Darmowa dostawa za zamówienia powyżej 199,00 zł

ESPUMISAN MAX Na Zaburzenia Żołądkowo-Jelitowe - 20 kapsułek

Cena promocyjna 13,99 zł Cena regularna 18,99 zł
Brak w magazynie
EAN
4013054021521
Najniższa cena obowiązująca w ciągu ostatnich 30 dni 13,99 zł
Producent/Dystrybutor: BERLIN CHEMIE AG

Espumisan® MAX stosuje się:

w leczeniu objawowym zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w przewodzie pokarmowym np. wzdęć, ucisku i uczucia pełności w przygotowaniu pacjentów do badań diagnostycznych np. radiologicznych, ultrasonograficznych i endoskopii.

Cena za 1 opakowanie: 13,99 zł (w tym VAT)

Espumisan® MAX

miękkie kapsułki żelatynowe do stosowania doustnego to wyrób medyczny zawierający symetykon, substancję posiadającą właściwości zmniejszające powstawanie gazów.

Espumisan® MAX stosuje się:

  • w leczeniu objawowym zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w przewodzie pokarmowym np. wzdęć, ucisku i uczucia pełności,
  • w przygotowaniu pacjentów do badań diagnostycznych np. radiologicznych, ultrasonograficznych i endoskopii.

Możliwe działania niepożądane:

Dotychczas opisane działania niepożądane związane ze stosowaniem Espumisan® Max nie miały żadnego znaczenia klinicznego. Jeżeli jednak wystąpiłyby jakiekolwiek działania niepożądane, należy powiadomić lekarza lub wytwórcę wymienionego w tej instrukcji.

  • Nie stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na symetykon lub którykolwiek z pozostałych składników Espumisan® MAX.
  • Jeśli pacjent przeszedł zabieg operacyjny w obrębie przewodu pokarmowego, przed przyjęciem Espumisan® MAX powinien skonsultować się z lekarzem, który przeprowadzi staranną ocenę stosunku korzyści do ryzyka.
  • Z reguły symetykon można stosować w okresie ciąży i karmienia piersią bez ograniczeń, gdyż jest wydalany z jelit w postaci niezmienionej i nie wchłania się do organizmu. Jednakże przed zastosowaniem Espumisan® MAX w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem
  • Nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 14. roku życia. Dla tych dzieci dostępne są inne postaci Espumisan® MAX umożliwiające zastosowanie odpowiedniego dawkowania.
  • Nie są znane interakcje Espumisan® MAX z innymi lekami.
  • Nie zawiera cukru i może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.