ETIAXIL STRONG ANTYPERSPIRANT - 15 ml

21,49 zł
W magazynie
EAN
5701943010143
Producent/Dystrybutor: ASPEN DISTRIBUTION SP. Z O.O.

Etiaxil® Strong jest przeznaczony do skóry normalnej. Zapewnia maksymalną ochronę przed nadmiernym potem i jego nieprzyjemnym zapachem już po jednej aplikacji, zapewniając skórze uczucie świeżości i komfortu.

 

 

Etiaxil® Strong

jest przeznaczony do skóry normalnej. Zapewnia 5 dni maksymalnej ochrony przed nadmiernym potem i jego nieprzyjemnym zapachem już po jednej aplikacji, zapewniając skórze uczucie świeżości i komfortu.

Dzięki innowacyjnej formule aktywnego systemu ochrony i pielęgnacji skóry Cpx, minimalizuje podrażnienia, często występujące przy stosowaniu innych antyperspirantów.
Etiaxil Strong charakteryzuje się innowacyjna formułą, długim okresem działania i zwiększoną ochroną skóry.

Skuteczność działania została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Wygodnym aplikator roll-on zapewnia łatwe stosowanie. Etiaxil Strong jest bezwonny i nie pozostawia plam. Jedno opakowanie 15ml wystarcza na okres od 2 do 3 miesięcy!

 Skład:

  • Alcohol Denat.,
  • Aluminum Chloride,
  • PEG-12 Dimethicone.

Stosować na noc, na całkowicie czystą, suchą, niepodrażnioną i nieuszkodzoną skórę. Rano zmyć wodą z mydłem.
Aplikować wyłącznie na noc, przed spoczynkiem, wówczas kiedy gruczoły potowe są najmniej aktywne.
Nie stosować bezpośrednio po depilacji pach, min. przez 48 godz. Nie stosować rano, oraz każdorazowo po myciu ciała, ponieważ efekt działania preparatu utrzymuje się zarówno w ciągu nocy, dnia, jak również po umyciu ciała.

Rozpoczynając stosowanie antyperspirantu Etiaxil Strong należy dokonywać aplikacji codziennie wieczorem, przez kolejne 3-7 nocy. Następnie, kiedy widocznie zmniejszy się pocenie, stosować przez 2-3 razy w tygodniu, aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak zaistnieje potrzeba. W przypadku depilacji należy odczekać aż naskórek się odbuduje, nawet do 3 dni. Użycie zaraz po depilacji może podrażnić skórę. W trakcie stosowania preparatu można stosować inne dezodoranty i kosmetyki zapachowe, ponieważ ich aplikacja nie wpływa na skuteczność działania Etiaxil Strong.

Przed rozpoczęciem stosowania prosimy o zapoznanie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ETIAXIL STRONG ANTYPERSPIRANT - 15 ml
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.