Resibo OILY ONE Olejek do demakijażu - 100ml
0 ocen
0
towar niedostępny
- Dostępność: duża ilość
- Poleć znajomemu
- Zapytaj o produkt
- Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
- Zadzwoń: 22 612 62 92
- Wysyłka w: 24 godziny
Odżywczy olejek do demakijażu – skuteczne oczyszczanie i intensywna pielęgnacja
Nasz olejek do demakijażu to perfekcyjnie zbalansowana mieszanka naturalnych olejów, które nie tylko dokładnie rozpuszczają makijaż i zanieczyszczenia, ale jednocześnie pielęgnują skórę już na etapie oczyszczania. Łączy w sobie moc odżywczych lipidów oraz bogatych w witaminy składników aktywnych, przez co działa jak pierwszy krok pielęgnacji anti-age.
Kluczowy składnik – olej z awokado (olej 7 witamin)
Bogaty w witaminy A, E, D i z grupy B:
-
Witamina A (czysty retinol) – ujędrnia i poprawia elastyczność skóry.
-
Witamina E – silny antyoksydant, który chroni przed stresem oksydacyjnym.
-
Witamina B (D-Panthenol) – łagodzi podrażnienia i wspiera regenerację.
Dlaczego oczyszczanie olejami działa tak skutecznie?
-
Jest wyjątkowo delikatne – bez tarcia i naciągania skóry.
-
Tłuszcze rozpuszczają tłuszcze – olej perfekcyjnie usuwa sebum, SPF i makijaż.
-
Olej to jednocześnie pielęgnacja – dostarcza skórze lipidów, witamin i ochrony.
Moc pielęgnacyjnych olejów
-
Olej lniany – bogaty w witaminę E i kwas linolenowy; intensywnie nawilża, wygładza, redukuje szorstkość i przebarwienia, przyspiesza odnowę komórkową.
-
Olej z pestek winogron – silniejszy antyoksydant niż witaminy C i E; poprawia miękkość, blask i gładkość skóry, zmniejsza drobne zmarszczki.
-
Olej abisyński – ponad 50% kwasu erukowego; wygładza, zmiękcza i poprawia wygląd nawet ekstremalnie suchej i dojrzałej skóry.
Dla kogo?
Dla każdego, kto chce mieć czystą, promienną i zdrową skórę.
Idealny:
-
dla skóry suchej – odżywia i nawilża,
-
dla skóry tłustej i mieszanej – reguluje pracę gruczołów i zmniejsza wydzielanie sebum,
-
dla skóry wrażliwej – nie powoduje podrażnień, wzmacnia barierę hydrolipidową.
Skład
Linum Usitatissimum Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopherol, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Heliantus Annus Seed Oil, Parfum, Limonene
Sposób Użycia
Wyciśnij kilka pompek olejku na dłonie i delikatnie rozprowadź go na twarzy, wykonując masaż kolistymi ruchami. Następnie zmocz dołączoną ściereczkę w ciepłej wodzie i przykładaj ją do skóry, lekko dociskając — unikaj naciągania.
Ściereczka jest wielokrotnego użytku; po zakończeniu pielęgnacji wypierz ją w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego, naturalnego mydła.