MENMAG MAGNEZ Dla Mężczyzn - 30 tabletek

14,99 zł
W magazynie
EAN
5902020845850
Producent/Dystrybutor: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Magnez dla mężczyzn!

Składniki produktu korzystnie wpływają na:

  • uzupełnienie diety w magnez,
  • utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu.

Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga również w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Magnez oraz witamina B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczyniają się również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Cynk pomaga w utrzymywaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Maca pomaga w zachowaniu naturalnej aktywności seksualnej i energii.

mleczan magnezu, substancja wypełniająca: celuloza, glukonian cynku, wyciąg z korzenia maca, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, skrobia ryżowa, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny.

Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletkę należy przyjmować podczas lub po posiłku, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

1 tabletka: Magnez: 60 mg (16%)*, Witamina B6: 1,4 mg (100%)*, Cynk: 10 mg (100%)*, Wyciąg z korzenia maca: 50 mg, *% referencyjnej wartości spożycia

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MENMAG MAGNEZ Dla Mężczyzn - 30 tabletek

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.