Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

NeoNail - Strona 2

Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Mysterious Tale 7.2ml
szt

NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Mysterious Tale 7.2ml

Cena: 23,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Chillout Walk 7.2ml
szt

NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Chillout Walk 7.2ml

Cena: 24,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Inspiring Moment 7.2ml
szt

NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Inspiring Moment 7.2ml

Cena: 10,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Vibrant Awakening 7.2ml
szt

NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Vibrant Awakening 7.2ml

Cena: 24,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Hard Top High Gloss top hybrydowy 7.2ml
szt

NeoNail Hard Top High Gloss top hybrydowy 7.2ml

Cena: 24,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Base 6in1 Silk Protein baza hybrydowa proteinowa 7.2ml
szt

NeoNail Base 6in1 Silk Protein baza hybrydowa proteinowa 7.2ml

Cena: 23,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Blinking Cover Pink 7.2ml
szt

NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Blinking Cover Pink 7.2ml

Cena: 47,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo Acrylgel Cover Pink akrylożel do paznokci 15g
szt

NeoNail Duo Acrylgel Cover Pink akrylożel do paznokci 15g

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Sexy Red 7.2ml
szt

NeoNail UV Gel Polish Color lakier hybrydowy Sexy Red 7.2ml

Cena: 35,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Top Dry top hybrydowy bez przemywania 7.2ml
szt

NeoNail Top Dry top hybrydowy bez przemywania 7.2ml

Cena: 22,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Creamy Splash 7.2ml
szt

NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Creamy Splash 7.2ml

Cena: 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Base/Top 2in1 baza hybrydowa 7.2ml
szt

NeoNail Base/Top 2in1 baza hybrydowa 7.2ml

Cena: 136,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Dry Top Matte matowy top hybrydowy 7.2ml
szt

NeoNail Dry Top Matte matowy top hybrydowy 7.2ml

Cena: 20,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Warm Cover 7.2ml
szt

NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa Warm Cover 7.2ml

Cena: 47,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Pusher kopytko metalowe 03
szt

NeoNail Pusher kopytko metalowe 03

Cena: 27,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Gilotyna do tipsów
szt

NeoNail Gilotyna do tipsów

Cena: 20,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Waciki bezpyłowe perforowane 175szt
szt

NeoNail Waciki bezpyłowe perforowane 175szt

Cena: 17,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Top Milky Effect Creamy mleczny top hybrydowy 7.2ml
szt

NeoNail Top Milky Effect Creamy mleczny top hybrydowy 7.2ml

Cena: 24,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Gel Stickers Easy On lakier hybrydowy w naklejce M01 20szt
szt

NeoNail Gel Stickers Easy On lakier hybrydowy w naklejce M01 20szt

Cena: 19,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Polerka łódka 100/180 różowa
szt

NeoNail Polerka łódka 100/180 różowa

Cena: 10,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Pędzelek naturalny do zdobień nr 0
szt

NeoNail Pędzelek naturalny do zdobień nr 0

Cena: 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Cążki do skórek 5mm
szt

NeoNail Cążki do skórek 5mm

Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Cążki do skórek 3mm
szt

NeoNail Cążki do skórek 3mm

Cena: 43,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Pędzelek do zdobień
szt

NeoNail Pędzelek do zdobień

Cena: 12,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Liquid Nail Powder pyłek w płynie Chrome 01 6.5ml
szt

NeoNail Liquid Nail Powder pyłek w płynie Chrome 01 6.5ml

Cena: 42,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa 7.2ml
szt

NeoNail Revital Base Fiber wzmacniająca baza hybrydowa 7.2ml

Cena: 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Top Shine Bright top hybrydowy 7.2ml
szt

NeoNail Top Shine Bright top hybrydowy 7.2ml

Cena: 24,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Gąbeczki do stylizacji paznokci metodą ombre 25szt
szt

NeoNail Gąbeczki do stylizacji paznokci metodą ombre 25szt

Cena: 16,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo AcrylGel formy do przedłużania paznokci 02 kwadrat 120szt
szt

NeoNail Duo AcrylGel formy do przedłużania paznokci 02 kwadrat 120szt

Cena: 53,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo AcrylGel formy do przedłużania paznokci 03 migdał współczesny 120szt
szt

NeoNail Duo AcrylGel formy do przedłużania paznokci 03 migdał współczesny 120szt

Cena: 53,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo Acrylgel Perfect Clear akrylożel do paznokci 15g
szt

NeoNail Duo Acrylgel Perfect Clear akrylożel do paznokci 15g

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo Acrylgel French Pink akrylożel do paznokci 15g
szt

NeoNail Duo Acrylgel French Pink akrylożel do paznokci 15g

Cena: 39,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Duo Acrylgel Perfect Clear akrylożel do paznokci 30g
szt

NeoNail Duo Acrylgel Perfect Clear akrylożel do paznokci 30g

Cena: 66,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Cuticle Remover preparat zmiękczający skórki 7.2ml
szt

NeoNail Cuticle Remover preparat zmiękczający skórki 7.2ml

Cena: 19,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Lampa LED z wyświetlaczem 36W/48W
szt

NeoNail Lampa LED z wyświetlaczem 36W/48W

Cena: 260,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Nail Prep odtłuszczacz do paznokci 7.2ml
szt

NeoNail Nail Prep odtłuszczacz do paznokci 7.2ml

Cena: 20,99 zł
( 1 ml = 2,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Nail Prep Extra preparat do odtłuszczania paznokci 10ml
szt

NeoNail Nail Prep Extra preparat do odtłuszczania paznokci 10ml

Cena: 20,99 zł
( 1 ml = 2,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Nail Drill One Touch 21W frezarka do manicure
szt

NeoNail Nail Drill One Touch 21W frezarka do manicure

Cena: 375,99 zł
( 1 szt = 375,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Vitamin Cuticle Oil oliwka witaminowa Intense 6.5ml
szt

NeoNail Vitamin Cuticle Oil oliwka witaminowa Intense 6.5ml

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 3,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Waciki bezpyłowe dwunastowarstwowe 500szt
szt

NeoNail Waciki bezpyłowe dwunastowarstwowe 500szt

Cena: 22,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Life Is Too Short For Bad pilnik prosty 100/180
szt

NeoNail Life Is Too Short For Bad pilnik prosty 100/180

Cena: 10,99 zł
( 1 szt = 10,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Non-Acid Primer bezkwasowy 10ml
szt

NeoNail Non-Acid Primer bezkwasowy 10ml

Cena: 21,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Acid Primer kwasowy 10ml
szt

NeoNail Acid Primer kwasowy 10ml

Cena: 21,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Acetone UV Gel Polish Remover zmywacz do lakieru hybrydowego 50ml
szt

NeoNail Acetone UV Gel Polish Remover zmywacz do lakieru hybrydowego 50ml

Cena: 11,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Primer Vitamins bezkwasowy preparat witaminowy 7.2ml
szt

NeoNail Primer Vitamins bezkwasowy preparat witaminowy 7.2ml

Cena: 21,99 zł
( 1 ml = 3,05 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Patyczki drewniane komplet 10szt
szt

NeoNail Patyczki drewniane komplet 10szt

Cena: 8,99 zł
( 1 szt = 0,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Aplikator pacynka do pyłku
szt

NeoNail Aplikator pacynka do pyłku

Cena: 5,99 zł
( 1 szt = 5,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Pearl Effect pyłek do paznokci No. 01 2g
szt

NeoNail Pearl Effect pyłek do paznokci No. 01 2g

Cena: 18,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Nail Cleaner odtłuszczacz do paznokci 100ml
szt

NeoNail Nail Cleaner odtłuszczacz do paznokci 100ml

Cena: 13,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NeoNail Pilnik szary łódka 100/180
szt

NeoNail Pilnik szary łódka 100/180

Cena: 10,99 zł
( 1 szt = 10,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium