Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Superceny na Estée Lauder i Clinique

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 50ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 50ml

Cena: 298,49 zł 364,99 zł
( 1 ml = 5,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 298,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 20ml
szt

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex naprawcze przeciwdziałające oznakom starzenia serum do twarzy dla wszystkich typów skóry 20ml

Cena: 159,49 zł 185,99 zł
( 1 ml = 7,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm ujędrniający rozświetlający krem pod oczy 15ml
szt

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Eye Balm ujędrniający rozświetlający krem pod oczy 15ml

Cena: 219,87 zł 238,99 zł
( 1 ml = 14,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 189,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ESTEE LAUDER Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme krem pielęgnacyjny 50 ml
szt

ESTEE LAUDER Revitalizing Supreme+ Youth Power Creme krem pielęgnacyjny 50 ml

Cena: 316,47 zł 343,99 zł
( 1 ml = 6,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 299,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1N0 Porcelain 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1N0 Porcelain 35ml

Cena: 151,79 zł 164,99 zł
( 1 ml = 4,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 170,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3W1 Tawny 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 3W1 Tawny 35ml

Cena: 155,47 zł 168,99 zł
( 1 ml = 4,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2W1 Dawn 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2W1 Dawn 35ml

Cena: 155,47 zł 168,99 zł
( 1 ml = 4,44 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 147,02 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2C3 Fresco 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 2C3 Fresco 35ml

Cena: 145,49 zł 169,99 zł
( 1 ml = 4,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 147,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1N2 Ecru 35ml
szt

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue Moisturizing Makeup SPF45 długotrwały kryjący rozświetlający podkład do twarzy 1N2 Ecru 35ml

Cena: 135,49 zł 171,99 zł
( 1 ml = 3,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 139,40 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Estée Lauder Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 7ml
szt

Estée Lauder Double Wear Eyeshadow Base baza pod cienie do powiek 7ml

Cena: 94,75 zł 102,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,60 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 27 Alabaster 30ml
szt

Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 27 Alabaster 30ml

Cena: 116,83 zł 126,99 zł
( 1 ml = 3,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 110,48 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clarifying Lotion 4 płyn złuszczający do twarzy dla skóry tłustej 400ml
szt

Clinique Clarifying Lotion 4 płyn złuszczający do twarzy dla skóry tłustej 400ml

Cena: 129,71 zł 140,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 122,66 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clinique iD Dramatically Different Moisturizing BB-Gel nawilżający żel wyrównujący koloryt skóry 50ml
szt

Clinique Clinique iD Dramatically Different Moisturizing BB-Gel nawilżający żel wyrównujący koloryt skóry 50ml

Cena: 73,59 zł 79,99 zł
( 1 ml = 1,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 66,11 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 05 Vanilla 30ml
szt

Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 05 Vanilla 30ml

Cena: 117,75 zł 127,99 zł
( 1 ml = 3,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 02 Calming Fair 30ml
szt

Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 02 Calming Fair 30ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 127,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 03 Ivory 30ml
szt

Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 03 Ivory 30ml

Cena: 125,11 zł 135,99 zł
( 1 ml = 4,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 119,18 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer silnie kryjący podkład i korektor w jednym 05 Fair 30ml
szt

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer silnie kryjący podkład i korektor w jednym 05 Fair 30ml

Cena: 142,59 zł 154,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 125,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE EVEN Better Clinical Serum Foundation SPF 20 CN 10 Alabaster serum pielęgnacyjne 30 ml
szt

CLINIQUE EVEN Better Clinical Serum Foundation SPF 20 CN 10 Alabaster serum pielęgnacyjne 30 ml

Cena: 142,59 zł 154,99 zł
( 1 ml = 4,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 137,45 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique High Impact Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs 01 Black 8ml
szt

Clinique High Impact Waterproof Mascara wodoodporny tusz do rzęs 01 Black 8ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 86,12 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique For Men™ Maximum Hydrator 72-Hour Auto Replenishing Hydrator nawilżający krem do twarzy na dzień 50ml
szt

Clinique For Men™ Maximum Hydrator 72-Hour Auto Replenishing Hydrator nawilżający krem do twarzy na dzień 50ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 118,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique All About Clean 2-in-1 Cleansing + Exfoliating Jelly głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy 2w1 150ml
szt

Clinique All About Clean 2-in-1 Cleansing + Exfoliating Jelly głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy 2w1 150ml

Cena: 113,15 zł 122,99 zł
( 1 ml = 0,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 107,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique All About Clean Foaming Facial Soap mydło w płynie 150ml
szt

Clinique All About Clean Foaming Facial Soap mydło w płynie 150ml

Cena: 99,35 zł 107,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 92,21 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superdefense SPF25 Fatigue + 1st Signs of Age Multi Correcting Cream krem korygujący zmęczenie i pierwsze oznaki starzenia 30ml
szt

Clinique Superdefense SPF25 Fatigue + 1st Signs of Age Multi Correcting Cream krem korygujący zmęczenie i pierwsze oznaki starzenia 30ml

Cena: 125,11 zł 135,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 118,31 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Dramatically Different Lipstick pomadka do ust 44 Raspberry Glace 3g
szt

Clinique Dramatically Different Lipstick pomadka do ust 44 Raspberry Glace 3g

Cena: 91,07 zł 98,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 84,38 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 04 Cream Chamois 30ml
szt

Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 04 Cream Chamois 30ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
( 1 ml = 4,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 117,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 42 Neutral produkt kosmetyczny 30 ml
szt

CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 42 Neutral produkt kosmetyczny 30 ml

Cena: 121,43 zł 131,99 zł
( 1 ml = 4,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 63.5 Linen produkt kosmetyczny 30 ml
szt

CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 63.5 Linen produkt kosmetyczny 30 ml

Cena: 121,43 zł 131,99 zł
( 1 ml = 4,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml
szt

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream przeciwzmarszczkowy krem pod oczy 15ml

Cena: 139,83 zł 151,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 133,97 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 08 Porcelain Beige 30ml
szt

Clinique Superbalanced™ Makeup wygładzający podkład do twarzy 08 Porcelain Beige 30ml

Cena: 114,07 zł 123,99 zł
( 1 ml = 3,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 107,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Chubby LASH Fattening Mascara 01 Jumbo JET tusz do rzęs 9 ml
szt

CLINIQUE Chubby LASH Fattening Mascara 01 Jumbo JET tusz do rzęs 9 ml

Cena: 89,23 zł 96,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 84,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer podkład w pudrze i korektor 06 Ivory 14.5g
szt

Clinique Beyond Perfecting Powder Foundation + Concealer podkład w pudrze i korektor 06 Ivory 14.5g

Cena: 129,71 zł 140,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 128,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 28 Ivory 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 28 Ivory 6ml

Cena: 103,03 zł 111,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 97,43 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 52 Neutral 6ml
szt

Clinique Even Better All Over Concealer + Eraser korektor do twarzy CN 52 Neutral 6ml

Cena: 96,59 zł 104,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 92,21 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub oczyszczająca maseczka do twarzy 100ml
szt

Clinique All About Clean 2-in-1 Charcoal Mask + Scrub oczyszczająca maseczka do twarzy 100ml

Cena: 111,31 zł 120,99 zł
( 1 ml = 1,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 109,61 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder puder neutralizujący zaczerwienienia 11.6g
szt

Clinique Redness Solutions Instant Relief Mineral Pressed Powder puder neutralizujący zaczerwienienia 11.6g

Cena: 133,39 zł 144,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,05 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 06 Calming Vanilla 30ml
szt

Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 06 Calming Vanilla 30ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 120,92 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 01 Calming Alabaster 30ml
szt

Clinique Redness Solutions Makeup SPF15 podkład maskujący widoczność zaczerwienień 01 Calming Alabaster 30ml

Cena: 124,19 zł 134,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 124,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Almost Powder Makeup SPF15 podkład w pudrze 03 Light 10g
szt

Clinique Almost Powder Makeup SPF15 podkład w pudrze 03 Light 10g

Cena: 118,67 zł 128,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 122,35 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Almost Powder Makeup SPF15 podkład w pudrze 02 Neutral Fair 10g
szt

Clinique Almost Powder Makeup SPF15 podkład w pudrze 02 Neutral Fair 10g

Cena: 118,67 zł 128,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 117,44 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique High Impact Extreme Volume Mascara pogrubiający tusz do rzęs 01 Extreme Black 10ml
szt

Clinique High Impact Extreme Volume Mascara pogrubiający tusz do rzęs 01 Extreme Black 10ml

Cena: 103,95 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 98,30 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Clarifying Lotion 1.0 płyn złuszczający do cery suchej 400ml
szt

Clinique Clarifying Lotion 1.0 płyn złuszczający do cery suchej 400ml

Cena: 131,55 zł 142,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 129,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique High Impact Mascara tusz do rzęs 02 Black/Brown 7ml
szt

Clinique High Impact Mascara tusz do rzęs 02 Black/Brown 7ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,25 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique For Men Oil Control Face Wash żel do mycia twarzy 200ml
szt

Clinique For Men Oil Control Face Wash żel do mycia twarzy 200ml

Cena: 94,75 zł 102,99 zł
( 1 ml = 0,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream beztłuszczowy krem nawilżający do cery naczynkowej 50ml
szt

Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream beztłuszczowy krem nawilżający do cery naczynkowej 50ml

Cena: 182,15 zł 197,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 180,08 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique True Bronze Pressed Powder puder brązujący w kompakcie 02 Sunkissed 9.6g
szt

Clinique True Bronze Pressed Powder puder brązujący w kompakcie 02 Sunkissed 9.6g

Cena: 116,09 zł 128,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,83 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula rozpuszczalny w wodzie krem-peeling do codziennego stosowania 100ml
szt

Clinique 7 Day Scrub Cream Rinse-Off Formula rozpuszczalny w wodzie krem-peeling do codziennego stosowania 100ml

Cena: 102,11 zł 110,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 96,56 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Extra Gentle Cleansing Foam pianka oczyszczająca 125ml
szt

Clinique Extra Gentle Cleansing Foam pianka oczyszczająca 125ml

Cena: 97,51 zł 105,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 92,21 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique For Men Aloe Shave Gel żel do golenia 125ml
szt

Clinique For Men Aloe Shave Gel żel do golenia 125ml

Cena: 86,47 zł 93,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 81,77 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 13.5 Petal produkt kosmetyczny 30 ml
szt

CLINIQUE Superbalanced Makeup CN 13.5 Petal produkt kosmetyczny 30 ml

Cena: 123,27 zł 133,99 zł
( 1 ml = 4,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 116,57 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Clinique Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask antybakteryjna maseczka dla skóry ze skłonnością do wyprysków 100ml
szt

Clinique Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask antybakteryjna maseczka dla skóry ze skłonnością do wyprysków 100ml

Cena: 107,63 zł 116,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 107,00 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium