wodoodporna kredka do oczu 05 Smoke 1.2g
szt

Estée Lauder Double Wear 24H Waterproof Gel Eye Pencil wodoodporna kredka do oczu 05 Smoke 1.2g

Cena: 94,75 zł 102,99 zł
( 1 g = 78,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,60 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Quickliner FOR Brows 03 SOFT Brown produkt kosmetyczny 7 ml
szt

CLINIQUE Quickliner FOR Brows 03 SOFT Brown produkt kosmetyczny 7 ml

Cena: 79,11 zł 85,99 zł
( 1 g = 131,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,11 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser pianka do oczyszczania twarzy skóra normalna i mieszana 150ml
szt

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Foam Cleanser pianka do oczyszczania twarzy skóra normalna i mieszana 150ml

Cena: 141,67 zł 153,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 95,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion With Bio-Ferment odżywcza esencja do twarzy 100ml
szt

Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion With Bio-Ferment odżywcza esencja do twarzy 100ml

Cena: 197,79 zł 214,99 zł
( 1 ml = 1,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 187,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place Lip Liner konturówka do ust 008 Spice 1.2g
szt

Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place Lip Liner konturówka do ust 008 Spice 1.2g

Cena: 111,31 zł 120,99 zł
( 1 g = 92,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 110,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2N1 Desert Beige 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2N1 Desert Beige 35ml

Cena: 129,50 zł 168,99 zł
( 1 ml = 3,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 132,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique High Impact Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs 02 Black/Brown 8ml
szt

Clinique High Impact Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs 02 Black/Brown 8ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 86,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Anti-Wrinkle Face Cream przeciwzmarszczowy krem do twarzy z filtrem SPF30 50ml
szt

Clinique Anti-Wrinkle Face Cream przeciwzmarszczowy krem do twarzy z filtrem SPF30 50ml

Cena: 94,75 zł 102,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,60 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss kremowy błyszczyk do ust 08 Strawberry Pop 3.4ml
szt

Clinique Pop Plush Creamy Lip Gloss kremowy błyszczyk do ust 08 Strawberry Pop 3.4ml

Cena: 89,23 zł 96,99 zł
( 1 ml = 26,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 84,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clarifying Lotion 3 płyn złuszczający do twarzy dla skóry mieszanej w kierunku tłustej 487ml
szt

Clinique Clarifying Lotion 3 płyn złuszczający do twarzy dla skóry mieszanej w kierunku tłustej 487ml

Cena: 137,07 zł 148,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 133,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy WN 04 Bone 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy WN 04 Bone 6ml

Cena: 96,59 zł 104,99 zł
( 1 ml = 16,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clarifying Lotion 1 płyn złuszczający do twarzy dla skóry bardzo suchej i suchej 200ml
szt

Clinique Clarifying Lotion 1 płyn złuszczający do twarzy dla skóry bardzo suchej i suchej 200ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,77 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique All About Clean™ Liquid Facial Soap Oily mydło w płynie do twarzy dla skóry tłustej 400ml
szt

Clinique All About Clean™ Liquid Facial Soap Oily mydło w płynie do twarzy dla skóry tłustej 400ml

Cena: 137,07 zł 148,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 128,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Sumptuous Rebel Lenght + Lift Mascara tusz do rzęs 01 Black 8ml
szt

Estée Lauder Sumptuous Rebel Lenght + Lift Mascara tusz do rzęs 01 Black 8ml

Cena: 111,31 zł 120,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 105,26 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme matująco-nawilżający żel-krem do twarzy 50ml
szt

Estée Lauder DayWear Matte Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Creme matująco-nawilżający żel-krem do twarzy 50ml

Cena: 177,55 zł 192,99 zł
( 1 ml = 3,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 177,55 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Eye Creme krem pod oczy 15ml
szt

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Eye Creme krem pod oczy 15ml

Cena: 234,59 zł 254,99 zł
( 1 ml = 15,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 189,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 75ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 75ml

Cena: 408,47 zł 443,99 zł
( 1 ml = 5,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 386,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture Gel Creme odświeżający ultranawilżający żelowy krem pod oczy 15ml
szt

Estée Lauder DayWear Eye Cooling Anti-Oxidant Moisture Gel Creme odświeżający ultranawilżający żelowy krem pod oczy 15ml

Cena: 128,79 zł 139,99 zł
( 1 ml = 8,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 75ml
szt

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme Moisturizer bogaty ujędrniający krem do twarzy 75ml

Cena: 359,50 zł 415,99 zł
( 1 ml = 4,79 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 349,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2N2 Buff 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2N2 Buff 35ml

Cena: 161,91 zł 175,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 153,11 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1W1 Bone 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1W1 Bone 35ml

Cena: 148,11 zł 160,99 zł
( 1 ml = 4,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 148,11 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1W2 Sand 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1W2 Sand 35ml

Cena: 154,55 zł 167,99 zł
( 1 ml = 4,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 146,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 02 Medium 21g
szt

Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 02 Medium 21g

Cena: 149,49 zł 167,99 zł
( 1 g = 7,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 146,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 03 Medium Deep 21g
szt

Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 03 Medium Deep 21g

Cena: 168,29 zł 186,99 zł
( 1 g = 8,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 146,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face and Neck Creme SPF15 krem do twarzy do cery suchej 50ml
szt

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face and Neck Creme SPF15 krem do twarzy do cery suchej 50ml

Cena: 373,88 zł 400,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 373,88 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Bronze Goddess Highlighting Powder Gelee puder rozświetlający Modern Mercury 9g
szt

Estée Lauder Bronze Goddess Highlighting Powder Gelee puder rozświetlający Modern Mercury 9g

Cena: 166,51 zł 180,99 zł
( 1 g = 18,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 157,46 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover beztłuszczowy płyn do demakijażu oczu 100ml
szt

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover beztłuszczowy płyn do demakijażu oczu 100ml

Cena: 96,59 zł 104,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 90,15 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 04 Deep 21g
szt

Estée Lauder Bronze Goddess Powder Bronzer puder brązujący 04 Deep 21g

Cena: 166,51 zł 180,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 162,68 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Eye Serum energetyzujące serum pod oczy 15ml
szt

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Eye Serum energetyzujące serum pod oczy 15ml

Cena: 570,39 zł 619,99 zł
( 1 ml = 38,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 538,52 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Tri-Peptide Face and Neck Creme intensywnie odżywczy krem na noc 50ml
szt

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Tri-Peptide Face and Neck Creme intensywnie odżywczy krem na noc 50ml

Cena: 448,95 zł 487,99 zł
( 1 ml = 8,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 385,47 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ESTEE LAUDER Resilience Multi Effect Tri-Peptide FACE AND NECK Cream Normal/Comb SKIN Spf15 krem pielęgnacyjny 50 ml
szt

ESTEE LAUDER Resilience Multi Effect Tri-Peptide FACE AND NECK Cream Normal/Comb SKIN Spf15 krem pielęgnacyjny 50 ml

Cena: 430,55 zł 467,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 400,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Creme regenerujący krem do twarzy 50ml
szt

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regenerating Youth Creme regenerujący krem do twarzy 50ml

Cena: 979,79 zł 1 064,99 zł
( 1 ml = 19,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 926,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Clarifying DO OVER PEEL produkt kosmetyczny 30 ml
szt

CLINIQUE Clarifying DO OVER PEEL produkt kosmetyczny 30 ml

Cena: 136,79 zł 151,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 130,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Blended Face Powder lekki puder sypki 02 Transparency 25g
szt

Clinique Blended Face Powder lekki puder sypki 02 Transparency 25g

Cena: 118,67 zł 128,99 zł
( 1 g = 4,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 118,67 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Little Black Liner podwójnie zakończony eyeliner 01 Onyx 9g
szt

Estée Lauder Little Black Liner podwójnie zakończony eyeliner 01 Onyx 9g

Cena: 91,99 zł 99,99 zł
( 1 g = 10,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 91,34 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara zwiększający objętość pogrubiający tusz do rzęs 8ml
szt

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara zwiększający objętość pogrubiający tusz do rzęs 8ml

Cena: 109,49 zł 119,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 93,08 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium