Bibliotheque de Parfum Icy Wave woda perfumowana spray 100ml
0 ocen
0
towar niedostępny
- Dostępność: dostępny na magazynie
- Poleć znajomemu
- Zapytaj o produkt
- Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
- Zadzwoń: 22 612 62 92
- Wysyłka w: 48 godzin
Cytrusowo-drzewny unisexowy zapach dla najbardziej energicznych osób.
Jaskrawe, świeże, intensywne perfumy na co dzień. Poczuj mroźną świeżość i energię lodowców Arktyki z ICY WAVE, cytrusowo-drzewnym unisex zapachem stworzonym dla osób kochających wyzwania i niebanalne doznania. Poczuj na skórze mroźne powiewy wiatru, orzeźwiającą woń cytrusów i kojącą moc ziół. Te perfumy towarzyszą jaskrawym nastrojom i ambitnym planom. Są rozkoszą i intrygą.
Pierwsze zetknięcie to eksplozja cytrusów: soczysta bergamotka, słodka mandarynka i orzeźwiająca limonka pobudzają zmysły i dodają energii. W sercu ICY WAVE kryje się rześka gra nut: lekkość zielonej herbaty splata się z powietrzną wonią alpejskich ziół i słodyczą czarnej porzeczki. Z zainteresowaniem będziesz obserwować, jak otwiera się każda nuta. Całość kompozycji dopełniają szlachetne nuty bazy: galbanum, piżmo, petitgrain i drzewo sandałowe, które nadają zapachowi głębi i elegancji, tworząc harmonię między słodyczą a dymnymi akcentami. Ostatecznie perfumy Icy wave sprawią, że zakochasz się w tym zapachu. Ich lekka, orzeźwiająca kompozycja doda Ci pewności siebie i podkreśli Twoją naturalną charyzmę.
ICY WAVE to zapach dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają świeżość i wolność. Perfumy te są idealne dla osób, które chcą się wyróżnić z tłumu i podkreślić swoją indywidualność.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: limonka, bergamotka, mandarynka
Nuta serca: czarna porzeczka, zielona herbata, zioła alpejskie
Nuta bazy: galbanum, piżmo, petitgrain, sandałowiec
VOTREPARFUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
ul. Mełgiewska 74, lok. 200
20-234 Lublin
[email protected]
Produkt łatwopalny. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie połykać.
Alcohol denat, Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance - LINALYL ACETATE - LIMONENE - LINALOL - PINENE (Peroxyde <10mmol/L) - CITRUS AURANTIUM PEEL OIL (Peroxyde<20 mmol/L) - ROSE KETONES - TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL - CITRAL - ACETYL CEDRENE - LAVANDULA OIL/EXTRACT - GERANYL ACETATE - COUMARIN - GERANIOL - CAMPHOR - TERPINEOL.





