SYLVECO DERMO Regulująca Wcierka Do Skóry Głowy - Nadmierny Łojotok - 145ml
0 ocen
0
towar niedostępny
- Dostępność: dostępny na magazynie
- Poleć znajomemu
- Zapytaj o produkt
- Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
- Zadzwoń: 22 612 62 92
- Wysyłka w: 24 godziny
Opis produktu
Specjalistyczna wcierka do skóry głowy została stworzona z myślą o osobach zmagających się z nadmiernym łojotoku, łojotokowym zapaleniem skóry oraz tłustym łupieżem. Formuła produktu zawiera składniki, które skutecznie łagodzą podrażnienia, wzmacniają naturalną barierę ochronną oraz wspierają mikrobiom skalpu. Dzięki nowoczesnemu podejściu, wcierka nie tylko przynosi ulgę, ale również poprawia ogólny stan skóry głowy, przywracając komfort i świeżość.
Działanie
Wcierka działa na wielu poziomach. Niacynamid, obecny w składzie, skutecznie zwalcza nadmierne przetłuszczanie się włosów i skóry głowy, co pozwala dłużej cieszyć się uczuciem czystości i świeżości. Ponadto, pirokton olaminy zapobiega powstawaniu niepożądanych zmian skórnych, czyniąc produkt doskonałym wsparciem w walce z problemami skórnymi. Składniki nawilżające, takie jak skwalan, gliceryna i kwas hialuronowy, poprawiają komfort, nawilżając i odżywiając skórę głowy.
Bezpieczeństwo
Wcierka została poddana szczegółowym testom dermatologicznym, co zapewnia jej bezpieczeństwo stosowania. Jest przeznaczona do użytku zewnętrznego, a jej skład został starannie dobrany, by zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych. Zaleca się przeprowadzenie testu na małej powierzchni skóry przed pełnym zastosowaniem, aby upewnić się, że produkt odpowiada indywidualnym potrzebom.
Informacje Dodatkowe
Pojemność | 200 ml |
Data ważności | 24 miesiące od otwarcia |
Sposób przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. |
SYLVECO sp. z o.o.
Polska
Łąka 260F
36-004 Łąka k/Rzeszowa
[email protected]
(17) 771 38 30
Brak środków ostrożności dotyczących stosowania.
Skład
Ingredients/INCI :
Aqua, Alcohol Denat., Lactic Acid, Polysorbate 20, Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Panthenol, Zinc PCA, Inulin, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Menthol, Biotin, Piroctone Olamine, Allantoin, Phytic Acid, Parfum.
Sposób Użycia
Aplikuj wcierkę na skórę głowy, rozczesując włosy palcami. Wykonaj masaż przez 3-5 minut. Stosuj 2-3 razy w tygodniu. Unikaj kontaktu z oczami.





