Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

HAGI

Filtruj / Sortuj
Hagi Cukrowy peeling do ciała Boso Po Mchu 200g
szt

Hagi Cukrowy peeling do ciała Boso Po Mchu 200g

Cena: 53,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet 480g
szt

Hagi Sól do kąpieli Biały Bukiet 480g

Cena: 38,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Naturalny balsam do ciała Biały Bukiet 200ml
szt

Hagi Naturalny balsam do ciała Biały Bukiet 200ml

Cena: 47,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Aqua Zone krem odżywczo-nawilżający na noc 50ml
szt

Hagi Aqua Zone krem odżywczo-nawilżający na noc 50ml

Cena: 78,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Żel do mycia twarzy orzeźwiający Ahoj Kapitanie 200ml
szt

Hagi Żel do mycia twarzy orzeźwiający Ahoj Kapitanie 200ml

Cena: 30,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Ujędrniający balsam do ciała Na Śliwki 200ml
szt

Hagi Ujędrniający balsam do ciała Na Śliwki 200ml

Cena: 47,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Żel do mycia ciała Na Śliwki 300ml
szt

Hagi Żel do mycia ciała Na Śliwki 300ml

Cena: 39,99 zł
( 1 ml = 0,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Naturalny balsam do ciała modelujący Malinowy Chruśniak 200ml
szt

Hagi Naturalny balsam do ciała modelujący Malinowy Chruśniak 200ml

Cena: 48,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Balsam regenerujący do ciała Korzenna Pomarańcza 200ml
szt

Hagi Balsam regenerujący do ciała Korzenna Pomarańcza 200ml

Cena: 42,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Krem do rąk regenerujący SOS Korzenna Pomarańcza 50ml
szt

Hagi Krem do rąk regenerujący SOS Korzenna Pomarańcza 50ml

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Naturalny balsam do ciała nawilżający Wakacje na Bali 200ml
szt

Hagi Naturalny balsam do ciała nawilżający Wakacje na Bali 200ml

Cena: 48,99 zł
( 1 ml = 0,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Hagi Sól do kąpieli z Morza Martwego 1200g
szt

Hagi Sól do kąpieli z Morza Martwego 1200g

Cena: 71,99 zł
( 1 g = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium