LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT Tonujący krem zwalczający niedoskonałości (ODCIEŃ JASNY) - 40 ml

48,49 zł
W magazynie
EAN
3337875518451
Producent/Dystrybutor: L’ORÉAL POLSKA SP. Z O.O.

Effaclar Duo(+) Unifiant to tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory i przebarwienia potrądzikowe. Przeciwdziała nawrotom trądziku. Wskazania: Skóra tłusta, trądzikowa.

 

 

Effaclar Duo(+) Unifiant to tonujący krem zwalczający niedoskonałości, zatkane pory i przebarwienia potrądzikowe.

Przeciwdziała nawrotom trądziku.

Wskazania: Skóra tłusta, trądzikowa. Uporczywe niedoskonałości, zatkane pory, przebarwienia potrądzikowe.

Właściwości: Effaclar Duo(+) Unifiant niweluje niedoskonałości i przebarwienia potrądzikowe. Dzięki pigmentom koloryt skóry jest ujednolicony, bez efektu maski. Dodatkowo nawilża i matuje. Połączenie skuteczności w zwalczaniu niedoskonałości i przebarwień potrądzikowych z natychmiastowym efektem tonującym koloryt skóry. Konsystencja: nietłusty krem. Szybko się wchłania, ujednolica koloryt skóry, bez efektu maski. Hipoalergiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników.

Skuteczność: Niedoskonałości i przebarwienia potrądzikowe są mniej widoczne. Koloryt skóry jest ujednolicony, bez efektu maski. Po 8 dniach: niedoskonałości są znacznie zredukowane*. Po 4 tygodniach: pory są odblokowane, powierzchnia skóry jest wygładzona, błyszczenie wydaje się uregulowane**.

* Badanie kosmetokliniczne w grupie 38 osób.
** Badanie kosmetokliniczne w grupie 42 osób. Hipoalergiczny produkt może być stosowany do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Aplikacja: Nakładać na twarz rano, po oczyszczeniu żelem Effaclar.

Opakowanie produktu zawiera opisy w języku polskim.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:LA ROCHE-POSAY EFFACLAR DUO (+) UNIFIANT Tonujący krem zwalczający niedoskonałości (ODCIEŃ JASNY) - 40 ml

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.