Darmowa dostawa już od 199,00 zł

SOLGAR L-Arginina 1000 mg - 90 Tabletek

112,99 zł
Brak w magazynie
EAN
33984001503
Producent/Dystrybutor: SOLGAR VITAMIN AND HERB
  • Suplement diety
  • Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej
  • Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi

Bezglutenowy, Bezmleczny, Koszerny, Wegański, Wegetariański

 

 

Cena za 1 opakowanie: 112,99 zł (w tym VAT)

L-arginina 1000 mg

Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej.

To właśnie z aminokwasów organizm ludzki buduje wszystkie niezbędne mu białka. Aminokwasy dzielimy na egzogenne, które muszą być dostarczone z pożywienia oraz endogenne, które mogą być dostarczane z pożywienia, ale organizm potrafi wytworzyć je także sam, z innych składników diety. L-arginina w postaci wolnej nie wymaga trawienia przez organizm i dlatego jest bezpośrednio wchłaniana do krwioobiegu.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (1 tabletka) zawiera:

L-arginina (w wolnej postaci) – 1000 mg

Składniki:

L-arginina, substancje wypełniające: celuloza, hydroksypropyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: (roślinne) kwasy tłuszczowe; guma celulozowa usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: glicerol (rośliny).

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) tabletka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów, barwników.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.