Darmowa dostawa już od 199,00 zł

SOLGAR Magnez Cytrynian - 60 Tabletek

61,49 zł
W magazynie
EAN
33984017108
Producent/Dystrybutor: SOLGAR VITAMIN AND HERB

SOLGAR Magnez Cytrynian - 60 tabl.

  • Suplement diety
  • Odpowiedni dla wegan
  • Produkt nie zawiera cukru, soli i skrobi

Bezglutenowy, Bezmleczny, Koszerny, Wegański, Wegetariański

 

 

Cena za 1 opakowanie: 61,49 zł (w tym VAT)

Solgar magnez cytrynian

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i utrzymaniu równowagi elektrolitowej w organizmie. Jak wybrać dobry magnez? Warto przejrzeć ofertę Solgar. Suplement diety Solgar magnez cytrynian to preparat przeznaczony dla osób, które poszukują magnezu w postaci cytrynianu.

Solgar cytrynian magnezu - składniki aktywne

Magnez pomaga regulować transport i wchłanianie wapnia. Bierze również udział w tworzeniu hydroksyapatytu – minerału, z którego zbudowane są kości. Pokrywając jego powierzchnię, przyczynia się do stabilizacji struktury kości. Magnez odgrywa także kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni. Specjalna technologia i całkowicie naturalne składniki sprawiają, że tabletka jest tak lekko strawiona, że bez wysiłku ze strony układu pokarmowego dezintegruje się w przewodzie pokarmowym w ciągu kilku minut. Co więcej, do zjonizowania cytrynianu magnezu potrzebna jest mniejsza ilość kwasów żołądkowych w porównaniu do na przykład tlenków magnezu. Dlatego produkt Solgar jest zalecany osobom z zaburzeniami trawiennymi, seniorom i osobom, u których może występować mniejsze wydzielanie kwasu żołądkowego. Tabletka cytrynianu magnezu uwalnia także kwas cytrynowy, który spełnia rolę katalizatora w cyklu Krebsa, odpowiadającym za produkcję energii w komórkach organizmu.

Skład 2 tabletek Solgar cytrynian magnezu:

  • główne składniki: magnez (cytrynian magnezu) – 400 mg (107% RWS *);
  • pozostałe składniki: substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; emulgator: guma celulozowa; substancja wypełniająca: fosforany wapnia; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek tytanu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (roślinnych); substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, glicerol roślinny (z ziarna oleju palmowego i oleju kokosowego).


* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Preparat Solgar nie zawiera glutenu, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, substancji słodzących, sztucznych barwników i aromatów. Jedno opakowanie to 60 tabletek.

Właściwości

Solgar magnez cytrynian:

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych,
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia,
  • pomaga dbać o zdrowe mięśnie i kości.


Jak stosować? Zalecana porcja: 2 tabletki dziennie w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji. Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

SOLGAR Magnez Cytrynian - 60 tabl.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (2 tabletki) zawiera:

Magnez (cytrynian magnezu) – 400 mg (107% RWS *)

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki:
Magnez (cytrynian magnezu), substancja wypełniająca: celuloza; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; emulgator: guma celulozowa; substancja wypełniająca: fosforany wapnia; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych; substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, glicerol (roślinny).

SOLGAR Magnez Cytrynian - 60 tabl.

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe dwie (2) tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów.

Badania bezpieczeństwa żywności [pobierz].

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.