Darmowa dostawa już od 199,00 zł

SOLGAR Witamina D3 W Płynie 2500 IU (62,5ug) - 59 ml

55,99 zł
W magazynie
EAN
33984320482
Producent/Dystrybutor: SOLGAR VITAMIN AND HERB
  • Suplement diety
  • Naturalny smak pomarańczowy
  • Odpowiedni dla wegetarian

Bezglutenowy, Bezmleczny, Koszerny, Wegetariański.

 

 

Cena za 100 ml: 94,90 zł (w tym VAT)

Solgar witamina D3 w płynie

Organizm człowieka potrzebuje witaminy D, aby prawidłowo funkcjonować. Jak zadbać o odpowiedni poziom słonecznej witaminy w okresie jesienno-zimowym? Stosować suplementację diety od producenta Solgar. Sprawdź, jakie właściwości ma ten wyjątkowy składnik. Poznaj skład i cechy produktu.

Solgar witamina D3 - zadbaj o wszechstronną suplementację diety

Połowa kroplomierza (0,5 ml) zawiera 2500 IU (62,5 µg) naturalnej witaminy D3 gotowej do spożycia i przyswojenia przez organizm.

Wyjątkowość produktu polega między innymi na tym, że można suplementować witaminę D3, spożywając ją bezpośrednio z kroplomierza lub po dodaniu do wybranych potraw (gotowych do spożycia zup lub sałatek). Można również dodawać ją do napojów (soków warzywnych i owocowych).

Olej z nasion słonecznika ma wiele odżywczych właściwości. Świeży olej z pestek słonecznika stanowi nie tylko źródło tłuszczu niezbędnego do przyswojenia tej porcji witaminy, ale również jest źródłem naturalnych markerowych składników okołowitaminowych, co ułatwia i przyspiesza dystrybucję oraz wykorzystywanie witaminy D przez organizm. Naturalny aromat pomarańczy doskonale współgra i wpisuje się w atmosferę zażywania tej witaminy. Witamina D3 w płynie doskonale sprawdzi się między innymi u osób starszych, które mają problem z przyjmowaniem suplementów w formie kapsułek czy tabletek.


Solgar witamina D3 - skład

Połowa kroplomierza (0,5 ml):

  • witamina D (2500 IU, cholekalcyferol) – 62,5 µg (1250% RWS*);
  • pozostałe składniki: olej z pestek słonecznika, naturalny aromat pomarańczowy.


RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Suplementy Solgar nie zawierają substancji słodzących i produktów mlecznych!

Producent nie stosuje sztucznych substancji konserwujących oraz żadnych innych sztucznych substancji przedłużających trwałość produktu. Witamina D3 2500 IU to produkt bezglutenowy, bezmleczny, koszerny i wegetariański.

Witamina D3 - właściwości

Witamina D to jedna z witamin o zasadniczym znaczeniu dla funkcjonowania całego organizmu. Suplement 59 ml Solgar witamina D3 przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które:

  • chcą uzupełnić dietę w witaminę D,
  • szukają składnika wspierającego odporność,
  • chcą zadbać o zdrowe kości i zęby.


Jak stosować preparat z witaminą D3 (59 ml) od Solgar?

Przed zastosowaniem wskazane jest zapoznanie się z informacjami na opakowaniu. Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia to 0,5 ml (połowa kroplomierza) w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać dziennej porcji zalecanej.

Kobiety w ciąży, matki karmiące, osoby zażywające leki i osoby chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety.

Polecamy również inne suplementy diety od Solgar - na przykład witaminę D3 w formie kapsułek.

SOLGAR Witamina D3 w płynie

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (0,5 ml) zawiera:

Witamina D (2500 IU, cholekalcyferol) – 62,5 µg (1250% RWS*)
*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
olej z pestek słonecznika, naturalny aromat pomarańczowy, Witamina D (2500 IU, cholekalcyferol).

SOLGAR Witamina D3 w płynie

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe 0,5 ml dziennie, najlepiej w trakcie posiłku, z przerwą co 4 dni lub według wskazań lekarza. Przed użyciem wstrząsnąć. Wewnątrz znajduje się kroplomierz z podziałką. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJE DODATKOWE

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: cukrów, soli, skrobi, pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, barwników.

SOLGAR Witamina D3 w płynie

Przed zastosowaniem wskazane są badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja z lekarzem.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.