Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy
Menu

MINCER PHARMA

Filtruj / Sortuj
Mincer Pharma Hyaluron wygładzający krem do twarzy No.402 50ml
szt

Mincer Pharma Hyaluron wygładzający krem do twarzy No.402 50ml

Cena: 13,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma ArganLife olejek do twarzy i szyi No.806 15ml
szt

Mincer Pharma ArganLife olejek do twarzy i szyi No.806 15ml

Cena: 30,99 zł
( 1 ml = 2,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Botolift krem nawilżająco-modelujący na dzień i na noc No.702 50ml
szt

Mincer Pharma Botolift krem nawilżająco-modelujący na dzień i na noc No.702 50ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Botolift odżywczy krem-maska na noc No.703 50ml
szt

Mincer Pharma Botolift odżywczy krem-maska na noc No.703 50ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Botolift nawilżająco-ujedrniający krem na dzień No.701 50ml
szt

Mincer Pharma Botolift nawilżająco-ujedrniający krem na dzień No.701 50ml

Cena: 31,99 zł
( 1 ml = 0,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma ArganLife regenerujący krem-maska na noc No.803 50ml
szt

Mincer Pharma ArganLife regenerujący krem-maska na noc No.803 50ml

Cena: 28,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Collagen 50+ przeciwzmarszczkowy półtłusty krem do twarzy No.302 50ml
szt

Mincer Pharma Collagen 50+ przeciwzmarszczkowy półtłusty krem do twarzy No.302 50ml

Cena: 13,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor na dzień SPF15 do cery dojrzałej i wiotkiej No.1601 50ml
szt

Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor na dzień SPF15 do cery dojrzałej i wiotkiej No.1601 50ml

Cena: 48,99 zł
( 1 ml = 0,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Oxygen Detox carbo-gel oczyszczający No.1511 250ml
szt

Mincer Pharma Oxygen Detox carbo-gel oczyszczający No.1511 250ml

Cena: 17,99 zł
( 1 ml = 0,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Oxygen Detox naprawczy krem-maska na noc No.1503 50ml
szt

Mincer Pharma Oxygen Detox naprawczy krem-maska na noc No.1503 50ml

Cena: 46,99 zł
( 1 ml = 0,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Oxygen Detox ochronny krem-tarcza na dzień SPF20 No.1501 50ml
szt

Mincer Pharma Oxygen Detox ochronny krem-tarcza na dzień SPF20 No.1501 50ml

Cena: 19,99 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion regenerujący płyn micelarny do twarzy No.611 500ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion regenerujący płyn micelarny do twarzy No.611 500ml

Cena: 28,99 zł
( 1 ml = 0,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlająca maska w kremie do twarzy  No.615 75ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlająca maska w kremie do twarzy No.615 75ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vitamins Philosophy wzmacniające serum do twarzy i szyi No.1005 15ml
szt

Mincer Pharma Vitamins Philosophy wzmacniające serum do twarzy i szyi No.1005 15ml

Cena: 35,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vitamins Philosophy tonizujący płyn micelarny No.1011 250ml
szt

Mincer Pharma Vitamins Philosophy tonizujący płyn micelarny No.1011 250ml

Cena: 35,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vitamins Philosophy przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF15 No.1001 50ml
szt

Mincer Pharma Vitamins Philosophy przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF15 No.1001 50ml

Cena: 37,99 zł
( 1 ml = 0,76 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion przeciwzmarszczkowy krem na dzień/noc No.602 50ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion przeciwzmarszczkowy krem na dzień/noc No.602 50ml

Cena: 38,99 zł
( 1 ml = 0,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion przeciwstarzeniowe serum olejkowe No.606 15ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion przeciwstarzeniowe serum olejkowe No.606 15ml

Cena: 53,99 zł
( 1 ml = 3,60 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma DailyCare dwufazowy płyn do demakijażu oczu No.01 150ml
szt

Mincer Pharma DailyCare dwufazowy płyn do demakijażu oczu No.01 150ml

Cena: 22,99 zł
( 1 ml = 0,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma DailyCare nawilżający tonik do twarzy No.04 250ml
szt

Mincer Pharma DailyCare nawilżający tonik do twarzy No.04 250ml

Cena: 29,99 zł
( 1 ml = 0,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vitamins Philosophy regenerujący balsam do ciała No.1023 250ml
szt

Mincer Pharma Vitamins Philosophy regenerujący balsam do ciała No.1023 250ml

Cena: 35,99 zł
( 1 ml = 0,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vitamins Philosophy regenerujący krem do rąk No.1025 100ml
szt

Mincer Pharma Vitamins Philosophy regenerujący krem do rąk No.1025 100ml

Cena: 24,99 zł
( 1 ml = 0,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma NeoHyaluron intensywnie odbudowujący krem na noc No.903 50ml
szt

Mincer Pharma NeoHyaluron intensywnie odbudowujący krem na noc No.903 50ml

Cena: 56,99 zł
( 1 ml = 1,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma NeoHyaluron silnie ujędrniający krem do twarzy na dzień SPF10 No.901 50ml
szt

Mincer Pharma NeoHyaluron silnie ujędrniający krem do twarzy na dzień SPF10 No.901 50ml

Cena: 56,99 zł
( 1 ml = 1,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma NeoHyaluron silnie odmładzający krem na dzień i na noc No.902 50ml
szt

Mincer Pharma NeoHyaluron silnie odmładzający krem na dzień i na noc No.902 50ml

Cena: 56,99 zł
( 1 ml = 1,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma NeoHyaluron ampułka hydroliftingująca do twarzy No.905 15ml
szt

Mincer Pharma NeoHyaluron ampułka hydroliftingująca do twarzy No.905 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma NeoHyaluron wypełniacz zmarszczek hydrolipidowy do twarzy No.906 15ml
szt

Mincer Pharma NeoHyaluron wypełniacz zmarszczek hydrolipidowy do twarzy No.906 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor pod oczy i na powieki N°1604 15ml
szt

Mincer Pharma Contour Architect krem-rekonstruktor pod oczy i na powieki N°1604 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Oxygen Detox krem-iluminator pod oczy i powieki No.1504 15ml
szt

Mincer Pharma Oxygen Detox krem-iluminator pod oczy i powieki No.1504 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlający krem pod oczy No.604 15ml
szt

Mincer Pharma Vita C Infusion rozświetlający krem pod oczy No.604 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem pod oczy No.1104 15ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem pod oczy No.1104 15ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 2,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem na dzień/noc przeciw zaczerwienieniom No.1102 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic odmładzający krem na dzień/noc przeciw zaczerwienieniom No.1102 50ml

Cena: 33,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic nawilżająco-kojący krem na dzień przeciw zaczerwienieniom No.1101 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic nawilżająco-kojący krem na dzień przeciw zaczerwienieniom No.1101 50ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic kojący olejek do mycia twarzy przeciw zaczerwienieniom No.1110 150ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic kojący olejek do mycia twarzy przeciw zaczerwienieniom No.1110 150ml

Cena: 33,99 zł
( 1 ml = 0,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
Mincer Pharma Antiallergic kojący krem do twarzy No.1107 50ml
szt

Mincer Pharma Antiallergic kojący krem do twarzy No.1107 50ml

Cena: 32,99 zł
( 1 ml = 0,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium