SCHOLL VELVET SMOOTH™ Wymienne Głowice Do Elektrycznego Pilnika "WET&DRY"

44,49 zł
Brak w magazynie
EAN
5900627066562
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Osiągnij efekt gładkich stóp bez wysiłku!

Wypróbuj Scholl Velvet Smooth™ Silnie ścierające głowice obrotowe Wet&Dry z kryształkami diamentów i ciesz się pięknymi stopami.

Kiedy warto wybrać Silnie ścierające głowice obrotowe Scholl Wet&Dry?

Jeśli borykasz się z problemem bardzo twardej skóry oraz na Twoich stopach jest wiele zrogowaciałego naskórka to Silnie ścierające głowice obrotowe są stworzone właśnie dla Ciebie! Głowice Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry zawierają drobne kryształki diamentów o znakomitych właściwościach złuszczających. Pozwalają pozbyć się twardej skóry szybko i bezboleśnie. Już po pierwszym zastosowaniu zauważysz diametralną różnicę. Skóra Twoich stóp będzie dużo bardziej miękka i o wiele gładsza. Do jakich pilników pasują głowice obrotowe Scholl Velvet Smooth™ Wet&Dry? Głowice obrotowe pasują do wszystkich elektryczny i elektronicznych pilników Scholl. Mogą być używane m.in. z Elektrycznym pilnikiem do stóp Velvet Smooth™ Wet&Dry oraz z Elektronicznym pilnikiem Scholl Velvet Smooth™.

WYBIERZ GŁOWICĘ DOPASOWANĄ DO POTRZEB TWOICH STÓP

Delikatnie wygładzająca z minerałami morskimi

Ścierająca na popękane pięty

Gruboziarnista z kryształkami diamentów

Silnie ścierająca z kryształkami diamentów

Przygotowanie i stosowanie:

Instrukcja użycia: zalecamy używanie głowic obrotowych Scholl wyłącznie z pilnikami do stóp Scholl Velvet Smooth. Dla osiągnięcia idealnej skuteczności, wymieniaj głowice co 3 miesiące. Niniejsza głowica obrotowa zapewnia usunięcie stwardniałego naskórka na mokrych, wilgotnych lub suchych stopach. W przypadku stosowania w wodzie używać wyłącznie z wodoodpornym Scholl Velvet Smooth Wet&Dry Elektrycznym pilnikiem do stóp z ładowarką. Zachowaj opakowanie, aby móc skorzystać w przyszłości. Pełna instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth.

Wymiana głowicy obrotowej:

Krok 1: Wyjmij głowicę obrotową.

Krok 2: Załóż głowicę obrotową.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SCHOLL VELVET SMOOTH™ Wymienne Głowice Do Elektrycznego Pilnika "WET&DRY"

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.