Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Farba Do Włosów PHYTOCOLOR 7.3 Złoty Blond

Cena promocyjna 39,94 zł Cena regularna 46,99 zł
W magazynie
EAN
3338221002426
Najniższa cena obowiązująca w ciągu ostatnich 30 dni 39,94 zł
Producent/Dystrybutor: ALES GROUPE POLSKA  SP. Z O.O.

PHYTOCOLOR TRWAŁA KOLORYZACJA PEŁNA BLASKU Z PIGMENTAMI ROŚLINNYMI.

 • Bez amoniaku.
 • Pokrywa 100% siwych włosów.

 

Porady specjalistyczne:

Cena za 1 opakowanie: 39,94 zł (w tym VAT)

PHYTOCOLOR to seria pielęgnacyjnych farb koloryzujących, których skład opiera się na roślinnych pigmentach. Każdy z 16 odcieni PHYTOCOLOR gwarantuje długotrwały i głęboki kolor z równoczesnym poszanowanie wrażliwej skóry głowy i włosów.

GŁĘBOKI, INTENSYWNY, NATURALNY KOLOR:

Formuła oparta jest na unikalnej mieszance z pigmentami roślinnymi pozyskiwanymi z 5 roślin o właściwościach koloryzujących (Kruszyna, Marzana barwierska, Nachyłek barwierski, Janowiec barwierski, Drzewo kampeszowe). Wysoka zawartość naturalnych pigmentów, do 74% - w zależności od odcienia, zapewnia naturalny, intensywny, nieblaknący kolor ze świetlistymi refleksami wzmacniającymi blask.

OCHRONA I KOMFORT WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY:

Wyciąg z kory Jujube i EpalineTM działają kojąco i nawilżająco, łagodząc uczucie dyskomfortu i redukując podrażnienia i swędzenie.

PIELĘGNACJA, ODŻYWIENIE, BLASK:

Duet drogocennych olejków jojoba i monoï – pielęgnuje włókno włosa zapewniając głębokie odżywienie i przywracając niezrównany blask.

 

PHYTO PARIS powstało w 1969 z wizji i pasji jednego człowieka: Patricka Ales. Z połączenia dwóch pasji: do włosów i do roślin.

UNIKALNE WARTOŚCI PHYTO PARIS:

Produkty PHYTO PARIS są tworzone, aby pielęgnować włosy od nasady aż po końcówki, poprzez pełne kuracje i rytuały, które szanują ich naturę.

NATURA I ROŚLINY W SERCU FORMUŁ PHYTO Wyciągi roślinne stanowią do 100% kompozycji. Selekcjonujemy najbardziej skuteczne aktywne składniki naturalne i roślinne, aby wzmocnić piękno włosów i zachować zdrową skórę głowy.

UNIKATOWE POZYSKIWANIE SKŁADNIKÓW ROŚLINNYCH Od ponad 50 lat stosujemy wyjątkowe metody ekstrakcji roślin: wywary roślinne – zastępują wodę i gwarantują oryginalne, skuteczne formuły; ekstrakcja za pomocą pary wodnej – zapewnia wysokie stężenia aktywnych składników.

INNOWACYJNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ, EKOLOGIA Dysponujemy własnym laboratorium badań i rozwoju, które współpracuje z prestiżowymi ośrodkami badawczymi. Skuteczność potwierdzają badania kliniczne. Stosujemy opakowania bezpieczne i nadające się do recyklingu.

INGREDIENTS: AQUA / WATER / EAU. CETEARYL ALCOHOL. ETHANOLAMINE. PROPYLENE GLYCOL. CETEARETH-25. CETETH-2. PEG-2 RAPESEEDAMINE. PEG-4 RAPESEEDAMIDE. OXIDIZED CORN OIL. FRANGULA ALNUS BARK EXTRACT. RUBIA TINCTORUM ROOT EXTRACT. HAEMATOXYLON CAMPECHIANUM WOOD EXTRACT. COREOPSIS TINCTORIA FLOWER LEAF STEM EXTRACT. GENISTA TINCTORIA FLOWER LEAF STEM EXTRACT. SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. ZIZYPHUS JOAZEIRO BARK EXTRACT. GARDENIA TAHITENSIS FLOWER. TOCOPHEROL. MALTODEXTRIN. PROPANEDIOL. PARFUM / FRAGRANCE. TOLUENE-2,5-DIAMINE SULFATE. SODIUM SULFITE. 4-CHLORORESORCINOL. 2-METHYLRESORCINOL. P-AMINOPHENOL. POLYQUATERNIUM-22. ASCORBIC ACID. SODIUM HYDROSULFITE. TETRASODIUM EDTA. 4-AMINO-2-HYDROXYTOLUENE. M-AMINOPHENOL. PHENYL METHYL PYRAZOLONE. 10012A.

Wyciąg z kory jujube i Epaline™ - działają kojąco i nawilżająco, łagodząc uczucie dyskomfortu i redukując podrażnienia i swędzenie. Duet drogocennych olejków: jojoba i monoï – pielęgnuje włókno włosa zapewniając głębokie odżywienie i przywracając niezrównany blask.

JAK DOBRAĆ WŁAŚCIWY KOLOR?

JEŚLI TWOJE WŁOSY SĄ NATURALNE: Możesz dowolnie wybierać kolor zarówno identyczny z naturalnym, jaśniejszy, jak i ciemniejszy od Twojego naturalnego odcienia, dopóki różnica między naturalnym odcieniem, a kolorem wybranym nie będzie większa niż dwa tony.

JEŚLI TWOJE WŁOSY SĄ FARBOWANE: Nie możesz rozjaśnić włosów. Wyłącznie włosy niefarbowane mogą być rozjaśniane bez uprzedniej dekoloryzacji. Wybierz odcień identyczny z Twoim kolorem lub jeden z odcieni do 2 tonów ciemniejszy od obecnego koloru. Jeżeli masz wątpliwości co do koloru - wybierz jaśniejszy z kolorów nad którymi się zastanawiasz. Łatwiej będzie Ci później ewentualnie pogłębić czy przyciemnić uzyskany odcień.

OPAKOWANIE ZAWIERA:

 • Krem koloryzujący 50ml
 • Balsam aktywujący 50ml
 • Maskę chroniącą kolor 12ml

SZCZEGÓŁOWY SPOSÓB STOSOWANIA FARBY WEWNĄTRZ OPAKOWANIA.

WAŻNE:

UWAGA: FARBY DO WŁOSÓW MOGĄ POWODOWAĆ POWAŻNE REAKCJE ALERGICZNE. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM NALEŻY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INSTRUKCJĄ I PRZESTRZEGAĆ JEJ ZASAD.

NIE NALEŻY FARBOWAĆ WŁOSÓW W PRZYPADKU:

• wysypki na twarzy

• nadwrażliwości, podrażnienia lub uszkodzenia skóry głowy

• wystąpienia reakcji alergicznych w przypadku wcześniejszego farbowania włosów

• wystąpienia w przeszłości reakcji alergicznej na tymczasowy tatuaż wykonany na bazie henny.

UWAGA:

• Przy przygotowaniu, nałożeniu i zmywaniu produktu STOSOWAĆ RĘKAWICZKI OCHRONNE

• TYMCZASOWE CZARNE TATUAŻE NA BAZIE HENNY mogą spowodować zwiększenie ryzyka wystąpienia alergii.

 • Produkt nie może być stosowany przez osoby poniżej 16 roku życia.
 • Na 48 godzin przed każdorazowym zastosowaniem produktu należy przeprowadzić test alergiczny na skórze.
 • Przed zastosowaniem należy przeczytać ulotkę wewnątrz opakowania.
 • Należy unikać kontaktu z oczami.
 • Nie stosować do farbowania rzęs i brwi: niezastosowanie się do powyższego zalecenia może spowodować trwałe szkodzenie wzroku, a nawet jego utratę.
 • W przypadku dostania się produktu do oczu należy natychmiast przemyć je wodą.
 • Po zastosowaniu produktu należy obficie spłukać włosy wodą.
 • Nie stosować tuż po wykonaniu trwałej ondulacji czy trwałym prostowaniu włosów.
 • Nie stosować, jeśli włosy były farbowanie przy użyciu henny lub zastosowano koloryzację progresywną, zawierającą sole metali.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Więcej produktów Phyto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.