Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Kosmetyki do opalania

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Typ produktu_wyrób medyczny
Typ produktu_wegańskie
Typ produktu_naturalne
Typ produktu_dermokosmetyk
Część ciała_paznokcie
Część ciała_usta
Część ciała_skóra głowy
Część ciała_nogi
Część ciała_oczy
Część ciała_dłonie
Część ciała_biust
Część ciała_szyja i dekold
Część ciała_jama ustna
Część ciała_higiena intymna
Część ciała_stopy
Część ciała_ciało
Część ciała_twarz
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_płyn micelarny
Rodzaj_krem koloryzujący
Rodzaj_zestaw
Rodzaj_sól do kąpieli
Rodzaj_płyn do kąpieli
Rodzaj_oliwka
Rodzaj_mydło
Rodzaj_antyperspirant
Rodzaj_dezodorant
Rodzaj_chusteczki
Rodzaj_żel pod prysznic
Rodzaj_płyn do higieny intymenej
Rodzaj_emulsja do hieny intymnej
Rodzaj_pianka do higieny intymenej
Rodzaj_żel do higieny intymnej
Rodzaj_krem do depilacji
Rodzaj_wosk
Rodzaj_maszynka
Rodzaj_plaster
Rodzaj_odżywka do paznokci
Rodzaj_lakier
Rodzaj_krem do rąk
Rodzaj_krem do stóp
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_krem do twarzy
Rodzaj_plastry
Rodzaj_mus
Rodzaj_po goleniu
Rodzaj_spray
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_ampułka
Rodzaj_esencja
Rodzaj_płatki pod oczy
Rodzaj_krem do mycia
Rodzaj_maska w płachcie
Rodzaj_krem pod oczy
Rodzaj_mgiełka
Rodzaj_po opalaniu
Rodzaj_samoopalacz
Rodzaj_puder
Rodzaj_fluid
Rodzaj_filtr
Rodzaj_pianka
Rodzaj_olej
Rodzaj_woda micelarna
Rodzaj_woda termalna
Rodzaj_mleczko
Rodzaj_maść
Rodzaj_peeling
Rodzaj_kuracja
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_olejek
Rodzaj_emulsja
Rodzaj_masło
Rodzaj_balsam
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_serum
Rodzaj_krem-żel
Rodzaj_żel do mycia
Rodzaj_hydrolat
Rodzaj_tonik
Rodzaj_krem
Rodzaj_maska
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_z niedoskonałościami
Typ skóry_odwodniona
Typ skóry_normalna
Typ skóry_do każdego typu
Typ skóry_łuszcząca się
Typ skóry_z przebarwieniami
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_naczynkowa
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_sucha
Typ skóry_dojrzała
Typ skóry_trądzikowa
Typ skóry_atopowa
Typ skóry_alergiczna
Działanie_odbudowujące
Działanie_zmiękczające
Działanie_rewitalizujące
Działanie_rozjaśniające
Działanie_myjące
Działanie_demakijaż
Działanie_depilacja
Działanie_wysuszające
Działanie_redukcja rozstępów
Działanie_redukcja celullitu
Działanie_normalizujące
Działanie_redukcja cieni
Działanie_przeciwtrądzikowe
Działanie_seboregulujące
Działanie_wyrównujące koloryt
Działanie_poprawa owalu twarzy
Działanie_przyśpieszające opalanie
Działanie_samoopalające
Działanie_stymulujące
Działanie_liftingujące
Działanie_wybielające
Działanie_przeciwgrzybicze
Działanie_pobudzające
Działanie_chłodzące
Działanie_kryjące
Działanie_przeciwzapalne
Działanie_matujące
Działanie_przeciwłojotokowe
Działanie_przeciwświądowe
Działanie_odświeżające
Działanie_złuszczające
Działanie_przeciwbakteryjne
Działanie_antyoksydacyjne
Działanie_rozświetlające
Działanie_wyszczuplające
Działanie_wygładzające
Działanie_wzmacniające
Działanie_natłuszczające
Działanie_ujędrniające
Działanie_ochrona UV
Działanie_kojące
Działanie_odżywcze
Działanie_anti-aging
Działanie_oczyszczające
Działanie_nawilżające
Działanie_ochronne
Działanie_regenerujące
Problem_menopauza
Problem_bielactwo
Problem_ciemieniucha
Problem_potliwość
Problem_grzybica
Problem_pozbawiona blasku
Problem_zaburzona bariera hydrolipidowa
Problem_nadwrażliwość
Problem_podrażniona skóra
Problem_tłusta skóra
Problem_egzema
Problem_nadmiar sebum
Problem_odwodniona skóra
Problem_naczynka
Problem_rozszerzone pory
Problem_pieczenie skóry
Problem_świąd
Problem_łuszczyca
Problem_utrata jędrności
Problem_trądzik różowaty
Problem_rozstępy
Problem_trądzik
Problem_zaskórniki
Problem_alergia
Problem_podrażnienia
Problem_fotostarzenie
Problem_wiotkość skóry
Problem_blizny
Problem_atopowe zapalenie skóry
Problem_zaczerwienienia
Problem_przebarwienia
Problem_sucha skóra
Problem_zmarszczki
Problem_cienie i obrzęki pod oczami
Problem_cellulit
Dla kogo_senior
Dla kogo_dla wegan
Dla kogo_kobieta w ciąży
Dla kogo_niemowlęta
Dla kogo_dziecko
Dla kogo_dla całej rodziny
Dla kogo_unisex
Dla kogo_mężczyzna
Dla kogo_kobieta
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 7
PAESE Ultralekka mgiełka ochronna na makijaż SPF50 75ml
szt

PAESE Ultralekka mgiełka ochronna na makijaż SPF50 75ml

Cena: 35,94 zł 59,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
PAESE ultralekka samoopalająca mgiełka do twarzy - 75 ml
szt

PAESE ultralekka samoopalająca mgiełka do twarzy - 75 ml

Cena: 35,94 zł 59,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 35,94 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
 BIELENDA PROFESSIONAL Protective Face Cream Krem ochronny do twarzy SPF50 100 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL Protective Face Cream Krem ochronny do twarzy SPF50 100 ml

Cena: 91,49 zł
( 1 ml = 0,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ LIGHT - 40ml
szt

SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ LIGHT - 40ml

Cena: 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
 SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ MEDIUM - 40ml
szt

SVR CLAIRIAL CC krem koloryzujący SPF50+ MEDIUM - 40ml

Cena: 145,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
ALTRUIST ANTI-REDNESS & PIGMENTATION LIGHT krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 30 ml
szt

ALTRUIST ANTI-REDNESS & PIGMENTATION LIGHT krem przeciwsłoneczny do twarzy SPF50 30 ml

Cena: 62,05 zł 73,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,05 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Anti-Redness & Pigmentation SPF50 Przeciwsłoneczny Krem do Twarzy 30 ml
szt

ALTRUIST Anti-Redness & Pigmentation SPF50 Przeciwsłoneczny Krem do Twarzy 30 ml

Cena: 61,20 zł 72,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 61,20 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Family Sunspray SPF 50 rodzinny spray przeciwsłoneczny do ciała 250 ml
szt

ALTRUIST Family Sunspray SPF 50 rodzinny spray przeciwsłoneczny do ciała 250 ml

Cena: 75,65 zł 89,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 75,65 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Invisible Sunspray, niewidoczny spray przeciwsłoneczny SPF50 200 ml
szt

ALTRUIST Invisible Sunspray, niewidoczny spray przeciwsłoneczny SPF50 200 ml

Cena: 45,04 zł 52,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,51 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Sunscreen Face Fluid SPF 50 – lekki krem przeciwsłoneczny do twarzy 50 ml
szt

ALTRUIST Sunscreen Face Fluid SPF 50 – lekki krem przeciwsłoneczny do twarzy 50 ml

Cena: 63,75 zł 75,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,75 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Sunscreen SPF 30 krem przeciwsłoneczny do ciała 200 ml
szt

ALTRUIST Sunscreen SPF 30 krem przeciwsłoneczny do ciała 200 ml

Cena: 40,80 zł 48,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,80 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
ALTRUIST Sunscreen SPF 50 krem przeciwsłoneczny do ciała i twarzy 100 ml
szt

ALTRUIST Sunscreen SPF 50 krem przeciwsłoneczny do ciała i twarzy 100 ml

Cena: 40,80 zł 48,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40,80 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Ultra Fluid Perfector SPF50+ - 50ml
szt

AVÈNE Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Ultra Fluid Perfector SPF50+ - 50ml

Cena: 78,39 zł 97,99 zł
( 1 ml = 1,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 73,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Mleczko Dla Dzieci SPF50+ - 250ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Mleczko Dla Dzieci SPF50+ - 250ml

Cena: 83,19 zł 103,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 77,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM Aktywujące blask skóry SPF 50+ 30 ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM Aktywujące blask skóry SPF 50+ 30 ml

Cena: 85,19 zł 141,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM długotrwale nawilżające SPF50+ 30 ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM długotrwale nawilżające SPF50+ 30 ml

Cena: 85,19 zł 141,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM Natychmiastowo wypełniające SPF 50+ 30 ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo wysoka ochrona przed UVA, UVB i HEV ULTRA SERUM Natychmiastowo wypełniające SPF 50+ 30 ml

Cena: 85,19 zł 141,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Spray Dla Dzieci SPF 50+  -  200ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Spray Dla Dzieci SPF 50+ - 200ml

Cena: 90,39 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 84,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Spray Dla Rodziny SPF50+ - 400ml
szt

AVENE EAU THERMALE Bardzo Wysoka Ochrona Spray Dla Rodziny SPF50+ - 400ml

Cena: 126,39 zł 157,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 118,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml
szt

AVÈNE Eau Thermale Cicalfate+ Multiochronny Krem Regenerujący SPF50+ - 30ml

Cena: 63,59 zł 79,49 zł
( 1 ml = 2,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Fluid Mineralny SPF50+ - 40ml
szt

AVENE EAU THERMALE Fluid Mineralny SPF50+ - 40ml

Cena: 63,59 zł 79,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 59,62 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Fluid ANTI-AGE SPF50 - 40ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Fluid ANTI-AGE SPF50 - 40ml

Cena: 76,79 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 71,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka ochrona fluid przeciw niedoskonałosciom SPF 50 - 40ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka ochrona fluid przeciw niedoskonałosciom SPF 50 - 40ml

Cena: 76,79 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 69,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Olejek SPF30 - 200ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Olejek SPF30 - 200ml

Cena: 64,39 zł 80,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 60,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Spray SPF30 - 200ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Spray SPF30 - 200ml

Cena: 90,39 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 84,74 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Spray SPF50  - 200ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Spray SPF50 - 200ml

Cena: 90,39 zł 112,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 79,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Ultra Fluid Niewidoczny Na Skórze SPF50 - 50ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Przeciwsłoneczna Ultra Fluid Niewidoczny Na Skórze SPF50 - 50ml

Cena: 78,39 zł 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 73,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Mleczko mineralne SPF 50+ bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - 100 ml
szt

AVÈNE Mleczko mineralne SPF 50+ bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - 100 ml

Cena: 72,79 zł 90,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE Refleks Słoneczny SPF50+ - 30ml
szt

AVENE Refleks Słoneczny SPF50+ - 30ml

Cena: 49,99 zł 62,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 46,87 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE Sun Pomadka do ust SPF 50+ - 3g
szt

AVÈNE Sun Pomadka do ust SPF 50+ - 3g

Cena: 51,59 zł 64,49 zł
( 1 g = 17,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 48,37 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVÈNE SunsiStick KA SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - 20g [Data ważności: 23.10.2026]
szt

AVÈNE SunsiStick KA SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna - 20g [Data ważności: 23.10.2026]

Cena: 39,20 zł 97,99 zł
( 1 g = 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 39,60 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BASICLAB Protecticus Lekka emulsja ochronna do ciała SPF 50+ PA++++ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 100 ml
szt

BASICLAB Protecticus Lekka emulsja ochronna do ciała SPF 50+ PA++++ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 100 ml

Cena: 67,83 zł 84,79 zł
( 1 ml = 0,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 63,59 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BASICLAB PROTECTICUS Lekka emulsja ochronna do ciała SPF 50+ PA++++ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 300 ml
szt

BASICLAB PROTECTICUS Lekka emulsja ochronna do ciała SPF 50+ PA++++ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 300 ml

Cena: 159,99 zł 199,99 zł
( 1 ml = 0,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 149,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BasicLab PROTECTICUS LEKKA EMULSJA OCHRONNA SPF50+ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 50 ml
szt

BasicLab PROTECTICUS LEKKA EMULSJA OCHRONNA SPF50+ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 50 ml

Cena: 111,19 zł 138,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 104,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BasicLab PROTECTICUS LEKKI KREM OCHRONNY SPF50+ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 50 ml
szt

BasicLab PROTECTICUS LEKKI KREM OCHRONNY SPF50+ PREWENCJA I ANTYOKSYDACJA 50 ml

Cena: 111,19 zł 138,99 zł
( 1 ml = 2,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 104,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BASICLAB PROTECTICUS Łagodzący balsam do ciała po opalaniu 3% Pantenolu 2% Ksylitolu Witamina F Bisalol 100 ml
szt

BASICLAB PROTECTICUS Łagodzący balsam do ciała po opalaniu 3% Pantenolu 2% Ksylitolu Witamina F Bisalol 100 ml

Cena: 47,83 zł 59,79 zł
( 1 ml = 0,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 44,84 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BASICLAB Protecticus Tonująca emulsja ochronna SPF 50+ Prewencja i Antyoksydacja 50 ml
szt

BASICLAB Protecticus Tonująca emulsja ochronna SPF 50+ Prewencja i Antyoksydacja 50 ml

Cena: 111,19 zł 138,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 104,24 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BASICLAB PROTECTICUS Tonująca mineralna emulsja ochronna SPF 50 PA ++++ Prewencja i Antyoksydacja 40 ml
szt

BASICLAB PROTECTICUS Tonująca mineralna emulsja ochronna SPF 50 PA ++++ Prewencja i Antyoksydacja 40 ml

Cena: 95,99 zł 119,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 89,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIELENDA Bronzing Coco nawilżające brązujące masło do ciała - 200ml
szt

BIELENDA Bronzing Coco nawilżające brązujące masło do ciała - 200ml

Cena: 29,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA Hydro Lipidium krem barierowy SPF50 nawilżająco-ochronny - 30ml
szt

BIELENDA Hydro Lipidium krem barierowy SPF50 nawilżająco-ochronny - 30ml

Cena: 36,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Odżywczy krem na dzień SPF 30, 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Odżywczy krem na dzień SPF 30, 50 ml

Cena: 92,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sun Protect Satynowy krem ochronny do twarzy SPF 50, 50 ml
szt

BIELENDA PROFESSIONAL SupremeLab Sun Protect Satynowy krem ochronny do twarzy SPF 50, 50 ml

Cena: 92,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA HYDRABIO Prefecteur SPF30 Krem Nawilżający - 40 ml
szt

BIODERMA HYDRABIO Prefecteur SPF30 Krem Nawilżający - 40 ml

Cena: 110,99 zł
( 1 ml = 2,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA Photoderm AKN Mat Krem Do Skóry Skłonnej Do Trądziku SPF 30 -  40 ml
szt

BIODERMA Photoderm AKN Mat Krem Do Skóry Skłonnej Do Trądziku SPF 30 - 40 ml

Cena: 91,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA PHOTODERM ANTI-OX Spray Dwufazowa Woda Ochronna SPF50 - 200ml
szt

BIODERMA PHOTODERM ANTI-OX Spray Dwufazowa Woda Ochronna SPF50 - 200ml

Cena: 92,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA Photoderm Antyoksydacyjny Krem Przeciw Przebarwień i Zmarszczek SPF 50+ - 40 ml
szt

BIODERMA Photoderm Antyoksydacyjny Krem Przeciw Przebarwień i Zmarszczek SPF 50+ - 40 ml

Cena: 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA Photoderm Autobronzant Samoopalająca Mgiełka O Działaniu Nawilżającym - 150 ml
szt

BIODERMA Photoderm Autobronzant Samoopalająca Mgiełka O Działaniu Nawilżającym - 150 ml

Cena: 79,79 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
BIODERMA PHOTODERM Brume Invisible SPF30 Ochronna Mgiełka Do Ciała - 150ml [Data ważności: 30.01.2027]
szt

BIODERMA PHOTODERM Brume Invisible SPF30 Ochronna Mgiełka Do Ciała - 150ml [Data ważności: 30.01.2027]

Cena: 55,57 zł 85,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 68,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIODERMA PHOTODERM COVER Touch Mineral, Kryjący fluid mineralny z filtrem SPF50+ b. jasny [Data ważności: 30.01.2027]
szt

BIODERMA PHOTODERM COVER Touch Mineral, Kryjący fluid mineralny z filtrem SPF50+ b. jasny [Data ważności: 30.01.2027]

Cena: 42,57 zł 65,49 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 52,39 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 7

Dobry kosmetyk z filtrem SPF to prawdziwe must have! Nawet jeśli uwielbiasz się opalać, to niezwykle istotna jest właściwa ochrona przed słońcem. Kosmetyki do opalania pozwalają zabezpieczyć skórę przed uszkodzeniami i nieprzyjemnymi poparzeniami. Warto cieszyć się opalenizną w zdrowy sposób, wykorzystując do tego preparaty ochronne. Warto pamiętać, że kosmetyki do opalania powinny być dopasowane nie tylko do planowanej ekspozycji na słońce, ale także do potrzeb skóry. Krem, spray, emulsja czy olejek mogą różnić się konsystencją, sposobem aplikacji i komfortem stosowania.

Krem do opalania - odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna jest ważna

Negatywne skutki nadmiernej ekspozycji na słońce mogą być dotkliwe - od bolesnych poparzeń słonecznych, przez przedwczesne starzenie się skóry po choroby nowotworowe. Dlatego warto chronić się przed wpływem promieniowania UV. O regularnym aplikowaniu kremu z filtrem pamiętaj szczególnie podczas odpoczynku nad wodą - po kąpieli w basenie czy w morzu. Zadbaj, aby odpoczynek na plaży był bezpieczny i smaruj się równomiernie jeszcze przed wyjściem. W naszej drogerii znajdziesz szeroką ofertę kosmetyków, a pośród nich kremy i spraye SPF zapewniające skuteczna ochronę, a także kojące olejki po opalaniu czy też samoopalacze.

Wybór odpowiedniego kosmetyku warto uzależnić również od intensywności ekspozycji na promienie słoneczne. Podczas długiego przebywania na słońcu, uprawiania sportu czy intensywnego pocenia szczególne znaczenie ma regularna aplikacja produktu. Preparat do opalania należy ponownie nakładać także po kąpieli lub wytarciu skóry ręcznikiem.

Produkty ochronne z filtrem przeciwsłonecznym

W naszej drogerii oferujemy kosmetyki z filtrem SPF, które skutecznie niwelują promieniowanie słoneczne. Zapewnią Ci one bezpieczny, letni wypoczynek. Możesz wybrać emulsje, filtry mineralne dla dzieci, pianki SPF, czy ochronę do ciała w sprayu. Znajdziesz u nas także produkty na twarz, których konsystencja dostosowana jest do cery i nie zapycha porów!

Produkty przeciwsłoneczne różnią się między sobą poziomem ochrony oraz formułą, dlatego opalania kosmetyki warto dopasować do rodzaju skóry i sytuacji. Dostępne są między innymi preparaty z:

Przy wyborze kosmetyku do twarzy warto zwrócić uwagę na konsystencję i komfort stosowania. Lekkie formuły mogą dobrze sprawdzić się w codziennej pielęgnacji, natomiast produkty do ciała często mają formę mleczka, emulsji lub sprayu, co ułatwia aplikację na większych powierzchniach skóry.

Jak wybrać kosmetyk do opalania? - najlepsze produkty

Wybór produktu warto dopasować do potrzeb skóry, jej wrażliwości oraz planowanej ekspozycji. Znaczenie ma również fototyp skóry, ponieważ osoby o jasnej karnacji mogą być bardziej podatne na powstawanie oparzeń. Przy wyborze preparatu warto zwrócić uwagę na deklarowany poziom SPF oraz ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Kosmetyki do opalania mogą zawierać również substancje nawilżające i pielęgnujące, takie jak kwas hialuronowy, witamina E, masło shea, masło kakaowe czy olej kokosowy. Ich obecność może dodatkowo wspierać pielęgnację skóry, jednak nie zastępuje właściwej ochrony przeciwsłonecznej.

W drogerii Dr Zdrowie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków od renomowanych producentów takich jak Paese, Bielenda, Avene, Bioderma, La Roche Posay z wysokim filtrem przeciwsłonecznym dopasowanych do potrzeb i kondycji skóry. Pamiętaj, że stosowanie odpowiednich kosmetyków to klucz do zdrowej opalenizny.

Produkty po opalaniu

Produkty do opalania to jedno - warto zadbać także o kosmetyki po kąpieli słonecznej! Postaw na sprawdzone mleczka i balsamy z naszej oferty. Pomagają przynieść ulgę przesuszonej i zaczerwienionej skórze po ekspozycji na promieniowanie UVB/UVA oraz utrwalą opaleniznę. Staramy się, aby naszą domeną była wysoka jakość i niska cena, aby każdy z naszych klientów mógł zadbać o swoją skórę!

Kosmetyki po opalaniu mogą być uzupełnieniem pielęgnacji skóry po ekspozycji na słońce. Mleczka i balsamy pomagają zadbać o jej nawilżenie oraz komfort, szczególnie gdy skóra jest przesuszona lub napięta. Warto stosować je po kąpieli słonecznej, ale pamiętać, że pielęgnacja po opalaniu nie zastępuje wcześniejszego zastosowania produktu z filtrem do opalania.

Samoopalacze - piękna opalenizna w kilka minut

Nadmierna ekspozycja na promienie szkodzi Twojej skórze, a marzy Ci się opalenizna? Nadal możesz wyglądać latem atrakcyjnie - i to bez solarium! Sprawdź naszą ofertę i wybierz samoopalacz lub przyspieszacz opalania, który w szybki sposób nada Twojej skórze oczekiwany odcień!

Samoopalacz może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać efekt opalonej skóry bez celowej ekspozycji na promieniowanie. Warto jednak pamiętać, że samoopalacze nie zapewniają ochrony przeciwsłonecznej. Jeśli planujesz przebywać na słońcu, nadal potrzebujesz odpowiedniego produktu z filtrem.


FAQ - najczęstsze pytania o kosmetyki do opalania

Jakie są najlepsze kosmetyki do opalania?

Najlepszy kosmetyk do opalania to taki, który odpowiada potrzebom skóry oraz planowanej ekspozycji na słońce. Warto zwrócić uwagę na odpowiedni poziom SPF, ochronę przed UVA i UVB oraz wygodną formułę.

Czym się smarować, żeby się opalić na brązowo?

Jeśli zależy Ci na pięknej opaleniźnie bez celowego zwiększania ekspozycji na słońce, możesz wybrać samoopalacz. Podczas przebywania na słońcu należy natomiast stosować kosmetyk z odpowiednim filtrem przeciwsłonecznym.

Co jest lepsze do opalania olejek czy krem?

Preparat do opalania warto dopasować do własnych preferencji. Zarówno olejek, jak i krem mogą być dobrym rozwiązaniem. Krem do opalania często wybierany jest ze względu na łatwość dokładnego rozprowadzenia, natomiast olejek może zapewniać przyjemną, lekką formułę.

Jak dbać o skórę po ekspozycji na słońce?

Najlepiej zastosować balsam lub mleczko po opalaniu, które nawilży i pomoże zadbać o komfort przesuszonej skóry. Warto także unikać dalszej ekspozycji na słońce i uzupełniać ochronę przeciwsłoneczną.

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium