SENSODYNE EXTRA WHITENING - 75 ml

12,49 zł
W magazynie
EAN
5908311868515
Producent/Dystrybutor: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Pasta z fluorkiem do nadwrażliwych zębów.

Kompleksowa ochrona i pielęgnacja z efektem wybielania.

Usuwa widoczne przebarwienia i wygładza powierzchnię zęba.

Przynosi ulgę od nadwrażliwości.

Nadwrażliwe zęby wymagają odpowiedniej pielęgnacji, która sprawi, że będą nie tylko mocniejsze i zdrowsze, ale również widocznie bielsze.

Chcesz cieszyć się lśniącym uśmiechem? Poznaj Sensodyne Extra Whitening – pastę do zębów z fluorkiem, która oferuje efekt wybielania. Wyjątkowa formuła jest odpowiednia dla osób, które borykają się z problemem wrażliwych zębów, ponieważ starannie dobrane składniki zapewniają długotrwałą ulgę od nadwrażliwości i związanego z nią dyskomfortu. Sensodyne Extra Whitening usuwa również widoczne przebarwienia i wygładza powierzchnię zęba, sprawiając, że wyglądają na bielsze i zdrowsze. Jednocześnie posiada wszystkie zalety zwykłej pasty do zębów, dzięki czemu doskonale sprawdza się w codziennej higienie.

Sensodyne Extra Whitening usuwa płytkę bakteryjną, odświeża oddech i pomaga pielęgnować wrażliwe zęby, pozwalając Ci cieszyć się piękniejszym uśmiechem!

Aqua Hydrated Silica Sorbitol Glycerin Pentasodium Triphosphate Potassium Nitrate PEG-6 Alumina Aroma Titanium Dioxide Sodium Methyl Cocoyl Taurate Cocamidopropyl Betaine Xanthan Gum Sodium Hydroxide Sodium Saccharin Sodium Fluoride

Zawiera fluorek sodu 0,315% w/w (1450 ppm)

  • Zawsze przestrzegać instrukcji podanych na opakowaniu.
  • Szczotkować zęby dwa do trzech razy dziennie, nie połykać, wypluć.
  • Wrażliwość zębów może być oznaką poważniejszego problemu, wymagającego szybkiej interwencji. Jeśli jej objawy utrzymują się lub nasilają należy poradzić się lekarza dentysty.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SENSODYNE EXTRA WHITENING - 75 ml

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.