Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

SVR

SVR to marka wysokiej jakości kosmetyków, stworzona w 1962 r. przez francuskie laboratorium dermatologiczne. SVR to wysokiej jakości produkty przeznaczone do codziennej pielęgnacji. W ofercie marki znaleźć można kosmetyki odpowiadające indywidualnym potrzebom konsumentów. Najwyższa jakość produktów kosmetycznych i unikalne receptury sprawiają, że kosmetyki SVR są polecane przez dermatologów na całym świecie.

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
SVR Sun Secure Easy Stick SPF50+ żelowy sztyft przeciwsłoneczny 10g
szt

SVR Sun Secure Easy Stick SPF50+ żelowy sztyft przeciwsłoneczny 10g

Cena: 57,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Xerial 10 Lait wygładzające mleczko do ciała z mocznikiem 200 ml
szt

SVR Xerial 10 Lait wygładzające mleczko do ciała z mocznikiem 200 ml

Cena: 66,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Sensifine AR Eau Micellaire Refill wody micelarnej 400 ml
szt

SVR Sensifine AR Eau Micellaire Refill wody micelarnej 400 ml

Cena: 66,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Sensifine Masque SOS kojąca maska ratunkowa 75 ml
szt

SVR Sensifine Masque SOS kojąca maska ratunkowa 75 ml

Cena: 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR PHYSIOPURE żel do mycia twarzy - 400ml
szt

SVR PHYSIOPURE żel do mycia twarzy - 400ml

Cena: 83,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ MEDIUM - 40ml
szt

SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ MEDIUM - 40ml

Cena: 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ LIGHT - 40ml
szt

SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ LIGHT - 40ml

Cena: 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR CICAVIT+ hppi krem silnie regenerujący - 100ml
szt

SVR CICAVIT+ hppi krem silnie regenerujący - 100ml

Cena: 78,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR biotic lekki krem rozświetlający z witaminą C - 30ml
szt

SVR biotic lekki krem rozświetlający z witaminą C - 30ml

Cena: 199,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR C EYE BIOTIC Rozświetlający Wygładzający Krem Na Kontur Oka - 15ml
szt

SVR C EYE BIOTIC Rozświetlający Wygładzający Krem Na Kontur Oka - 15ml

Cena: 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR COLLAGEN BIOTIC REFILL Przeciwstarzeniowy Krem Ujędrniający - 50 ml WKŁAD
szt

SVR COLLAGEN BIOTIC REFILL Przeciwstarzeniowy Krem Ujędrniający - 50 ml WKŁAD

Cena: 167,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR HYALU BIOTIC REFILL Wygładzający Żel Wypełniający Zmarszczki - 50ml WKŁAD
szt

SVR HYALU BIOTIC REFILL Wygładzający Żel Wypełniający Zmarszczki - 50ml WKŁAD

Cena: 154,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR HYALU BIOTIC RECHARGEABLE Wygładzający Żel Wypełniający Zmarszczki - 50ml
szt

SVR HYALU BIOTIC RECHARGEABLE Wygładzający Żel Wypełniający Zmarszczki - 50ml

Cena: 183,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR C20 BIOTIC REFILL Przeciwstarzeniowy Krem Rozświetlający - 50ml WKŁAD
szt

SVR C20 BIOTIC REFILL Przeciwstarzeniowy Krem Rozświetlający - 50ml WKŁAD

Cena: 164,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR C20 BIOTIC RECHARGEABLE Przeciwstarzeniowy Krem Rozświetlający - 50ml
szt

SVR C20 BIOTIC RECHARGEABLE Przeciwstarzeniowy Krem Rozświetlający - 50ml

Cena: 208,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SENSIFINE Extreme Krem Kojąco-Regenerujący - 30ml
szt

SVR SENSIFINE Extreme Krem Kojąco-Regenerujący - 30ml

Cena: 99,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR HYALU BIOTIC Zestaw Intensywnie Nawilżający (Żel 50ml + Esencja 150ml)
szt

SVR HYALU BIOTIC Zestaw Intensywnie Nawilżający (Żel 50ml + Esencja 150ml)

Cena: 191,99 zł
( 1 ml = 3,84 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR AMPOULE A Fiolet Liftingujące Serum A w Ampułce - 30ml
szt

SVR AMPOULE A Fiolet Liftingujące Serum A w Ampułce - 30ml

Cena: 196,99 zł
( 1 ml = 6,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Physiopure Gelee Moussante żel do mycia skóry twarzy 200ml
szt

SVR Physiopure Gelee Moussante żel do mycia skóry twarzy 200ml

Cena: 45,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR TOPIALYSE Gel Lavant Łagodny Żel Do Mycia Twarzy I Ciała - 1000ml
szt

SVR TOPIALYSE Gel Lavant Łagodny Żel Do Mycia Twarzy I Ciała - 1000ml

Cena: 52,99 zł
( 1 ml = 0,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SEBIACLEAR Gel Moussant Żel Oczyszczający Refill - 400ml
szt

SVR SEBIACLEAR Gel Moussant Żel Oczyszczający Refill - 400ml

Cena: 74,49 zł
( 1 ml = 0,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Sun Secure Eau Solaire Dwufazowy ochronny spray przeciwsłoneczny SPF50 100ml
szt

SVR Sun Secure Eau Solaire Dwufazowy ochronny spray przeciwsłoneczny SPF50 100ml

Cena: 78,49 zł
( 1 ml = 0,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Sun Secure Spray Mleczna Mgiełka Przeciwsłoneczna Ochrona SPF30 200 ml
szt

SVR Sun Secure Spray Mleczna Mgiełka Przeciwsłoneczna Ochrona SPF30 200 ml

Cena: 113,99 zł
( 1 ml = 0,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Sebiaclear Hydra nawilżający krem o działaniu regenerującym 40ml
szt

SVR Sebiaclear Hydra nawilżający krem o działaniu regenerującym 40ml

Cena: 86,99 zł
( 1 ml = 2,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Spirial Extreme intensywny antyperspirant w kulce 20ml
szt

SVR Spirial Extreme intensywny antyperspirant w kulce 20ml

Cena: 60,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SENSIFINE AR Krem Do Cery Naczynkowej  - 40ml
szt

SVR SENSIFINE AR Krem Do Cery Naczynkowej - 40ml

Cena: 76,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SENSIFINE AR RICHE Intensywnie Nawilżający Krem - 40ml
szt

SVR SENSIFINE AR RICHE Intensywnie Nawilżający Krem - 40ml

Cena: 82,49 zł
( 1 ml = 2,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SENSIFINE AR Woda Micelarna Do Demakijażu - 400ml
szt

SVR SENSIFINE AR Woda Micelarna Do Demakijażu - 400ml

Cena: 81,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SEBIACLEAR Żel Do Mycia Skóry Tłustej i Trądzikowej - 400ml
szt

SVR SEBIACLEAR Żel Do Mycia Skóry Tłustej i Trądzikowej - 400ml

Cena: 86,99 zł
( 1 ml = 0,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SEBIACLEAR Żel Do Mycia Skóry Tłustej i Trądzikowej - 200ml
szt

SVR SEBIACLEAR Żel Do Mycia Skóry Tłustej i Trądzikowej - 200ml

Cena: 56,49 zł
( 1 ml = 0,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SEBIACLEAR Krem Do Mycia o Działaniu Kojącym i Nawilżającym Dla Skóry Trądzikowej - 400ml
szt

SVR SEBIACLEAR Krem Do Mycia o Działaniu Kojącym i Nawilżającym Dla Skóry Trądzikowej - 400ml

Cena: 95,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR SEBIACLEAR Krem Do Mycia o Działaniu Kojącym i Nawilżającym Dla Skóry Trądzikowej - 200ml
szt

SVR SEBIACLEAR Krem Do Mycia o Działaniu Kojącym i Nawilżającym Dla Skóry Trądzikowej - 200ml

Cena: 54,49 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Spirial Roll-On 48-godzinny intensywny antyperspirant 50ml
szt

SVR Spirial Roll-On 48-godzinny intensywny antyperspirant 50ml

Cena: 55,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Topialyse Gel Lavant żel do mycia 400ml
szt

SVR Topialyse Gel Lavant żel do mycia 400ml

Cena: 51,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+ Balsam Ochronny Do Skóry Atopowej - 200ml
szt

SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+ Balsam Ochronny Do Skóry Atopowej - 200ml

Cena: 81,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Densitium Contour Des Yeux Korygujący Zmarszczki I Cienie Krem Pod Oczy - 15ml
szt

SVR Densitium Contour Des Yeux Korygujący Zmarszczki I Cienie Krem Pod Oczy - 15ml

Cena: 149,99 zł
( 1 ml = 10,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Xérial 50 Extreme Pieds złuszczający krem do stóp 50ml
szt

SVR Xérial 50 Extreme Pieds złuszczający krem do stóp 50ml

Cena: 72,49 zł
( 1 ml = 1,45 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR XERIAL 30 Krem Do Stóp - 50ml
szt

SVR XERIAL 30 Krem Do Stóp - 50ml

Cena: 62,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR XERIAL Krem Do Skóry Spękanej i Zniszczonej - 50ml
szt

SVR XERIAL Krem Do Skóry Spękanej i Zniszczonej - 50ml

Cena: 59,49 zł
( 1 ml = 1,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Xérial 10 Lait nawilżające mleczko do skóry suchej i łuszczącej się 400ml [Data ważności: 30.11.2026]
szt

SVR Xérial 10 Lait nawilżające mleczko do skóry suchej i łuszczącej się 400ml [Data ważności: 30.11.2026]

Cena: 108,99 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR PALPEBRAL Hipoalergiczny Tusz Do Rzęs Black - 9ml
szt

SVR PALPEBRAL Hipoalergiczny Tusz Do Rzęs Black - 9ml

Cena: 99,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR TOPIALYSE PALPÉBRAL Krem Pod Oczy i Na Powieki - 15ml
szt

SVR TOPIALYSE PALPÉBRAL Krem Pod Oczy i Na Powieki - 15ml

Cena: 90,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR PALPEBRAL DEMAQUILLANT Żel Micelarny - 125ml
szt

SVR PALPEBRAL DEMAQUILLANT Żel Micelarny - 125ml

Cena: 73,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR AMPOULE RELAX Pod Oczy - 15ml
szt

SVR AMPOULE RELAX Pod Oczy - 15ml

Cena: 137,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR AMPOULE REFRESH Koncentrat Pod Oczy - 15ml
szt

SVR AMPOULE REFRESH Koncentrat Pod Oczy - 15ml

Cena: 137,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR Physiopure Micellar Water płyn micelarny do demakijażu 400ml
szt

SVR Physiopure Micellar Water płyn micelarny do demakijażu 400ml

Cena: 81,49 zł
( 1 ml = 0,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR CLAIRIAL Peeling Na Noc - 50ml
szt

SVR CLAIRIAL Peeling Na Noc - 50ml

Cena: 158,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR CLAIRIAL Serum Redukujące Przebarwienia - 30ml
szt

SVR CLAIRIAL Serum Redukujące Przebarwienia - 30ml

Cena: 180,99 zł
( 1 ml = 6,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SVR CLAIRIAL DAY Krem Korygujący SPF30 - 30 ml
szt

SVR CLAIRIAL DAY Krem Korygujący SPF30 - 30 ml

Cena: 142,99 zł
( 1 ml = 4,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2

Kosmetyki SVR do pielęgnacji twarzy

W ofercie naszej drogerii internetowej znajdziesz testowane dermatologicznie produkty SVR do twarzy. Poszczególne produkty marki odpowiadają na potrzeby różnych typów skóry, a zarówno badania kliniczne, jak i wieloletnie opinie klientów potwierdzają ich skuteczność. W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki SVR przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej (przeznaczone do skóry z pierwszymi oznakami starzenia), kremy do cery trądzikowej i mieszanej, kremy na przebarwienia oraz produkty mające właściwości kojące.

Poza kremami, warto wyposażyć się także w taki kosmetyk jak mleczko do demakijażu czy żel do mycia twarzy. Co ważne, kosmetyki SVR można stosować także w przypadku skóry wymagającej: atopowej, naczynkowej czy wrażliwej. Są hipoalergiczne i pozbawione parabenów, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne.

Kosmetyki SVR do pielęgnacji skóry

Kremy SVR nie ograniczają się jedynie do kosmetyków do twarzy. Francuska marka oferuje także produkty do pielęgnacji ciała. W ofercie znajdziesz, chociażby kremy i balsamy do skóry suchej, nawilżające żele do mycia ciała, antyperspiranty SVR Spirial czy preparaty ujędrniające. Ogromną popularnością cieszą się kosmetyki przeciwsłoneczne Sun Secure (krem lub spray): można je stosować na każdy typ skóry (także na wrażliwą skórę), zapewniają one nawilżenie i optymalną ochronę przeciwsłoneczną, a ich kremowa konsystencja ułatwia rozprowadzanie produktu na ciele. Seria Sun Secure oferuje także dermokosmetyki po opalaniu.

Marka SVR bierze pod uwagę wymagania i potrzeby skóry wrażliwej. Skóra wrażliwa i skóra sucha wymagają bowiem szczególnego podejścia i wyjątkowej pielęgnacji. Jeśli również borykasz się z problemem suchej i szorstkiej skóry wrażliwej, a większość drogeryjnych produktów powoduje u Ciebie podrażnienia to warto rozważyć kosmetyk marki SVR. Dopasowana do Twoich potrzeb, naturalna pielęgnacja może okazać się "strzałem w dziesiątkę". Najlepiej jak o właściwościach jakościowych dermokosmetyków SVR przekonasz się po prostu na własnej skórze!

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium