Drogeria DR ZDROWIE - kosmetyki, perfumy, suplementy

KRÓTKI TERMIN - WIELKA OKAZJA! Wyprzedaż kosmetyków i suplementów z krótkim terminem ważności
✨ SPRAWDŹ PROMOCJE

Pomoc i kontakt Napisz/zadzwoń
basket
Twój koszyk 0 0,00 zł
back
close
Twój koszyk
suma: 0,00 zł Do kasy

Kremy do twarzy przeciwzmarszczkowe

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, którego nie da się całkowicie zatrzymać. Jednakże właściwa pielęgnacja i dobrze dobrany krem do twarzy przeciwzmarszczkowy może pomóc dłużej zachować młody wygląd, spowolnić proces wiotczenia skóry, a nawet - zmniejszyć widoczność zmarszczek. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kremów przeciwzmarszczkowych do codziennej pielęgnacji, które pomogą Ci walczyć z oznakami starzenia i przywrócą młodzieńczą elastyczność skóry.

Opcje przeglądania
Filtruj / Sortuj
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 100
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50+
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 6
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 4
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 2
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 50
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 30
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 25
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 20
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 15
Ochrona przeciwsłoneczna_spf 10
Typ produktu_wyrób medyczny
Typ produktu_wegańskie
Typ produktu_naturalne
Typ produktu_dermokosmetyk
Część ciała_paznokcie
Część ciała_usta
Część ciała_skóra głowy
Część ciała_nogi
Część ciała_oczy
Część ciała_dłonie
Część ciała_biust
Część ciała_szyja i dekold
Część ciała_jama ustna
Część ciała_higiena intymna
Część ciała_stopy
Część ciała_ciało
Część ciała_twarz
Rodzaj_sztyft
Rodzaj_płyn micelarny
Rodzaj_krem koloryzujący
Rodzaj_zestaw
Rodzaj_sól do kąpieli
Rodzaj_płyn do kąpieli
Rodzaj_oliwka
Rodzaj_mydło
Rodzaj_antyperspirant
Rodzaj_dezodorant
Rodzaj_chusteczki
Rodzaj_żel pod prysznic
Rodzaj_płyn do higieny intymenej
Rodzaj_emulsja do hieny intymnej
Rodzaj_pianka do higieny intymenej
Rodzaj_żel do higieny intymnej
Rodzaj_krem do depilacji
Rodzaj_wosk
Rodzaj_maszynka
Rodzaj_plaster
Rodzaj_odżywka do paznokci
Rodzaj_lakier
Rodzaj_krem do rąk
Rodzaj_krem do stóp
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_krem do twarzy
Rodzaj_plastry
Rodzaj_mus
Rodzaj_po goleniu
Rodzaj_spray
Rodzaj_akcesoria
Rodzaj_ampułka
Rodzaj_esencja
Rodzaj_płatki pod oczy
Rodzaj_krem do mycia
Rodzaj_maska w płachcie
Rodzaj_krem pod oczy
Rodzaj_mgiełka
Rodzaj_po opalaniu
Rodzaj_samoopalacz
Rodzaj_puder
Rodzaj_fluid
Rodzaj_filtr
Rodzaj_pianka
Rodzaj_olej
Rodzaj_woda micelarna
Rodzaj_woda termalna
Rodzaj_mleczko
Rodzaj_maść
Rodzaj_peeling
Rodzaj_kuracja
Rodzaj_krem na dzień
Rodzaj_olejek
Rodzaj_emulsja
Rodzaj_masło
Rodzaj_balsam
Rodzaj_krem na noc
Rodzaj_serum
Rodzaj_krem-żel
Rodzaj_żel do mycia
Rodzaj_hydrolat
Rodzaj_tonik
Rodzaj_krem
Rodzaj_maska
Typ skóry_problematyczna
Typ skóry_z niedoskonałościami
Typ skóry_odwodniona
Typ skóry_normalna
Typ skóry_do każdego typu
Typ skóry_łuszcząca się
Typ skóry_z przebarwieniami
Typ skóry_mieszana
Typ skóry_tłusta
Typ skóry_naczynkowa
Typ skóry_wrażliwa
Typ skóry_sucha
Typ skóry_dojrzała
Typ skóry_trądzikowa
Typ skóry_atopowa
Typ skóry_alergiczna
Działanie_odbudowujące
Działanie_zmiękczające
Działanie_rewitalizujące
Działanie_rozjaśniające
Działanie_myjące
Działanie_demakijaż
Działanie_depilacja
Działanie_wysuszające
Działanie_redukcja rozstępów
Działanie_redukcja celullitu
Działanie_normalizujące
Działanie_redukcja cieni
Działanie_przeciwtrądzikowe
Działanie_seboregulujące
Działanie_wyrównujące koloryt
Działanie_poprawa owalu twarzy
Działanie_przyśpieszające opalanie
Działanie_samoopalające
Działanie_stymulujące
Działanie_liftingujące
Działanie_wybielające
Działanie_przeciwgrzybicze
Działanie_pobudzające
Działanie_chłodzące
Działanie_kryjące
Działanie_przeciwzapalne
Działanie_matujące
Działanie_przeciwłojotokowe
Działanie_przeciwświądowe
Działanie_odświeżające
Działanie_złuszczające
Działanie_przeciwbakteryjne
Działanie_antyoksydacyjne
Działanie_rozświetlające
Działanie_wyszczuplające
Działanie_wygładzające
Działanie_wzmacniające
Działanie_natłuszczające
Działanie_ujędrniające
Działanie_ochrona UV
Działanie_kojące
Działanie_odżywcze
Działanie_anti-aging
Działanie_oczyszczające
Działanie_nawilżające
Działanie_ochronne
Działanie_regenerujące
Problem_menopauza
Problem_bielactwo
Problem_ciemieniucha
Problem_potliwość
Problem_grzybica
Problem_pozbawiona blasku
Problem_zaburzona bariera hydrolipidowa
Problem_nadwrażliwość
Problem_podrażniona skóra
Problem_tłusta skóra
Problem_egzema
Problem_nadmiar sebum
Problem_odwodniona skóra
Problem_naczynka
Problem_rozszerzone pory
Problem_pieczenie skóry
Problem_świąd
Problem_łuszczyca
Problem_utrata jędrności
Problem_trądzik różowaty
Problem_rozstępy
Problem_trądzik
Problem_zaskórniki
Problem_alergia
Problem_podrażnienia
Problem_fotostarzenie
Problem_wiotkość skóry
Problem_blizny
Problem_atopowe zapalenie skóry
Problem_zaczerwienienia
Problem_przebarwienia
Problem_sucha skóra
Problem_zmarszczki
Problem_cienie i obrzęki pod oczami
Problem_cellulit
Dla kogo_senior
Dla kogo_dla wegan
Dla kogo_kobieta w ciąży
Dla kogo_niemowlęta
Dla kogo_dziecko
Dla kogo_dla całej rodziny
Dla kogo_unisex
Dla kogo_mężczyzna
Dla kogo_kobieta
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Filtruj / Sortuj
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 7
AVENE DERMABSOLU CREME NUIT Krem Na Noc Intensywnie Liftingujący - 40ml
szt

AVENE DERMABSOLU CREME NUIT Krem Na Noc Intensywnie Liftingujący - 40ml

Cena: 148,79 zł 185,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 147,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Fluid ANTI-AGE SPF50 - 40ml
szt

AVENE EAU THERMALE Wysoka Ochrona Fluid ANTI-AGE SPF50 - 40ml

Cena: 76,79 zł 95,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 71,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
BIODERMA Photoderm Antyoksydacyjny Krem Przeciw Przebarwień i Zmarszczek SPF 50+ - 40 ml
szt

BIODERMA Photoderm Antyoksydacyjny Krem Przeciw Przebarwień i Zmarszczek SPF 50+ - 40 ml

Cena: 97,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Anti-Age Facial Skin Care Zestaw: Przeciwzmarszczkowy Krem - 50ml + Krem Odmładzający - 50ml + Krem Pod Oczy - 15ml
szt

CLOCHEE Anti-Age Facial Skin Care Zestaw: Przeciwzmarszczkowy Krem - 50ml + Krem Odmładzający - 50ml + Krem Pod Oczy - 15ml

Cena: 199,99 zł
( 1 ml = 4,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Ceramidowy Krem Na Dzień - 50ml
szt

CLOCHEE Ceramidowy Krem Na Dzień - 50ml

Cena: 97,99 zł
( 1 ml = 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Hydroaktywny Sorbet Do Twarzy - 50ml
szt

CLOCHEE Hydroaktywny Sorbet Do Twarzy - 50ml

Cena: 97,99 zł
( 1 ml = 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Krem Odmładzająco-Regenerujący Na Noc - 50 ml
szt

CLOCHEE Krem Odmładzająco-Regenerujący Na Noc - 50 ml

Cena: 111,99 zł
( 1 ml = 2,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień - 50ml
szt

CLOCHEE Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień - 50ml

Cena: 97,99 zł
( 1 ml = 1,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Resveratrol Care Krem Młodości Na Dzień - 50 ml [Data ważności: 30.10.2026]
szt

CLOCHEE Resveratrol Care Krem Młodości Na Dzień - 50 ml [Data ważności: 30.10.2026]

Cena: 149,99 zł
( 1 ml = 3,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
CLOCHEE Wzmacniający Krem Na Noc z Witaminą C - 50 ml
szt

CLOCHEE Wzmacniający Krem Na Noc z Witaminą C - 50 ml

Cena: 106,99 zł
( 1 ml = 2,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DERMEDIC MELUMIN Krem Koncentrat Przeciw Przebarwieniom Na Noc - 50ml
szt

DERMEDIC MELUMIN Krem Koncentrat Przeciw Przebarwieniom Na Noc - 50ml

Cena: 86,49 zł
( 1 ml = 1,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
DERMEDIC OILAGE Odżywczy Krem Na Dzień Przywracający Gęstość Skóry - 50 ml
szt

DERMEDIC OILAGE Odżywczy Krem Na Dzień Przywracający Gęstość Skóry - 50 ml

Cena: 84,49 zł
( 1 ml = 1,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT Krem na Dzień SPF 15 Skóra Sucha (40+) - 50ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT Krem na Dzień SPF 15 Skóra Sucha (40+) - 50ml

Cena: 91,19 zł 95,99 zł
( 1 ml = 1,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 91,19 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT Ochronny Krem Redukujący Zmarszczki Z Filtrem SPF50 - 40ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT Ochronny Krem Redukujący Zmarszczki Z Filtrem SPF50 - 40ml

Cena: 75,99 zł 79,99 zł
( 1 ml = 1,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 47,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT PRO Krem Na Dzień W Okresie Menopauzy SPF15 - 50ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT PRO Krem Na Dzień W Okresie Menopauzy SPF15 - 50ml

Cena: 94,99 zł 99,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 94,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT PRO Ujędrniający Krem do Skóry Wokół Oczu i Ust - 15ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT PRO Ujędrniający Krem do Skóry Wokół Oczu i Ust - 15ml

Cena: 62,69 zł 65,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 62,69 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT PRO Ujędrniający Krem na Noc w Okresie Menopauzy - 50ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT PRO Ujędrniający Krem na Noc w Okresie Menopauzy - 50ml

Cena: 85,49 zł 89,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 85,49 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
IWOSTIN AGE LIFT Przeciwzmarszczkowy Krem Na Noc (40+) Skóra Sucha - 50ml
szt

IWOSTIN AGE LIFT Przeciwzmarszczkowy Krem Na Noc (40+) Skóra Sucha - 50ml

Cena: 101,64 zł 106,99 zł
( 1 ml = 2,03 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 101,64 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Do Twarzy - 40ml
szt

LA ROCHE-POSAY HYALU B5 Krem Przeciwzmarszczkowy Do Twarzy - 40ml

Cena: 142,99 zł
( 1 ml = 3,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LA ROCHE-POSAY REDERMIC Retinol Intensywna Przeciwzmarszczkowa Kuracja Pielęgnacyjna - 30ml
szt

LA ROCHE-POSAY REDERMIC Retinol Intensywna Przeciwzmarszczkowa Kuracja Pielęgnacyjna - 30ml

Cena: 176,99 zł
( 1 ml = 5,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC ARKESKIN Krem Na Dzień w Okresie Menopauzy - 50ml
szt

LIERAC ARKESKIN Krem Na Dzień w Okresie Menopauzy - 50ml

Cena: 176,99 zł
( 1 ml = 3,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC ARKESKIN Krem Na Noc w Okresie Menopauzy - 50ml
szt

LIERAC ARKESKIN Krem Na Noc w Okresie Menopauzy - 50ml

Cena: 173,99 zł
( 1 ml = 3,48 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Hydragenist nawilżający krem-żel rozświetlający 50ml
szt

LIERAC Hydragenist nawilżający krem-żel rozświetlający 50ml

Cena: 124,99 zł
( 1 ml = 2,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC HYDRAGENIST REFIL DO Nawilżającego Kremu Rozświetlającego - 50ml
szt

LIERAC HYDRAGENIST REFIL DO Nawilżającego Kremu Rozświetlającego - 50ml

Cena: 103,99 zł
( 1 ml = 2,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC HYDRAGENIST Refil Do Nawilżającego Kremu-Żelu Rozświetlającego - 50ml
szt

LIERAC HYDRAGENIST Refil Do Nawilżającego Kremu-Żelu Rozświetlającego - 50ml

Cena: 103,99 zł
( 1 ml = 2,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC LIFT INTEGRAL Krem Szyja i Dekolt - 50ml
szt

LIERAC LIFT INTEGRAL Krem Szyja i Dekolt - 50ml

Cena: 163,99 zł
( 1 ml = 3,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Lift Integral Regenerujący Krem Na Noc - 50ml
szt

LIERAC Lift Integral Regenerujący Krem Na Noc - 50ml

Cena: 170,99 zł
( 1 ml = 3,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC Lift Integral Ujędrniający Krem Na Dzień - 50ml
szt

LIERAC Lift Integral Ujędrniający Krem Na Dzień - 50ml

Cena: 170,99 zł
( 1 ml = 3,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC PREMIUM Bogaty Krem Przeciwzmarszczkowy - 50ml
szt

LIERAC PREMIUM Bogaty Krem Przeciwzmarszczkowy - 50ml

Cena: 389,99 zł
( 1 ml = 7,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC PREMIUM Bogaty Krem Przeciwzmarszczkowy Refill - 50ml
szt

LIERAC PREMIUM Bogaty Krem Przeciwzmarszczkowy Refill - 50ml

Cena: 327,99 zł
( 1 ml = 6,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC PREMIUM Jedwabisty Krem Przeciwzmarszczkowy - 50ml
szt

LIERAC PREMIUM Jedwabisty Krem Przeciwzmarszczkowy - 50ml

Cena: 440,99 zł
( 1 ml = 8,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
LIERAC PREMIUM Jedwabisty Krem Przeciwzmarszczkowy Refill - 50ml
szt

LIERAC PREMIUM Jedwabisty Krem Przeciwzmarszczkowy Refill - 50ml

Cena: 320,99 zł
( 1 ml = 6,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
NUXE MERVEILLANCE Lift Krem Liftingujący Na Noc - 50ml [Data ważności: 30.12.2026]
szt

NUXE MERVEILLANCE Lift Krem Liftingujący Na Noc - 50ml [Data ważności: 30.12.2026]

Cena: 93,50 zł 186,99 zł
( 1 ml = 1,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 186,99 zł
  • promocja
dodaj do ulubionych
SNAILMED Krem Na Dekolt, Szyję, Podbródek - 30 ml
szt

SNAILMED Krem Na Dekolt, Szyję, Podbródek - 30 ml

Cena: 249,99 zł
( 1 ml = 8,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SNAILMED Krem Royal Do Skóry Dojrzałej z Kwasem Hialuronowym i Olejkiem Awokado Na Bazie Śluzu Ślimaka 40% - 15 ml
szt

SNAILMED Krem Royal Do Skóry Dojrzałej z Kwasem Hialuronowym i Olejkiem Awokado Na Bazie Śluzu Ślimaka 40% - 15 ml

Cena: 239,99 zł
( 1 ml = 16,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SNAILMED Maść Zielona Z Czystym Śluzem Ślimaka 40,07% - 20 ml
szt

SNAILMED Maść Zielona Z Czystym Śluzem Ślimaka 40,07% - 20 ml

Cena: 169,99 zł
( 1 ml = 8,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SYLVECO DERMO Przeciwzmarszczkowy Krem Wygładzający Do Twarzy Na Dzień SPF50+ - 50ml
szt

SYLVECO DERMO Przeciwzmarszczkowy Krem Wygładzający Do Twarzy Na Dzień SPF50+ - 50ml

Cena: 54,99 zł
( 1 ml = 1,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
SYLVECO DERMO Przeciwzmarszczkowy Krem Wygładzający Do Twarzy Na Noc - 50ml
szt

SYLVECO DERMO Przeciwzmarszczkowy Krem Wygładzający Do Twarzy Na Noc - 50ml

Cena: 46,49 zł
( 1 ml = 0,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Absolu Krem Rose Zagęszczający Skórę - 50ml
szt

URIAGE Age Absolu Krem Rose Zagęszczający Skórę - 50ml

Cena: 163,99 zł
( 1 ml = 3,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ochronny Na Dzień SPF30 - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ochronny Na Dzień SPF30 - 40ml

Cena: 131,99 zł
( 1 ml = 3,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Rewitalizujący Na Noc - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Rewitalizujący Na Noc - 40ml

Cena: 129,99 zł
( 1 ml = 3,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ujędrniający Na Dzień  - 40ml
szt

URIAGE Age Lift Wygładzający Krem Ujędrniający Na Dzień - 40ml

Cena: 167,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY CAPITAL Soleil UV-CLEAR Fluid Przeciw Niedoskonałościom SPF50+ - 40ml
szt

VICHY CAPITAL Soleil UV-CLEAR Fluid Przeciw Niedoskonałościom SPF50+ - 40ml

Cena: 120,99 zł
( 1 ml = 3,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Collagen Specialist Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Collagen Specialist Krem Przeciwzmarszczkowy Na Dzień - 50ml

Cena: 209,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Collagen Specialist 16 Przeciwzmarszczkowy Krem Na Noc - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Collagen Specialist 16 Przeciwzmarszczkowy Krem Na Noc - 50ml

Cena: 215,99 zł
( 1 ml = 4,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV COLLAGEN Specialist B3 Krem Redukujący Przebarwienia SPF50 Na Dzień - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV COLLAGEN Specialist B3 Krem Redukujący Przebarwienia SPF50 Na Dzień - 50ml

Cena: 205,99 zł
( 1 ml = 4,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Krem Przeciw Przebarwieniom Na Noc Z Retinolem I Niacynamidem - 50ml

Cena: 209,99 zł
( 1 ml = 4,20 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Przeciwzmarszczkowy Krem Ujędrniający Na Dzień Do Skóry Normalnej I Mieszanej - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Przeciwzmarszczkowy Krem Ujędrniający Na Dzień Do Skóry Normalnej I Mieszanej - 50ml

Cena: 170,99 zł
( 1 ml = 3,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
VICHY LIFTACTIV Przeciwzmarszczkowy Krem Ujędrniający Na Dzień Do Skóry Suchej - 50ml
szt

VICHY LIFTACTIV Przeciwzmarszczkowy Krem Ujędrniający Na Dzień Do Skóry Suchej - 50ml

Cena: 170,99 zł
( 1 ml = 3,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do ulubionych
  • 1
  • |
  • 2
  • |
  • 3
  • |
  • 4
  • |
  • 5
  • |
  • ...
  • |
  • 7

Kremy przeciwzmarszczkowe - sposób na zachowanie młodości

Choć proces starzenia jest czymś naturalnym, to wielu z nas chce jak najdłużej zachować młody wygląd skóry. Czy da się jednak chronić skórę twarzy przed upływem czasu? Kluczem do sukcesu może być dobry krem przeciwzmarszczkowy, który zapewni cerze dogłębne nawilżenie i regenerację.

Należy pamiętać, że przeciwzmarszczkowy krem to co prawda ważny element pielęgnacji, warto jednak sięgnąć także po inne kosmetyki anti ageing. Kompleksowa pielęgnacja pozwoli dłużej zachować młodzieńczy wygląd, poprawić jędrność skóry, a nawet cofnąć pierwsze oznaki starzenia. W naszej ofercie, obok kremów, znajdziesz inne produkty o działaniu przeciwzmarszczkowym (m.in. żele do mycia twarzy, serum, maseczki czy płyny micelarne).

Czym wyróżniają się dobre kremy przeciwzmarszczkowe

Jak rozpoznać dobry krem przeciwzmarszczkowy do twarzy? Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na skład produktu - powinien być bogaty, ale pozbawiony sztucznych składników, syntetycznych zapachów czy potencjalnie szkodliwych parabenów. Warto wybierać kremy bazujące na naturalnych recepturach i sprawdzonych formułach, które można bezpiecznie stosować nawet w przypadku skóry wrażliwej.

A pośród składników, jakie powinien zawierać dobry przeciwzmarszczkowy krem, wymienić można m.in. kwas hialuronowy, kwas ferulowy, retinol, witaminę C, peptydy i ceramidy.

Jak dobrać krem przeciwzmarszczkowy?

Jaki jest najlepszy krem przeciwzmarszczkowy? Taki, który jest dobrany do potrzeb naszej skóry! Pamiętaj, że nie ma jednego uniwersalnego produktu - kosmetyki należy dopierać do indywidualnych potrzeb. Kremy przeciwzmarszczkowe podzielić można na kosmetyki o ukierunkowanym działaniu.

W naszym sklepie znajdziesz:

  • kremy regenerujące - potrzebuje ich skóra dojrzała, wystawiona na działanie czynników atmosferycznych. Kremy te zawierają składniki, które sprawią, że skóra twarzy stanie się ukojona i zapewnią jej regenerację. Spowalniają procesy starzenia się skóry i zapewniają cerze naturalne wygładzenie.
  • kremy na zmarszczki mimiczne - zawierają substancje, które przywracają jędrność w komórkach skóry, a tym samym zwiększają jej elastyczność i poprawiają napięcie.
  • kremy na zmarszczki strukturalne - są one kosmetykami o głębokim działaniu. Taki krem do twarzy oddziałuje w głębszych warstwach skóry, stymulując jej komórki do produkcji kolagenu i elastyny.
  • kremy liftingujące - dobry ujędrniający krem pozwala przywrócić skórze właściwe napięcie, poprawić owal twarzy, a nawet spłycić głębokie zmarszczki.
  • kremy rozjaśniające - ich zadaniem jest nie tylko nawilżenie cery i utrzymanie skóry w dobrej kondycji. Kremy rozjaśniające przyspieszają redukcję przebarwień i sprawiają, że cera staje się bardziej promienna i świetlista,

Nasza oferta kremów przeciwzmarszczkowych

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta naszej drogerii zawierała najlepsze pozycje na rynku i stale się rozrastała. Znajdziesz u nas zarówno krem przeciwzmarszczkowy na noc, jak i na dzień, a także krem pod oczy przeciwzmarszczkowy. Pamiętaj, że skóra na poszczególnych etapach życia ma inne potrzeby, dlatego dobry krem przeciwzmarszczkowy po 50-tce będzie różnił się od kremu dla osób w wieku 40+ i 60+.

Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór produktów w naszej drogerii pozwoli dobrać pielęgnację pod każdy rodzaj skóry. Oferujemy zarówno dermatologiczne kremy przeciwzmarszczkowe, jak i kosmetyki do pielęgnacji twarzy znanych i renomowanych marek, takich jak Estée lauder, L’Oreal Paris, Ava Laboratorium, Vichy, Clinique, Dermedic, Pharmaceris, Bielenda, Lierac, Nuxe, Dr Irena Eris, Eveline Cosmetics, Janda, Snailmed czy Paese.

[product id="3211"]
[product id="82563"]
[product id="82472"]
[product id="49513"]
[product id="84272"]
[product id="2837"]
[product id="1218"]
[product id="1772"]
[product id="68104"]
[product id="2717"]
[product id="88305"]
[product id="1273"]
[product id="45726"]
[product id="82563"]
[product id="87672"]
[product id="65011"]
[product id="57010"]
[product id="82561"]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium