SVR SEBIACLEAR MICRO-PEEL Mikropilingująca Esencja - 150 ml

47,99 zł
W magazynie
EAN
3662361001590
Producent/Dystrybutor: SVR

SEBIACLEAR Micro-Peel

Mikropilingująca esencja odnawiająca skórę i odblokowująca pory

Dla skóry wrażliwej, tłustej, trądzikowej. Niedoskonałości: zaskórniki, nadmierne wydzielanie łoju, rozszerzone pory.  Nieregularna powierzchnia skóry. Dla dorosłych i nastolatków. Do stosowania na twarz. 

Ponad 40% dorosłych(1) uskarża się na nawracający problem z trądzikiem. SEBIACLEAR Micro-Peel to pierwsza skoncentrowana esencja dermatologiczna(2) , która oferuje nową, skuteczną i przyjemną formę pielęgnacji skóry tłustej z niedoskonałościami. Odblokowuje, oczyszcza i zwęża pory, wygładza i odnawia skórę, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych. Lekka jak woda formuła jest nasycona składnikami aktywnymi o działaniu potwierdzonym klinicznie. Zawiera dwa uzupełniające się kwasy, które delikatnie złuszczają skórę i są doskonale tolerowane, zapewnia optymalny poziom nawilżenia, poprawia wchłanianie nakładanych następnie produktów pielęgnacyjnych zwiększając w ten sposób ich skuteczność. Nietłusta i nieklejąca konsystencja o lekkim zapachu gwarantuje uczucie odświeżenia.

Minimalistyczna formuła składa się jedynie z 8 składników, w 90% jest pochodzenia naturalnego. Dodatkowo, w trosce o środowisko opakowanie tej esencji w 25% wykorzystuje plastik z recyklingu(3) i w dalszej kolejności jest w pełni przetwarzalne.

(1) Skroza, N; Tolino, E; Mambrin, A; Zuber, S; Balduzzi, V; Marchesiello, A; Bernardini, N; Proietti, I; Potenza, C. Adult acne versus adolescent acne. J Clin Aesthet Dermatol 2018, 11, 21–25 (2) At SVR (3) Opakowanie “Eco-designed” 

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA UDOWODNIONA NA SKÓRZE WRAŻLIWEJ Z TENDENCJĄ DO TRĄDZIKU:

• 36% redukcja niedoskonałości po 28 dniach(2)
• 38% redukcja ilości wągrów po 28 dniach(2)
• Podpowiedź: Połączenie Sebiaclear Micro-Peel z Sebiaclear Serum poprawia działanie przeciwtrądzikowe o 100%!(3)

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE:

• Zmniejszenie wielkości porów już po jednym użyciu(2)
• Natychmiastowy efekt matujący **
• Widocznie oczyszczona skóra w 7dni : 90%(1)

 

(1) Samoocena, % zadowolenia wśród 30 ochotników przez  28 dni, aplikacja 2x dziennie. (2) Pomiar dermatologiczny, 30 ochotników po 28 dniach, aplikacja 2x dziennie. (3) Samoocena, % zadowolenia, 21 ochotników, 28 dni.

Minimalistyczna formuła w 90% oparta na składnikach pochodzenia naturalnego, zawiera jedynie 8 specjalnie wyselekcjonowanych, dermatologicznych składników aktywnych w tym 4 uznane i polecane przez dermatologów:

• Kwas laktobionowy o skuteczności porównywalnej do alfa hydroksykwasów, ale o wiele lepiej tolerowany; nie powoduje reakcji fotouczuleniowej ani podrażnień. Jest polecany do wrażliwej skóry.

• Wraz kwasem salicylowym tworzą duet, który delikatnie złuszcza i wygładza skórę redukując niedoskonałości i ślady potrądzikowe.

• Niacynamid działa kojąco i przeciwzapalnie

• Cynk odblokowuje i oczyszcza pory zmniejszając ich widoczność

Stosować codziennie na oczyszczoną skórę za pomocą płatka kosmetycznego lub wklepać bezpośrednio w skórę.

Po chwili nałożyć produkt z linii Sebiaclear:

- Sebiaclear active/ active teinte- polecany szczególne przy niedoskonałościach typu zaskórniki, krostki, nadmiar łoju

lub Sebiaclear serum polecane szczególne w trądziku dorosłych, rozszerzonych porach, nierównej powierzchni skóry

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SVR SEBIACLEAR MICRO-PEEL Mikropilingująca Esencja - 150 ml

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.