Prezerwatywy DUREX AROUSER - 18 szt./op.

38,79 zł
W magazynie
EAN
5052197018905
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Durex Arouser

to 18 prezerwatyw, które dzięki prążkowanej powierzchni zapewniają dodatkowe doznania. Wykonane są z naturalnej gumy lateksowej o kolorze koralowym. Pokryte są środkiem nawilżającym i zakończone zbiorniczkiem.

Durex Arouser

Szukasz dodatkowych doznań? Durex Arouser to 18 prezerwatyw, które dzięki prążkowanej powierzchni zapewniają dodatkowe doznania. Wykonane są z naturalnej gumy lateksowej o kolorze koralowym.

Przygotowanie i stosowanie:

Przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatywy przy stosunku analnym lub oralnym. Używaj prezerwatywy tylko raz. Użycie żeli intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywami może potęgować przyjemne doznania. Wszystkie żele z serii Durex Play mogą być bezpiecznie stosowane z prezerwatywami Durex, w przeciwieństwie do lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

Pokryte są środkiem nawilżającym i zakończone zbiorniczkiem. Szerokość nominalna: 53 mm Testowane dermatologicznie. ISO 4074:2002 W 100% testowane elektronicznie.

Więcej informacji na www.durex.pl

Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony przed ciążą, HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Prezerwatywy DUREX AROUSER - 18 szt./op.

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.