Claresa Soak Off UV/LED Nude lakier hybrydowy 109 5g
0 ocen
0
towar niedostępny
- Dostępność: dostępny na magazynie
- Poleć znajomemu
- Zapytaj o produkt
- Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
- Zadzwoń: 22 612 62 92
- Wysyłka w: 48 godzin
- Ciesz się pięknym manicure, który utrzyma się aż do 3 tygodni, oszczędzając Twój czas i pieniądze.
- Uzyskaj naturalny i elegancki wygląd paznokci dzięki uniwersalnemu odcieniowi Nude, który pasuje do każdej stylizacji.
- Dzięki łatwej aplikacji i średniej gęstości lakieru, stworzysz profesjonalny manicure w domowym zaciszu, bez zalewania skórek.
- Zyskaj pewność, że Twój manicure jest bezpieczny dla Twojej skóry, dzięki przebadanym dermatologicznie lakierom Claresa.
- Podkreśl piękno swoich dłoni intensywnym połyskiem, który przyciąga wzrok i dodaje elegancji Twojemu wyglądowi.
Claresa Soak Off UV/LED Nude 109 - lakier hybrydowy do zadań specjalnych
Claresa Soak Off UV/LED Nude lakier hybrydowy 109 5g to produkt przeznaczony dla osób poszukujących trwałego i estetycznego wykończenia manicure. Kolor Nude o kremowym odcieniu doskonale komponuje się z naturalnym kolorem skóry, nadając paznokciom subtelny, elegancki wygląd. Dzięki formule przeznaczonej do utwardzania w lampach UV i LED, lakier hybrydowy Claresa zapewnia stabilne pokrycie, które utrzymuje się nawet do 3 tygodni, minimalizując konieczność częstych poprawek.
Właściwości
Claresa Soak Off UV/LED Nude lakier hybrydowy 109 5g charakteryzuje się średnią gęstością, która umożliwia precyzyjną aplikację i równomierne rozprowadzenie produktu na płytce paznokcia. Intensywny połysk, jaki pozostawia po utwardzeniu, podkreśla kolor i nadaje dłoniom estetyczny, zadbany wygląd. Produkt jest przebadany dermatologicznie, co oznacza, że został zweryfikowany pod kątem bezpieczeństwa stosowania na skórze i paznokciach.
Zalety lakierów hybrydowych Claresa
Lakier hybrydowy Claresa Soak Off UV/LED Nude 109 oferuje łatwą aplikację dzięki specjalnej, kremowej konsystencji i dobrze zaprojektowanemu pędzelkowi, który minimalizuje ryzyko zalewania skórek. Wysoka pigmentacja produktu sprawia, że już dwie cienkie warstwy pozwalają uzyskać pełne krycie i jednolity kolor. Pojemność 5 g jest optymalna do wielokrotnych stylizacji, a uniwersalny odcień Nude pasuje do różnych stylów i okazji.
Sposób aplikacji
Przed nałożeniem lakieru hybrydowego Claresa Soak Off UV/LED Nude 109 należy przygotować paznokcie, stosując bazę hybrydową Claresa, która utwardza się w lampie UV/LED. Następnie nakłada się cienką warstwę lakieru i utwardza ją zgodnie z zaleceniami producenta. W celu uzyskania pełnego krycia można powtórzyć aplikację drugiej warstwy. Na koniec stylizację zabezpiecza się topem hybrydowym Claresa, który również wymaga utwardzenia w lampie UV/LED.
Czas utwardzania
| Lampa | Czas utwardzania |
|---|---|
| Lampa UV LED 6 W | 2 x 45 sekund |
| Lampa UV LED 9 W | 2 x 45 sekund |
| Lampa UV LED 48 W | 30 sekund |
| Lampa UV LED 60 W | 15 sekund |
| Lampa UV 36 W | 120 sekund |
4mass S.A
Polska
ul. Kobyłkowska 2
05-200 Wołomin
[email protected]
+48 538 99 44 33
Skład
DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HEMA, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, MICA +/- CI 77266, CI 77891, CI 73360, CI 15880, CI 74160, CI 74260, CI 19140, CI 60725, CI 77007, CI 77000.
Sposób Użycia
Przygotuj paznokcie, nadając im odpowiedni kształt i delikatnie matowiąc płytkę. Nałóż cienką warstwę bazy hybrydowej Claresa i utwardź ją w lampie UV/LED. Następnie aplikuj cienką warstwę lakieru hybrydowego Claresa Nude 109 i utwardź w lampie zgodnie z tabelą czasów utwardzania. Dla pełnego krycia nałóż drugą warstwę lakieru i ponownie utwardź. Całość zabezpiecz topem hybrydowym Claresa, utwardź i przetrzyj cleanerem dla uzyskania idealnego połysku.
- Lampa UV LED 6 W: 2 x 45 sekund
- Lampa UV LED 9 W: 2 x 45 sekund
- Lampa UV LED 48 W: 30 sekund
- Lampa UV LED 60 W: 15 sekund
- Lampa UV 36 W: 120 sekund





