Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

CHLOE

Filtruj / Sortuj
Chloe Nomade zestaw woda perfumowana spray 75ml + miniatura wody perfumowanej spray 5ml + balsam do ciała 100ml
szt

Chloe Nomade zestaw woda perfumowana spray 75ml + miniatura wody perfumowanej spray 5ml + balsam do ciała 100ml

Cena: 371,69 zł 412,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 412,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Nomade Lumiere d'Egypte woda perfumowana spray 30ml
szt

Chloe Nomade Lumiere d'Egypte woda perfumowana spray 30ml

Cena: 185,39 zł 205,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 195,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 246,59 zł 273,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 224,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Nomade Lumiere d'Egypte woda perfumowana spray 50ml
szt

Chloe Nomade Lumiere d'Egypte woda perfumowana spray 50ml

Cena: 247,49 zł 274,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 247,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Lumineuse woda perfumowana refill 150ml
szt

Chloe Lumineuse woda perfumowana refill 150ml

Cena: 295,19 zł 327,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 295,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe L'Eau de Parfum Intense woda perfumowana refillable spray 30ml
szt

Chloe L'Eau de Parfum Intense woda perfumowana refillable spray 30ml

Cena: 198,89 zł 220,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 220,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE ROSE Tangerine woda toaletowa spray damskie 30 ml
szt

CHLOE ROSE Tangerine woda toaletowa spray damskie 30 ml

Cena: 157,49 zł 174,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 152,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Rose Naturelle Intense woda perfumowana refill 150ml
szt

Chloe Rose Naturelle Intense woda perfumowana refill 150ml

Cena: 258,29 zł 286,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 284,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 306,89 zł 340,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 323,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Refill woda perfumowana spray damskie 150 ml
szt

CHLOE Refill woda perfumowana spray damskie 150 ml

Cena: 456,29 zł 506,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 481,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Lumineuse woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Lumineuse woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 350,09 zł 388,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 369,54 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Nomade NUIT D'Egypte woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 314,99 zł 349,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 209,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion ) woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 261,27 zł 283,99 zł
( 1 ml = 5,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 247,07 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 263,69 zł 292,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 191,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE SET (Signature + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 260,35 zł 282,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 246,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE SET (Signature + BODY Lotion + Travel Spray ) woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 342,23 zł 371,99 zł
( 1 ml = 4,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 323,63 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Chloe perfumowany żel pod prysznic 200ml
szt

Chloe Chloe perfumowany żel pod prysznic 200ml

Cena: 146,69 zł 162,99 zł
( 1 ml = 0,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 154,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 339,29 zł 376,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 307,79 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Refillable woda perfumowana spray damskie 100 ml
szt

CHLOE Refillable woda perfumowana spray damskie 100 ml

Cena: 341,99 zł 379,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 379,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Nomade Jasmine Naturel Intense woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 251,99 zł 279,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 265,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Lumineuse woda perfumowana spray damskie 100 ml
szt

CHLOE Lumineuse woda perfumowana spray damskie 100 ml

Cena: 315,89 zł 350,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 304,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Rose Naturelle woda perfumowana spray 30ml
szt

Chloe Rose Naturelle woda perfumowana spray 30ml

Cena: 254,69 zł 282,99 zł
( 1 ml = 8,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 236,71 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade Jasmin Naturelle woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE Nomade Jasmin Naturelle woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 246,59 zł 273,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 152,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE ROSE Naturelle Intense Refillable woda perfumowana spray damskie 100 ml
szt

CHLOE ROSE Naturelle Intense Refillable woda perfumowana spray damskie 100 ml

Cena: 498,59 zł 553,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 453,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE ROSE Naturelle Intense woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE ROSE Naturelle Intense woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 269,99 zł 299,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 260,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Naturelle woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Naturelle woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 374,39 zł 415,99 zł
( 1 ml = 7,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 361,91 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
Chloe Nomade Naturelle woda perfumowana spray 75ml
szt

Chloe Nomade Naturelle woda perfumowana spray 75ml

Cena: 256,49 zł 284,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 284,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade Jasmine Naturel woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Nomade Jasmine Naturel woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 250,19 zł 277,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 210,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE ROSE Naturelle Intense woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE ROSE Naturelle Intense woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 367,19 zł 407,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 387,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE LOVE Story woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE LOVE Story woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 392,39 zł 435,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 358,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 304,19 zł 337,99 zł
( 1 ml = 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 321,09 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 75 ml
szt

CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 75 ml

Cena: 304,19 zł 337,99 zł
( 1 ml = 4,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 261,89 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE LOVE Story woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE LOVE Story woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 228,59 zł 253,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 228,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 320,39 zł 355,99 zł
( 1 ml = 6,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 262,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 30 ml
szt

CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 30 ml

Cena: 233,09 zł 258,99 zł
( 1 ml = 7,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 227,04 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 50 ml
szt

CHLOE Nomade woda perfumowana spray damskie 50 ml

Cena: 206,99 zł 229,99 zł
( 1 ml = 4,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 221,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium