PHARMACERIS REGENOVUM Krem Zmiękczająco-Nawilżający - 75 ml

23,99 zł
W magazynie
EAN
5900717151024
Producent/Dystrybutor: LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR IRENA ERIS SP. Z O.O.

Krem do stosowania w celu łagodzenia dolegliwości wynikających z nadmiernie przesuszonej, silnie pogrubiałej, zrogowaciałej i popękanej skóry stóp, łokci i kolan. Wspomaga leczenie i zmniejsza nasiloną suchość skóry towarzyszącą chorobom przewlekłym.

 

Porady specjalistyczne:

 

 

 

 

Krem zmiękczająco-nawilżający z 30% mocznikiem do ciała (stopy, łokcie, kolana) WYRÓB MEDYCZNY 

WSKAZANIA:
Krem wskazany do stosowania w celu łagodzenia dolegliwości wynikających z nadmiernie przesuszonej skóry tj. szorstkość, łuszczenie, a także w przypadku silnie pogrubiałej, zrogowaciałej i popękanej skóry stóp, łokci i kolan. Polecany do wspomagania leczenia i zmniejszenia nasilonej suchości skóry towarzyszącej chorobom przewlekłym (np. suchość skóry w przebiegu stopy cukrzycowej). Profilaktycznie, do codziennego stosowania w przypadku skóry bardzo suchej i zrogowaciałej (stopy, łokcie, kolana) np. w łuszczycy, przewlekłym wyprysku lub rogowcu dłoni i stóp, rybiej łusce, rogowaceniu mieszkowym, modzelach, nagniotkach oraz na inne okolice ciała, w których występuje nadmierne rogowacenie skóry. 


DZIAŁANIE:
Krem zapobiega nadmiernemu rogowaceniu (hiperkeratozie) i pękaniu skóry. Redukuje objawy chorobowe, zmiękczając zrogowaciały i pogrubiały naskórek, ułatwiając jego usuwanie oraz zapobiegając jego ponownemu narastaniu. Wyrób tworzy barierę na skórze przeciwdziałającą parowaniu i zapobiegającą nadmiernej utracie wody. Działa ochronnie przed uszkadzającym wpływem czynników zewnętrznych, wspomagając pra- widłowe funkcjonowanie powierzchniowych warstw skóry. Krem posiada właściwości nawilżające, ułatwiając zachowanie równowagi hydrolipidowej w obrębie skóry. Zmniejsza dolegliwości towarzyszące stopie cukrzycowej: łuszczenie i przesuszenie skóry, zapobiegając jednocześnie pęknięciom pogrubiałego naskórka. Regularne stosowanie zapobiega utracie funkcji barierowych skóry zrogowaciałej, popękanej oraz bardzo suchej.  

 
Składniki:
Woda oczyszczona, Mocznik, Emolienty: Olej arganowy, Olej awokado, Olej słonecznikowy i inne, Glicerol, Inulina, Kwas mlekowy, Substancje pomocnicze.

SPOSÓB UŻYCIA:


Krem nanieść na oczyszczoną i osuszoną skórę ciała (stóp, pięt, łokci i kolan). Pozostawić do wchłonięcia. Do codziennego stosowania, 1-2 razy dziennie na obszary bardzo suche, szorstkie, popękane i zrogowaciałe. W przypadku głęboko popękanej skóry możliwe jest wystąpienie odczucia szczypania. Po uzyskaniu poprawy kontynuować stosowanie w celu zapobiegawczym. Przed użyciem  zerwać zabezpieczenie. Wyrób przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PHARMACERIS REGENOVUM Krem Zmiękczająco-Nawilżający - 75 ml

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.