Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

KEVIN MURPHY

Profesjonalne kosmetyki do włosów Kevin Murphy są znane nie tylko najlepszym stylistom i fryzjerom, ale i wszystkim pasjonatom naturalnych produktów. Wyróżnikiem marki Kevin Murphy są naturalne składniki oraz to, jak wysoką świadomością środowiskową wyróżnia się producent. Kosmetyki marki nigdy nie były testowane na zwierzętach, a komponenty, z których tworzy się produkty, pochodzą wyłącznie z organicznych i bezpiecznych dla środowiska upraw. Dzięki temu masz pewność, że dbając o włosy, w żaden sposób nie szkodzisz środowisku!

Filtruj / Sortuj
Kevin Murphy Everlasting.Colour Wash szampon chroniący kolor o kwaśnym pH 1000ml
szt

Kevin Murphy Everlasting.Colour Wash szampon chroniący kolor o kwaśnym pH 1000ml

Cena: 311,39 zł 345,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 341,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse wygładzająca odżywka do włosów 1000ml
szt

Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse wygładzająca odżywka do włosów 1000ml

Cena: 270,89 zł 300,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 281,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Smooth.Again.Wash szampon wygładzający 1000ml
szt

Kevin Murphy Smooth.Again.Wash szampon wygładzający 1000ml

Cena: 261,89 zł 290,99 zł
( 1 ml = 0,26 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 274,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Fresh.Hair suchy szampon do włosów 100ml
szt

Kevin Murphy Fresh.Hair suchy szampon do włosów 100ml

Cena: 92,69 zł 102,99 zł
( 1 ml = 0,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 97,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Killer.Curls Wash odżywczy szampon do włosów kręconych 250ml
szt

Kevin Murphy Killer.Curls Wash odżywczy szampon do włosów kręconych 250ml

Cena: 107,09 zł 118,99 zł
( 1 ml = 0,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 114,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Young.Again Wash odbudowujący szampon do włosów 250ml
szt

Kevin Murphy Young.Again Wash odbudowujący szampon do włosów 250ml

Cena: 145,79 zł 161,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 138,32 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Treatment odżywka bez spłukiwania do włosów zniszczonych i farbowanych 150ml
szt

Kevin Murphy Staying Alive Leave-In Treatment odżywka bez spłukiwania do włosów zniszczonych i farbowanych 150ml

Cena: 114,29 zł 126,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 125,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Session.Spray Flex elastyczny lakier do włosów 100ml
szt

Kevin Murphy Session.Spray Flex elastyczny lakier do włosów 100ml

Cena: 83,69 zł 92,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 64,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Blonde Angel Wash szampon wzmacniający kolor do włosów blond 1000ml
szt

Kevin Murphy Blonde Angel Wash szampon wzmacniający kolor do włosów blond 1000ml

Cena: 268,19 zł 297,99 zł
( 1 ml = 0,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 297,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Kevin Murphy Repair-Me.Wash Shampoo regenerujący szampon do włosów 1000ml
szt

Kevin Murphy Repair-Me.Wash Shampoo regenerujący szampon do włosów 1000ml

Cena: 296,09 zł 328,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 299,27 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych

Naturalne produkty do włosów Kevin Murphy

Stylista Kevin Murphy postanowił stworzyć własną markę kosmetyków, gdyż nie był zadowolony z innych produktów. Opracował on formułę, która skutecznie nadaje fryzurze kształt i trwałość bez obciążania włosów. Kevin Murphy postanowił “wyposażyć” swoje preparaty w składniki znane z kosmetyków do pielęgnacji skóry: skoncentrowane ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, odżywcze aminokwasy i witaminy.

Co więcej, wybierając produkty Kevin Murphy masz pewność, że nie tylko środowisko, ale i Twoje zdrowie jest bezpieczne! Producent nie dodaje do swoich produktów ani siarczanów ani parabenów - kosmetyki firmy Kevin Murphy zawierają jedynie naturalne oksydanty, dzięki czemu możesz bezpiecznie stosować je na swoje włosy i skórę głowy.

Innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji włosów

Lekkość, trwałość, dbałość o środowisko oraz wyłącznie naturalne antyoksydanty to hasła, które Cię przekonują. W takim razie marka Kevin Murphy jest dla Ciebie! Na stronie Drogerii DrZdrowie możesz szybko sprawić sobie udane zakupy i cieszyć się szybką dostawą zawartości zamówienia do Twojego domu!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment marki - kosmetyki i dla kobiet, i dla mężczyzn:

  • Kevin Murphy - szampon
  • Kevin Murphy - odżywka
  • Kevin Murphy - maski do włosów
  • Kevin Murphy - kosmetyki do stylizacji oraz serum do włosów.

Dokładamy wszelkich starań, aby cena produktów w naszej ofercie była jak najkorzystniejsza, a szybka dostawa to nasz priorytet. Stale monitorujemy stan dostępności produktów.

Przekonaj się już dziś do stosowania tych naturalnych kosmetyków i przywróć imponujący blask swojej fryzurze, stosując odżywki, szampony i produkty do stylizacji tej genialnej, światowej marki! Złóż zamówienie już dziś i wybierz naturalną pielęgnację na światowym poziomie!

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium